Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Widzę ? Hahah i niech mi ktoś powie, że dobra muzyka, nie załatwi wszystkiego ? :) Spokojnej nocy Płock :) 🌻 Jutro kolejny poniedziałek :) Lećmy fruuuu w górę :P https://youtu.be/4vHueSUgVhk :) Dobranoc kafeterio :) Samych dobrych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie:-O idę spać:) pozdrawiam bez wyjątku:) tych z bolacym kręgosłupem, tych co to nie gustuja w mezatkach :-P ;) tych co tej nocy osiągną orgazm:-O i tych ze wschodu, co to czasem rzucą w górę kwiatkiem:) uśmiechu od rana życzy slowiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kogo i gdzie znalazlas :D a moze zdazylas juz uruchomic program naprawczy dla bolacych kregoslupow oraz tych, ktorzy spedzili noc bez orgazmu ;) aaaa.. i jeszcze dla tych, ktorzy traca zycie nie lubiac mezatek ;) dzien dobry rodzinnie :) ... i nie tylko :) dziecko 👄 https://www.youtube.com/watch?v=ox4QYrug3WI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mam 👄 Słodka 👄 Podpisuję listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, jest tu kto? Odwiedził Was, wiadomo kto :D Powitać zgraję łobuzów :D Ach jak ten czas leci, od maja mnie nie było a już mamy za rogiem kolejna wiosnę, po nowym roku wiosna odsłania kroku D Dziewczyny i chłopaki co się nie bali wyskoczyć z jednej paki ;):D Niestała, Słowianka, Frida, Roberta, Pani El i całe towarzystwo dla Was buziaki i kwiaty 🌼 Smof, Błędny , Nowy stawiam kolejkę herbaty z prądem :D Widzę, że humory dopisują to najważniejsze bo humory to najlepsze życia hiciory ;):D U mnie wszystko w porządku, odnalazłem to czego szukałem i jest więcej niż jedwabiście ;) Emotion love generation 😍 Trochę się latało po świecie, trochę się obserwowało, podróże kształcą, ostatnio chłopaki na melanżach mają niezawodny podryw, najlepszy na świecie. Podpatrzyłem taki jeden sposób, mówię Wam miodzio, mucha nie siada każda żyleta nogi rozkłada. A było to tak, wbija się gość do lokalu podchodzi tam gdzie dają trunki, mówi daj mi mała czadu :D Ona mu stawia dobrego pawia :D On ze sportowej saszetki wyjmuje maszynkę do mielenia mięsa. Zelmer model Ludwik van XVI nie mylić z piwem Van Pur albo z vanem rodzajem nadwozia :D Pełen uśmiech, pełna prezencja osobowości gdy się magią charakteru rozbiera uśmiechnięte dziewczyny. Gość dodatkowo z paczki papierosów wyjmuje dwa kilo mięsa indyczego i na oczach panny rozpoczyna mielenie. Wiadomo to już po spożyciu płynów, coca cola z viagrą czyni cuda :D Dobry beat ustawia atmosferę odgłos mielącej maszynki do mięsa wprawia w pozytywne wibracje, po pięciu minutach mielenia mięsa ona była gotowa, wylajtowana, rozgrzana. Wibracje mielącej maszynki do mięsa rozeszły się po każdym centymetrze blatu, ach żebyście widzieli te wszystkie panie które podskakiwały w rytmie mielenia mięsa :D Maszynka do mielenia mięsa to od tamtej pory atrybut każdego rasowego podrywacza ;) Ja tak sobie cichcem, w ciemnym rogu, w głębi lokalu lookałem na ten podryw, na samym końcu gościu powiedział, że na ZUS kładzie lagę;):Dhttps://www.youtube.com/watch?v=ZAjhK_JgwXM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek ;) jedwabisty przeczytalam i wiesz co... moze zrobie streszczenie z twojej opowiesci. pier/dolisz jak pokrojony, potluczony, nastepnie przepuszczony przez maszynke do mielenia miesa 👄 moja krew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido 😘 przecież wiesz,że masz syna, ktorego na Wiatracznej potrącił kombajn elektryczny z namalowanym teletubisiem na prawym błotniku dziesiątej rynny pod błotnikiem ;) Wpadłem w odwiedziny bo podobno macie tutaj bezr****** jak nie ma ***** to