Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Oj no ty akurat miałaś patrzeć,albo się połączyć.Do wyboru był ból i chcica.Po sobie wiem,że pazernym być się nie opłaca.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki.I co tera?:-D Przecież sam wiesz,że zbyt dużo byś nie odpowiedział,gdybym z siłą spragnionego stada gazeli dotarła do twojego wodopoju.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam... ale nie na zawsze ;) patrze i co widze? no.. widze. az za duzo. wy koniecznie chcecie abym sie oslinila, tak? .. odpowiem za was. tak. wlasnie dlatego sobie zaraz pojde. chwilowo gdzie indziej, a potem troche dalej. noszzzz naprawde. beda sie migdalic w kazda dziurke a ja mam spokojnie patrzec. wole nie widziec :P:D smaku sobie nei robic 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff....frido bo już widzisz,że kulturalnie coraz mi ciężej mu tłumaczyć.:-p Nie będzie penetracji,bo to złe miejsce jest.Zostań,popatrzymy jak karczują.Napalili się,to im robotę zastępczą dałam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wleź???W l e ź???😠 Ooooo to jak taka chamówa z ciebie wyszła,to ja idę na piętro i skoczę.Chcesz szok,to poczujesz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busz przy motelu.Oknami już wchodzi.Co,mam się w królewnę bawić i udawać,że śpię?To nie moja bajka. A tam jest elegancko,gładko i oliwkowo.No i trochę już swojsko też.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze.. karczuja kwasna buczyne :P:D a pokrzywy maja sie dobrze. tez dobrze. cos musi nas od wiatru oslaniac. psuju, nie tlumacz sie. ulzyj swoim huciom. najwyzszy czas. w zaufaniu moge ci powiedziec, ze nie bedziesz pierwszym ktory to robi :P i nie zakladaj pancernych majtek, bo haja nawet skaczac z wysokosci ma wyczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz... z chlopami tak zawsze. :O trzeba tlumaczyc, jak pastuch krowie na rowie... nie bedziesz pierwszym mezczyzna na swiecie ktory popedzi za swoimi huciami. inni juz to przerabiali. czy ja mowilam cokolwiek o haji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrzywy kłują na zdrowie.Zawsze o tym pamiętam,gdy w krzakach sikam po ciemku.:-D Ja to bym chciała zacząć od środy tradycyjnej.Rytuał stawia tak,że pancerny to słup sam w sobie będzie.Jajka puść luźno w dół.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rezerwatach wszystko jest na najwyzszym pooziomie swiatowym :P:D trzymamy sie wytycznych. psuju, trzymasz sie wytycznej, wytyczonej przez haje? .. trzymasz :classic_cool: boszzzz.. nie trzymaj sie tak mocno. bez przesady. mozesz ciut popuscic :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że rachunek za pobyt tutaj nie powali mnie na kolana?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intera w naturze ewentualnie,ale może się stać,że dostaniesz nawet swoją tajemną komnatę pragnień.Szok,co? Stało takie bezpańskie,to wzięliśmy.I szybsi byliśmy niż uchodźcy.:-D PSuju poparzyłam wskazującego przez ciebie.:-D Frida jak skoczysz tak z piętra jak ja,to....to....to też nie będziesz płacić.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haja, nie wymagaj ode mnie skokow. wiesz ze jestem w wielu sprawach bez wyczucia. no chyba, ze znajdziemy jakis spadochron. wtedy ryzyk fizyk. tez nie skakalam, ale moze bedzie lepiej niz bez. wololabym nikogo nie uszkodzic :P:D przy mojej nadwadze i bez spadochronu, punkt naskoczenia moze natentychmiast zmienic sie w marmelade, a ja od zawsze wole konfiture ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci prymitywnie frida nie piertol,tylko powiedz wprost,że bardzo chcesz zapłacić.:-D Nie wiesz jak intera?Dziś środa,więc jeśli cię jednak na te kolana powali to znów kojarzy mi się tylko jedno.O!!!Popatrz na PSuja avatar.ufffff bo mi się już język plącze.I nie stygnę nic.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałaś mi smak lodów śmietankowych polanych ciepłym musem malinowym.Wylizałam szkło do dna,a wiedz,że był to kielich.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ze ja tez :D ... truskawka do mnie przemowila :P:D oj tam. nie badz taka prymitywna :D czasem wiem co mowie ;) zdarza mi sie. naprawde😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak,to taki wiesz pękaty okrągły na nóżce.A ty myślałaś o szampanówce?Nie,nie jestem żmija.Tzn wtedy akurat nie byłam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×