Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Karrrramba na cafe.Trzeba mi było zjazd z trasy z pustostanem nad jeziorem wybrać.Może by tłoczniej było.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
o tak motelik nad jeziorem !! będziemy się topless kąpać w taka pogodę ;) Dla dawców i biorców środowych 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju widzę,że spełniasz moje zachcianki👄 Wczoraj zaczęłam się zastanawiać,czy mnie źle nie zrozumiałeś z tym pokazywaniem d...skoro tak bez cześć zwiałeś.:-p Luiza toples nie wolno się kobietom opalać,za delikatna skóra w tym miejscu.Niech się PSuj nago wywali,a my toples pod parasolem będziemy patrzeć,jak kolor łapie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh,żeby tak można było naprawdę...już widzę,jak woda się burzy i fale tworzy....jak mokre ciała mokną bardziej,inne sztywnieją...nie wyszłabym stamtąd nawet,jakby mi się skóra na stopach zmarszczyła.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie, bo temat zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa to już jest naprawdę 14.00?! PSuju gdzie mi do pozwolenia tobie na te wszystkie przyjemności!Chciałabym chociaż pogadać móc. Luizo 👄 już lepiej nic nie mówię.:-D gościu pisz.Jak się wstydzisz to chociaż wtedy,gdy zdycha.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proza,proza,a ja chciałam poezję.:-DNie nooo,widok męskich jędrnych pośladów w tak zuchwałym rozkroku to jak sorbet owocowy.Do tego z listkiem mięty i palemką.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się przyłoże do zwiększenia aktywności i pozdrowienia zostawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz....? :D jak nabiorę śmiałości to postaram się częściej wpadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mnie nikt nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
Jak to nikt ? widzieli, nawet ja widziałam, choć w pokrzywach głównie siedzę ;) I ubierz swoje niebieskie ubranko, a nie tak incognito piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie :) traba i tak wystaje.. muchy odgania :P dzien dobry luizo 👄 podobno przywialo powietrze znad sahary... czuje w tym robote slonia 😴 dodatek do porannej kawy 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie, w końcu ktoś ostatnio pisał "nie chce mi się słuchać jego komentarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D To o czym dziś na tarasie pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.👄 Jakieś nowe zasady?Proszę mnie w tajemniczyć,bo co ja widzę?Słoń strusiem z głową w piachu?I to z pięcioma nogami? Boska posmarował ktoś,czy czekasz na mnie?:-p👄 frida aleś jest osa.Prawie jak ja.:-DO piątej nodze nie czytam,bo jeszcze mi się zachce sprawdzić....a pacz,jak mi (chyba) PSuj znów recytuje...jakbym wibrator czuła.;-) PSuju,czy drżące uda to wystarczające podziękowanie?👄 Jak nie,to dorzuć coś,niech cycki staną.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......Duszno było od malin, któreś, szapcząc, rwała, A szept nasz tylko wówczas nacichał w ich woni, Gdym wargami wygarniał z podanej mi dłoni Owoce, przepojone wonią twego ciała...... w końcu sezon na maliny mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laaaaa....no teraz to PSuju wjechałeś między te drżące taką wiesz,sex maszyną,co to jak zacznie,to nie kończy...chyba że korki wywali.:-D A tak poważniej,nie znałam.Piękne.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LG.Smakowita odpowiedź.Pewnie,gdybym miała czasu więcej coś takiego by to było.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×