Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Napisałam bez linków,nawet bez nazw,poza matrixem i spama dostałam.:-D Tutaj można już tylko wyzywać i knuć intrygi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chcą,byśmy jednak tajemnice mieli i nie pisali wprost wszystkiego.Opatrzność. :-D Zostawmy wizję z teleportacją,bo się zaczynam ślizgać.:-p To co masz w menażce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pychotka.Jak pikantna ta zielenina to z pewnością rukola.Lubię ostro i zdrowo.:-D Jak na partyzanta,to nieźle sobie radzisz.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz dobrze,nie ma co tu pisać.:-p Dali nam spokój,nawet słoniu w inne krzaki dupę zasadził.:-)Luiza kurze wyciera...nie wiem sama o czym tu w tym pustostanie pisać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można na początek na wesoło.Mleczko ponoć dobrą książkę napisał i wymalował na ten temat.Muszę się dokopać.:-) A ja naprawdę mam ochotę powąchać z bliska chaat masala.Nawet więcej,jak tabaką bym się chciała zaciągnąć tą indyjską przyprawą.Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kamasutrze nie możesz chyba łzawić i się obsmarkiwać.To gra spojrzeń i delektowanie się najmniejszymi reakcjami na gesty.Boszzzz...to ja nic nie wiem,a nauczycielką będę? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju chyba wszystko w kolejności odwrotnej.:-D Ale finał tej koncentracji słuszny by był,tak jak piszesz.Wchodzę w to i ty też wchodź,bo wychodzisz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o wzrost chodzi i się nie drocz.:-pMożesz urosnąć,urośniesz zresztą na pewno.👄:-p To już taki mój tri wrodzony.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tu do jutra tak zostanę. A jutro po wejściu i dojściu zrobisz mi masaż.👄👄👄Za trud i cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe PSuju 👄 Dobrze,że jaskinia a nie lodziarnia.Zaszczepiony tu przeze mnie patent z obchodami dnia loda został po latach sprofanowany i to we wtorek.:-D:-D:-D Ciebie widzę idealnie i pewnie nie mam pytać,kto stoi za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dzien dobry :) haju 👄 psuju 👄 .. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Ah te twoje źródła PSuju. Frida tobie również przyjemnego. I Luiza i słoniu i kto chce coś wnieść.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinka jest,jak tak kątem oka na drugi twój przyrząd patrzę :-D ale spoko.Ten z tyłu albo ma za małego,albo nie wie jak,bo nie czuję.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz???To po kiego z przodu pozycję przyjąłeś?Zapomniałeś,że od wczoraj się po długopis schylam?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×