Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Pustostan pamiętaj.Zresztą jak się zawali to zniknie po prostu z listy tematów. Nie odpuściłeś za szybko?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajus 👄 jak to nie wiadomo co mam?. .wiadomo.. hodowle kielbi :P fortuny na tym nie zbije. towar mimo, ze wyjatkowo rozrywkowy do dalszej odsprzedazy sie nie nadaje. siedzi w miejscu jak zaklety. chyba, ze upadlabym na glowe.. :D sloniu, co ty sie nagle taki dociekliwy zrobiles. he?.. wyciagnij trabe z szybu, to porozmawiamy.. ale skoro nei mozesz miec przerwy w pompowaniu, wybacz.. pan wygladal bardzo interesujaco.... mmmmmm.. i po co mi przypominales? juz dawno odjechal w sina dal.. a taki byl wspanialy... mmmmmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz.. zeby faceci sie nie znali na hodowli kielbi.. straszne ;) haju, myslisz, ze by sie udalo? ;) ale jak to zrobic.. musiabysmy wtulic sie w siebie glowami... wtedy byc moze, przez szparki w skorze nasze kielbie zamienilyby sie czesciowo miejscami.. a potem to juz normalnie. parzenie. mnozenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak fridy,ale moje nie są hodowane dla mięsa.Ani dla jaj.😴To moje pupile!Zwierzaki!:-D :-D:-D:-D Ja dzisiejsze moje posty chyba zedytuję do . bo wstyd potomnym zostawić:-D kiełbie usłyszały i pączkują.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido wchodzę w to.Sama się nie mogę za bardzo pokrzyżówkować,to niech chociaż kiełbie skorzystają.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jak kokosy to hawaje,jak hawaje to frida w tańcu hula!!! Klaszczmy!!!Nawet uszami,by fridę zagrzać do szaleństwa!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
psuju, nie szalej, bo sie zmeczysz.. i nie bedziesz mogl haji oblapiac :P musze sie zastanowic, jak dojechac na ta cudowna wyspe hula ;) byla kiedys taka ksiazeczka dla dzieci.. omijajcie wyspe hula. od tego czasu ja omijam.. a moze warto bylo jednak zajrzec :P:D sloniu, tobie sie w glowie przewraca od tej nafty. wlasciciel szybow naftowych.. phi.. taki bogacz a nie moze sobie isc na targ i popatrzec jak owoce wygladaja, tylko czeka na zdjecia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido książki kłamią.Czytaj forum.:-) Wyobraziłam sobie ciebie,jak ci w tańcu te skorupki kokosów z kokosów spadają...poezja,jak tam w hawaju pięknie mają.A co do PSuja,to mu cycki w głowę się wbiły jakieś i woli wypełnić usta popcornem niż łykać.No co ja mogę?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu użył tak wielkiej metafory przy tworzeniu nicka,że nie ogarnia tego cała moja hodowla.frido,krzyżówki mogą być silniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tego mnie uczono.Każdy,nawet ten co zawsze psuje zasługuje na szansę.Ty już wiatr w żagle złapałeś,a my samolotem lecimy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez... na smierc zapomnialam, ze forum kawa.wiki wie lepiej :) ogladam wlasnie kokosy.. i mysle, ze palmy musiaby byc dobrze nawozone :P tymczasem na tych wyspach.. piach, piach i jeszcze raz piach.. :P jakie cycki psujowi w glowie? przeciez twoje ma na co dzien.. zarazil sie choroba wscieklych krow mlecznych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sloniu, przeciez jestes wolnostaojacym sloniem i mozesz robic co tylko zechcesz.. nawet poleciec kosmodromem na marsa i z powrotem :classic_cool: a co dopiero na jakies pelne piachu wyspy aloha.. uwazaj tylko na lochy :P pelno w nich wiesz czego.. nie chce glosno mowic, zeby licha nie obudzic ;) nie lece z wami na te wyspy bo nie lubie upalow.. dlatego tak gadam, zeby mi przykro nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tu się zawsze wszyscy wykręcają,a ja mam stać za kamerą,grać i relację zdawać???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się w tobie zew poprzedniego nicka PSuju.:-D Ty co chcesz to rozumiesz,cwaniaczku.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu trąbalski nie/obrażalski.Jeśli chodzi o porównanie z mniejszym nieco zwierzęciem,o złej sławie-to tylko dlatego,że na trójkąta chciałeś zwiać na wyklaskany przez PSuja hawaj.No.A awuś to za co?Za nieedytowane myśli?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno pisałam,że kwita.:-p Provo-nie odpisuj na to.:-D Kochani ja wam póki co z mojego pięknego miasta ślę gorące 👄👄👄 Bawcie się i przynieście dla mnie jutro coś na potencjalnego kaca.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×