Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

wyrazy wspolczucia. z drugiej strony, gdybys wczesniej nie rozjechal mola tramwajem, byloby ci sie latwiej zegnac. pozegnanie na kupie polamanych i rozwalonych dech zawsze jest trudne. masz nauczke. nie rozjezdza sie bezkarnie mola. ale.. ale.. jaki kierunek w koncu obrales? do wody, czy wydmy? bo nie bardzo wiem co mam ksiegowej powiedziec. jesli "kroczyc naprzod" znaczy do wody, to nei musi szykowac kasy na twoja nastepna delegacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Freedziś już układam nowy plankreśląc ciała szlak językiemrozłożę ją na półchyba przed wejściem na piętrorzucę ją na brzuch wezmę głęboki oddechpoczekam aż uniesie biodra...i powiem; kocham rżnąć twą dóópę 👄 podpiszesz mi delegację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm.. rozwydrzyles sie inu. jak nie palmy, to schody w NY. tam cie jeszcze w ostatnim polroczu nie widzieli... noooo taaak.. mam do ciebie slabosc ;) dobrze. podpisze. pod jednym warunkiem. tym razem nie chce widziec samych faktur. dolaczysz szczegolowy raport. od dnia wyjazdu do powrotu, ze szczegolnym uwzglednieniem wymiarow budynku, schodow oraz surowca z ktorego zostaly zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiesz z czego składa się mięsoa jednak porywasz mój spokójdonośnym głosemprzewodniczącej koła kafeteryjnych cioteka ja tylko zaczepiam kobietykupuję im biletydo niebateraz przesiaduję na chmurze z chwiląona szepcze midaj spokójnie marnuj mniejestem wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.. jakie kolo kawiarnianch ciotek??!! jaka przewodniczaca??!! .. jak smiesz tak mowic o swojej jedynej dyrekcji wyrazajacej zgode na coraz kosztowniejsze delegacje. przygladales sie biletom do nieba? widziales cene? wiem.. wiem.. wszystkie zmysly wpakowane w mesko, cena nie gra zadnej roli.. dla ciebie, ale nie w ksiegowosci. tu winien, tam ma.. pero, pero.. https://www.youtube.com/watch?v=BNGmpakMsNk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fri,bita śmietana+mandarynki. Tesknie za pewną kobietą. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys, alez z ciebie ciacho.. bardzo smakowite... mmmmmm.. bita smietana i mandarynki.. wiesz, ze pomaranczowy kolor jest zwiazany z seksualnoscia? nie martw sie. jestem pewna, ze pewna kobieta rowniez za toba teskni :) poniewaz zrobilam sie dzisiaj zacofana, piosenki nie moga byc inne ;) https://www.youtube.com/watch?v=JJrMSUR1-xA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cicho, pusto, to pchnę i niech rozbłysnął światła :) Free 👄 Pozostałym... każdemu po sprawiedliwości, cukierek albo psikus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Cicho to nie jest, przynajmniej u mnie:-O impreza do góry jak ta lala;) na moje ucho kilka perkusji z tamburyno w tle:-P do tego przy świecach:) Szkło na szczęście już się posypalo :-O nie zyczylas spokojnej nocy, to atrakcji mam moc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka a pochlupiesz mi do sluchawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ona nie, ale ja Ci mogę powiedzieć co o Tobie myślę. :P Chcesz numer telefonu palancie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Świetna energia :D Dottore ? 🌻 Zbladłeś ostatnio jakoś. Wszystko w porządku u Ciebie ? Jakiś taki nieswój się wydajesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hejka skarbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
U mnie OK, tylko mam moja motywacja do pisania na Kafe przechodzi głęboki kryzys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chciałem wam jajka pokazać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Co bez jaj ? Co bez jaj ? Mów za siebie ;) :D Przysnęłam. Idę spać, bo wstyd się tak bujać nad klawiaturą. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jajek nie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobia napewno nie boś dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziad widział jajka. Jakbyś mi pokazał moją emeryturkę uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to bym sie podjarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ok.:) komarów mało, cycki mi nie zmalaly :-P brzuch pełen jagód ;) a gdy czasem wiszę na trzepaku to nadal mówię że puszczę się kiedy będę chciała :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa małe jajka i korniszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×