Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Nic nie dałam,nic nie dałam słoniu,prócz dobrego słowa.:-D PSuju 👄 mobilnie mogę nawet nocą tu wpadać,ale co z tego,kiedy ciebie nie ma.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera odpowiedziałam ci słoniu w sąsiednim temacie.Mówię,że język mi się plącze i jeszcze mnie gdzieś nosi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Trzeba chyba zakupić większy drogowskaz do naszego moteliku ;) Cześć Luizko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza👄 to wczoraj taki zryw nastąpił tylko.Piątek luzik?:-) Słoniu nie kwita.Hayabusa to po japońsku sokół wędrowny a liczba to numer startowy.Teraz ty.[bo mnie szlak zaraz trafi:-D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motocykl wziął swoją nazwę od sokoła.:-)Dzień dobry PSuju.Pobawisz się ze mną w króliczki?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza,jest takie przysłowie gdyby nie ten gaz,to by człowiek zgasł.Wiem,że to raczej o innym lotnym :-D ale jak się uprzesz to zrozumiesz o co znając mnie chodzi.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zostańmy w takim razie przy tłumaczeniu Awy :p a swoje tłumaczenie zostawię w tajemnicy, może inny naftowy słoń kiedyś zbłądzi do motelu i się wygada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem.Przecież i tak tylko duchem.:-p:-DPSuju zabawa w króliczki to taka,gdzie na konoec ty będziesz miał wytarte futerko na brzuchu,a ja na pośladkach.I już nie pytaj,bo wstyd,że nie wiesz.:-p Luiza :-D motel stoi w strasznej dziczy,lepiej potworów z krzaków nie drażnić.frida ma fazkę,banana dostała,albo coś,ale wiem,że wróci.:-) Słoniu obnażyłam się,zdradziłam tajemnicę,żeby mniej nieporozumień było a ty dalej jak chińczyk koreański nadajesz.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu :-) może dlatego,że nie spędziłam nad tą zagadką nawet jednej nocy?W sumie to szkoda,że się pomyliłam z moją interpretacją.Pazura ci niesłusznie dodałam.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką "naftę" to nie tylko słonie Awa mają więc nic wyjątkowego we mnie by nie było :p No, a tak, zawsze grupa naftowych słoników się trochę zawęża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×