Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

uklad z duchami? :D to byloby calkiem niezle rozwiazanie. przynajmniej nie staszylabym samopas :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś BOGIE, czy BUGABU, czy może całkiem nowym duchem typu czarna dama? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mi jakies obce imiona. pojawiam sie i reakcja jest natychmiastowa. widzisz tego gleboko spiacego pietro wyzej? oto przyklad mojego dzialania. zobaczy moje imie i pada sniety. ewentualnie ma szumy w uszach i wodoglowie.. albo nie wodoglowie. nie pamietam co ma w glowie, ale cos ma. w kazdym razie to cos przeszkadza mu zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intera to ja się witałam.Straszy czasem ren motel,a czasem koi nerwy,albo pozwoli by się stopy od podłogi oderwały.Zależy jak leży. PSuju jestem z twoim duchem i go hartuję.Musi pomóc,bo dawno tego nie robiłam,więc moc jest.:-D frido dzień fobry.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry haju :) dawno sie nie widzialysmy 👄 chyba ci nie zaszkodzi, jak co niektorym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypieć nie powinnam po weekendzie.:-p A ty nie dopytuj się o ciąg dalszy.Sam się będzie pisał.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida, organizujesz jakieś kursy straszenia? to może być dobry pomysł na biznes... "Odchudzanie w tajemniczym motelu" efekty gwarantowane :P Idą ludzie na posiłek, a tu duchy wyskakują :D i pięćset kalorii mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intera, o matko bosko.. to ze mna az tak zle??!!!??!!! myslalam ze tylko jednego wystraszam :O nie wiem co robic. chyba powinnam sie gdzies zagubic. moze w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cuda to tylko w prawdziwej kawiarni Intera i dla odważnych bardzo.Tylko czy wtedy to by duchy były?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie? :D w piwnicy inu z daniami gotowymi, w lesie wilk, w motelu ja - gosci wystraszam. nie ma dla mnie miejsca. nie ma.. przyjdzie mi sie zabic o najblizszy smietnik ;) albo wyemigrowac za kolo podbiegunowe.. qzwa!!!! a tam znowu misie:O zostaje australia. slon wrocil. zrobil dla mnie miejsce. tak. to chyba powinien byc dobry wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina możesz nastraszyć w trakcie :P:D Ewentualnie dokupi wózek do motoru, większy przyrost naturalny:D w Australii, też nikomu nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta rypka
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju Tuwim chyba na cenzurowanym był jak to pisał.Albo był w zawodzie miłosnym.:-DTa zabrana facetom mądrość kumuluje się jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intera na taką ewentualność z pytaniem o trzy życzenia jestem dawno przygotowana.Ba!Tylko z jednego skorzystam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie.. wy walenie i rypanie, a ja do australii na wygnanie 😭 i to przez kogo?!?! przez jakiegos slonia 😭 kangury straszyc 😭 a on taki bezlitosciwy. bez. bez wszystkiego. wzaparty. wzawziety. zgluchly na placz kobiety 😭 😭!!!! 😭!!!! 😭!!! 😭!!!!! 😭!!! 😭!!! 😭!!!!!!!!! glosniej nie potrafie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido.Stąd się dzień fobry przywitałam.Focha masz dalej?No mercy i jedziemy dalej,ale już nie wspominaj złych czasów.Chodź popatrz na walenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida, uspokój się, tylko nie płacz:O Odstąpię Ci jedno życzenie, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walenie to nie ryby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fobry 😭 mam dobry, ale on mnie wpedza w neurastenie 😭 chce zebym byla chora.. chce zebym nie pojechala do australii.. chce zebym pojechala do afryki na sahare. smierc przez uduszenie goracym powietrzem. jest bezduszny i dlatego zyczy mi zaduszenia. i co ja mu takiego zrobilam? co? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! x zamiast mnie posadzic na kolanach. przytulic, poglaskac po glowie.. to on... spi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×