Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość słodka słowianka
Weszłam na chwilę jednak:-O cóż za seksafera:-P :-P dziesiątki stron z komentarzem do seksu, którego nie było:-O zero dotyku, zero zapachu, zero kontaktu wzrokowego:-O a tekst o chlupaniu :D zostanie zapewne tekstem roku:-P Zejdź mi z oczu, Jacek:-O wystarczyło jej prywatnie powiedzieć co o niej myślisz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty pyskata jesteś Niestała:-P ;) strach się bać wejść Ci w drogę:-O a już chlapnac :-P coś na forumie z Twojego życia...to Kalisz w gruzach:-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenka, zmien temat. juz wystarczajaco duzo za duzo bylo klepania o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida jednak jesteś i masz się bobrze ufff a głowa jest bardziej w rozsypce niż przed panią P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujesz z Pogonią w dóópie, tępy szczeciński ryju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie boli i to bardzo więc nie gram nic:-O ale Wy możecie ile wlezie;) to do dziewczyn było:) fajnych facetów już nie ma z nami na tym placu zabaw:( i pomyśleć, że jeden bardzo chciał pójść ze mną kawę a drugi olal ja sikiem prostym zapewne:-O co się dziwic, za kawa nie stało chlupanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka opowiedz o emejlach z Dekalogową:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podszyw Nowego upasiona blondyno ze spalonymi kłakami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja cie wyganiam? po prostu mowie, ze wystarczajaco dlugo byl ten temat walkowany... prawie do obrzygania tecza. chyba jestes zmeczona, skoro wlaczyla ci sie nadwrazliwosc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, jaki ty jesteś groźny!!! Na pewno wszystkie dzieci w okolicy boją się ciebie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak niebieski wojowniku, o tym jak bardzo lubisz dziec***isano już na forum :-D Słodka Słowianka, w skrócie SS-manka to zwykła tępa dzida która w sieci szuka frajera, jej poziom umysłowy to zachwyty nad amstaffem i jego naukami o g*****e i pierdzeniu. Jesteście siebie warci, 40 letni nolife i baba od g****a, para jak z samowara :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana to samotna niedpochnięta mężatka. ANI ładna ani bystra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wiecie co mi się marzy ? Żeby nagle obok wszystkich wpisów na kafe pojawiły się dane osobowe ze zdjęciem, piszących. Ciekawe kogo byśmy zobaczyli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem. Max cztery gęby, może 6. Prawie wszystkie babskie. I na pewno wszystkie tłuste, spocone i urodzone w minionej epoce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie bysmy zobaczyli pomaranczowa Stała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
:) Mnie ? Obok niektórych czytaczek, tak :) Bo nie do wszystkich się przyznaję , a właśnie... to by mogło być ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Jeśli można ze mną o go.ownie to znaczy że można o wszystkim, przemyśl to;) a jeśli tak widzisz moje kilogramy jak wszędzie podszyw Nowego to...do okulisty:) Cześć Niestała :) co dziś? mrozenie malin? kompot czeresniowy? zupa kalafiorowa?:-P sok porzeczkowy? u mnie młode ziemniaki z koprem, który mogę mieć wszędzie, nawet w dzemie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
ja miałam jeszcze gulasz wołowy i kaszę :) Nic nie gotuję, pracuję :O a wieczorem otwieram sezon wakacyjny w końcu i będzie zimne piwo z tym czym poczęstują :) Rodzina się do mnie zwala dzisiaj i będę pełnić obowiązki ciotki przez najbliższe dwa i pół tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
to znaczy w przerwach między pracą, a pracą i pracą :O Wpadasz ? Pomostów Ci u nas kilometry. Można się wyłożyć i zapomnieć, że tam, ktoś, gdzieś .... :) Nauczę Cię skakać na główkę z barierek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka wyśmiewna stara gruba torbo opowiedz o mejlach z Dekalogową. Miałaś dylemat ktorego wybrać.Nowego Koke i co na to Mateusz. O wrzucanych przez ciebie zdjęciach nie wspomne. Szukasz kogos do chlupania idiotko czy chcesz opowiedziec jak to byłaś ofiarą pedofila. Może wypowiesz sie co wyprawiałaś z Amstafem? Mąż w Niemczech wie co robisz? W sieci nic nie ginie Już nie wspomne jak pisałaś ze Kreska privov z tobą:-D:-D:-D Chcialabys pochlupać z Nowym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jeżu. Słodka ? Weź powiedz, że sama piszesz te głupoty, żeby temat napędzić ? :P I nie wpadaj :) Chyba, że chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Sąsiada nie doczytałam. A fajny jakiś ? :D :D I ja chcę porządne fale. Basen masz porządny, więc liczę na atrakcji moc haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×