Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

pani w mini fartuszku stoi za barem 😴 .. taki duzy. oczy ma na wysokosci ponad normalnej, a nie widzi 😴 👄.. na zgode. niech ci bedzie. nie jestem zawzieta.. czasami 😴 na nowy dobry dzien... 👄 👄 👄... drzwi do moteliku otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki blog?Jaka pani w fartuszku?Ta bez jedynki? Wyjdę i wejdę jeszcze raz bo nie wiem co chcecie mi imputować.:-o.Niech się link tylko wklei z pozdrowieniami dla wszystkich wariatów,których tu ściąga. http://youtu.be/lqbFWLKjlP4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz,jak trafiłam w rewelację,która mogłaby ci dzień odmienić.:-DAle nie chodzisz po lekarzach tylko w jej poszukiwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haja, no cos ty.. a w zyciu.. nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze moglabym ci cos amputowac :P .. takimi rzeczami niech sie psuj zajmuje. jak sie dobrze rozpedzi, to uszczknie dla siebie kawalek piesiatka.. albo.. no dobra.. juz nic nie mowie :P .. nie mowie, bo znowu bedzie na mnie. powiem tak.. najlepiej niech ci amputuje majteczki i stanik. wtedy nie poniesiesz wiekszych szkod :classic_cool: motelik tez ... ktos przeciez musi pilnowac biznesu ;) sloniu, nie jestem zolza 😴 do prawdziwej zolzy mi daleko... tak samo jak do aniola. taki lajf. te drogi sa zbyt oddalone od siebie, dlatego chcac osiagnac dwa cele, musze chodzic zakosami ;) o jakim blogu mowiles? ... wspomnienia pielegniarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido!!!Bez majtek to już tak jak bez głowy!Tak mi życzysz?Dobrze,że tego nie czyta.Jeszcze hardcore dziś przecież.:-D A ja się platonicznie zakochałam.W reprezentancie czech na eurowizji.Nie wszyscy jak widać knedliki piwem od rana do nocy popijają przy jakimś belkocie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tylko pani od lewatywy w fartuszku chodzi?:-DZaraz,zaraz.....to ta pani bez zęba na przedzie robiła ci to wczoraj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jesteś PSuju.Tylko nie wiesz.:-)W takim razie będę zachłannosamolubnai biorę wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu to frida hardcore w piątek wymyśliła,więc myślę,że to coś fla niej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z fridą już w ciemno strzelać nie możesz?:-p Zresztą będzie to stosunek jej ujrzymy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa tam zaraz pozagryzali.. pasuje. nie mam dzisiaj sily na gryzienie. ani na robienie lewatywy :P .. jestem nastawiona wyjatkowo pokojowo.. nei mylic z temp. pomieszczenia.. az taka letnia nie jestem ;) czasu na pisanie tez juz nie mam.. wybaczcie. inne swiaty czekaja :) moze jeszcze wpadne.. a moze nie. zostawcie ciepla wode w termie.. kto wie. moze bedzie potrzebna... i cos na wzmocnienie. byle nie mleko z miodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest nienormalne. od kilku dni jestem aniolem bez skrzydel. czuje swedzenie miedzy lopatkami. moze nie moga sie przebic... podrap mnie traba, moze pomoze.. ide.. do kiedys 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ..w tym gąszczu tematów :) Budzimy się Słoneczka 👄👄👄 Tak jestem przepracowana, że dziś z robotą na bakier ;) Mam nadzieję, że ktoś zahaczy o ten motelik jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×