Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Le troll to nowy nick Koke a wczesniej BkackSilver. Nie odszedł i nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida? też szczają ci do ryja a ty to przyjmujesz na luzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fride to zostawcie,bo to mądra kobieta i nie ważne czy sie komuś to podoba czy nie będzie tutaj robić co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll to nie Koke/Nowy ośla pało!!!!!!!tylko Juken,zupełnie osobny byt, niegdyś bardzo znany tutaj troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który zresztą nie zaktualizował swoich tekstów od 2010 roku, przez co w 2015 bywa czerstwy jak pieczywo w gieesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dzien dobry wszystkim :) i wszystkim innym :) dziekuje dyzurnemu sprzataczowi. dobrze zrobiles 🌻 jacenty, dzieki... wiem, ze chciales dobrze, ale poczulam sie jak bobr :O x czytam te posty.. czytam.. i widze https://www.youtube.com/watch?v=nM-RPO10aPY tymczasem swiat jest piekny https://www.youtube.com/watch?v=Z26BvHOD_sg milego dnia wszystkim... i wszystkim innym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie pyerdol, ze Juk stracil texty itp. w 2013 razem z Zmijusiem zamordowali Ducha na co patrzylam z nieskrywana przyjemnoscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kilka dni temu próbował bronić Muchy i te teksty blado wypadły. Powtarza coś w kółko o pedofilach i swoim berle. Słabe to, choć kiedyś może imponowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj Ją leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wiem jacenty :) ale zdajesz sobie sprawe jak brzmi '.. bedzie tutaj robic co chce..' nie chce miec swiadomosci bobra, choc czasem sie zbytnio rozpedzam. to prawda.. na szczescie czuwaja niezwykle cierpliwe sluzby porzadkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie lubie Taka jaka jesteś....a,że ironiczna i gruba:)już się przyzwyczaiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kilka dni temu próbował bronić Muchy i te teksty blado wypadły. Powtarza coś w kółko o pedofilach i swoim berle. Słabe to, choć kiedyś może imponowało x przecież to Nowy wciąż klepie o swoim berle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Frido. Maanam-Krakowski Spleen. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frido skarbie zrobiłem dla ciebie zdjęcie na łonie natury w pozycji gotowości i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaki na dzien dobry:-* Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) .. i wszystkim innym :) tego jeszcze nie przerabialismy. ciastko z caluskiem na dzien dobry :D ciastko, co masz w dziurce? krem czy bita smietane? ;) osobiscie wole ze smietana, ale jesli masz krem na maselku, to tez moze byc. byle nie na margarynie.. fuuujjjjjj.. x wspomnienie goracego lata ;) https://www.youtube.com/watch?v=g2o7zgaV89A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida, zawsze przypuszczałam, że jesteś facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zmęczony jej kłamstwemtrudno mi zbieraćroztargnione myśli fałszywe nieludzkie wyznania z Berdyczowakaprysy umysłuszumią zdradą i krzykiemból zadając okrutny. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, wiesz.. myslac o tobie, tez tak przypuszczalam :P inu, nadmiar slonca ci zaszkodzil. dobrze, ze udalo ci sie zasnac po wypowiedzeniu tych slow.. spij. przynajmniej nie bedziesz sie meczyl zbieraniem potarganych mysli w ten upal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałemjak piękne może być kłamstwoubrane w egzaltacjęi sztuczny urok krzykuone czasem rżną cwaniarya czasem puste idiotkilubię gdy tak pie/rd/olą od rzeczylubię czosnek z małosolnych ogórków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie rozpuszczony delegacjami mlody szczyloch. od razu widac, ze krotko zyjesz na swiecie. gdybym nie byla kulturalna, powiedzialabym "w d***e byles, gowno widziales".... nie powiem tego jednak, skoncentruje sie na kiszonkach. jesli lubisz czosnek, po diabla kisisz ogorka? kiedy nastepna delegacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj na moloniełatwo się było żegnaćz jej zhańbioną dusząktóra ciałem w pamięci się zapisałai w serce wdarła głębokoi na wskroś już otworzyłabramę co do jej wnętrza prowadziza późno, nie ma odwrotukroczyć naprzód trzebaniczym w piekle zająć godne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×