Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

:D przez kabelek to sobie najwyżej jeszcze większej ochoty mozna narobić :p Psuj, a kawałek bladego tyłka ciemną nocą jest bardzo praktyczny... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopa blada daje kontrast i cudnie podkreśla kształt.Jest drogowskazem,gdy księżyc nie może się blaskiem przebić.I tak by wymieniał,więc już przestań z tym sztucznym światełkiem z sarkofagu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też raz cycuszka zabrali :D jak my sie pieknie w pogladach zgadzamy Haja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kary za układy erotyczne podane w bardzo smakowity przecież zawsze sposób.Kombinezonu mi nie zabiorą,bo tylko rozsunąć zamek zdążyłam.Mohery.:-p PSuj ta doopa ma w sobie całą męskość,jaką lubię.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca na właściwym.Gdybym to ja tam z przodu siedziała nie ustałbyś spokojnie nawet do jednego ujęcia.:-p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG :-) Poglądy zdrowych kobiet po prostu.W sieci można się czasem zagubić.Coś sobie w chory sposób próbować zastąpić. Dobrze mieć świadomość,że niektórzy tutaj wiedzą jednak o czym piszą,pisząc o erotyce i seksie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju :-D:-D:-D Nie boisz się w takich okolicznościach szczękościsku wywołanego elementami przemocy?Wow.Twardziel.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie nie możesz liczyć w żadnej dziedzinie,że będę rozsądna.Zwłaszcza w tej.Nie wydaje mi się poza tym,że tego byś naprawdę ode mnie chciał:-pUciekam👄 Luizo,słoniu,frido👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG 👄 wybacz.Kobiet tu jak na lekarstwo.Spadnie czasem jakaś jak kropla na czubek języka i zanim smak poczujesz...już się rozpływa.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnych względów tak właśnie powinno być Haju ;) ważne by aromat był na tyle intensywny żeby niedosyt pozostał... ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasnara
...Samotny motel ...Środek nocy ...Ciszę przerywa jedynie ...Radosne klaskanie ...Twych pośladów ...Pijana papuga wystukuje rytm ...Tej nocy ...Dam Ci w kakało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldżi
Ps to jest nas dwoje ;) pozwolę sobie jednego 😘 zabrać :) w zamian zostawię swojego 😘 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:-) No tak,zaczynam głupi temat to mam.:-D Niedosyt jest fajny,jak nie trwa wiecznie.Z drugiej strony,czy lepiej byłoby tak mieć wszystko,czego się zapragnie?Zamknijcie mi usta,jak będę znów za bardzo po ziemi tu chodzić.:-) Pozdrawiam.Na więcej nie mogę sobie pozwolić,ale chętnie poczytam,jak zboczę znów z trasy.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldżi
zniknie, czy nie....? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widoczna twoja dopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopka Psuja jest ok ;) nie widze dobrze, ale jezeli ma jeszcze takie seksowne doleczki nad pośladkami, to po prostu jest idealna ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm,no to z bani w tę ścianę milczenia niestosowną.:-D Dzień dobry,bo sobota,a poza tym to jeszcze jestem niezorientowana. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hooop!Nie wiem,czy na klucz pozamykane,czy wystarczy pociągnąć. Może ktoś jeszcze jak ja zboczył,tylko jeszcze o tym nie wie?:-D:-D:-D haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak automatycznie na widok tych pośladków?:-DGdybym pościła,to może,może...:-p Cieszę cię,że cię czytam.:-)Z moją niecierpliwością przegrywam niestety dalej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera cześć.Miło poznać.Tutaj tak hula wiatr po korytarzach,ale też w mig robi się czasem...żywo.:-p PSuju,czyli dobrze myślałam,że to już.:-)Jak ci ulżyć w tym ciężkim dniu?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Cześć. W chwili zmęczenia podróżą zatrzymałam się w tym motelu, ale nie znam go, pierwszy raz tutaj jestem :( Mam nadzieję, że tu nie straszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem straszy 😴 ja robie za stracha. na jedna oosobe tak dzialam. szczesliwie, reszta na moj widok nie dostaje drgawek ;) prawde mowiac wolalabym juz nie straszyc, ale wyboru nie mam.. a zyc trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×