trzeba poszukać druha bor**** :D Teraz zapodam specjalnie dla Ciebie, uwaga, ladies and Gentlemen, Bolero Ravela :P;)https://www.youtube.com/watch?v=r0KaNu5JpPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać,że jestem juz los emerytos kafeterios, odzwyczaiłem się od ekosystemu, cenzura mnie dopada jak przedwczesny wytrysk u małolata :D Liczę na Twoje streszczenie Fridos, bo potrafisz w szpilkach jeździć na deskorolce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:31 - wiedziałem,że się nawiniesz na szpulę pomarańczo, jestem Legionistą i do Sopotu nigdy nie jezdziłem i nie jeżdżę bo mi się tam nóż w kieszeni otwiera :classic_cool: Wku/rwia mnie prezydent Sopotu, wku/rwia mnie Lechia, nazwy nie dokończę :P Wolę południowy kierunek, Wawel te sprawy, lubię pooglądać dobre widoki i dobry styl, także architektoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke prosimy: nie karm tego trola, nie odpowiadaj mu, bo już całe forum rzyga tymi jego wpisami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, Koke spryciarzu:classic_cool:.Legia to sam sobie dopowiedz, dośpiewaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety synek, nie moge zrobic streszczenia, bo sie nie rozumiem na gwiazdach skrywajacych wyrazy obcego pochodzenia. moze kiedys uda mi sie zrobic kurs astrologii stosowanej w kawiarnianym ekosystemie. na razie zamiast dupa pisze tylek, zamiast k***s pisze fijutas.. i co jeszcze.. nie pamietam. w kazdym razie uzywajac wyrazow zastepczych, nie mam wzroku zasnutego swiatlem gwiazd i nie snuje niepotrzebnych domyslow ;) teletubis byl z torebka?.. bo jesli tak, to slad na glowie moze ci pozostac do konca zycia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jeszcze raz olej.. z sokiem cytrynowym :P dla polepszenia smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof, Kopę lat :D Pamiętam, że jak ostatni raz tutaj napisałem to jeszcze chodziły po ziemi ostatnie brontozaury :D Spoko loko, Stanisław Czerczesow to starorosyjska szkoła ostry trening i ani kroku w tył, mamy Nikolica pomału zaczynamy wracać do formy po straci Miro Radovica, który był kluczowym zawodnikiem a Leśnodorski powinien ssać pałę za to, że pozwolił mu odejść nie mając kogoś w zastępstwie. Wierzę, że dziś Brugge zapłacze , choć nie ukrywam,że ten sezon w Lidze Europy mamy stracony. X Mamo, Jak zawsze syn aluzju paniał ;):D Jak to się mówi, po trzynastej godzinie ma się trochę z osła i lwa, w moim przypadku osioł to przydomek bez którego się nie ruszam z domu. Uparty jestem i jeśli sobie zaplanuję,że włożę nos w dane majce to możesz być pewna, że już niedługo będziesz babcią;) Wiadomo wnuczki w domu nie w ma mowy żeby arabica nie płynela dobrym wartkim nurtem :P Taka wiesz dłuuuugo parzona, czarna, szatan po klasyku :P X 12:47 Pomarańczo spoko loko ja tu jestem na gościnnych występach wpadam i znikam, z przyzwoitości zaprotestowałem przeciwko oczywistemu pomówieniu. Oby Wam się przetarło niebo, bo kiedyś można było tutaj dobrze pogawędzić, poświrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dobrze zorientowany wie, że Kokos był obecny cały czas na forume. Ostatnio zrobiło się wielkie zamieszanie~ pojawił się Dick Tracy i domysł , że to Kokos. Mam pytanie_gdzie byłeś jak Petrov szkalował Fridę i resztę z 9 nicków? Uprawiałes cybersex na innym nicku. Jechał po Nieogryzku wyzywał od prostytutek a ty się pieprzyłeś. Rozwaliłeś Wersety jak Władca Lalek, jeździłeś do Sopotu nad morze do Imperium. ... Nic się nie zmieniles i nie zmienisz. Będziesz tu siedział i dalej wirtualnie się piertolił ino furczy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×