Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała    czytaczka
Za szczekaczkę masz w pierdziel, ale ok. bardziej zajmuje mnie fakt zagotowania nieukiszonych ogórków. Słońce zatrzymałaś proces fermentacji. :O Ciekawe co z tego wyjdzie. Chyba specjalnie przyjadę na tę ogórkową ;) :D a tak poważnie. Dobrze wiesz, że im gorzej się dzieje, tym ja mam lepszy humor- dla przeciwwagi ;) Widzisz ten syf wokół ? Miej litość i pozwól mi szczekać bez komentarza, jeśli już tu jestem :) Mam :) 👄 Na pocieszenie mogę napisać, że podobno w niedzielę będzie koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mącicielu z dziś 21:16 przeczytałam temat ponieważ nie lubię pomawiania osób pozwolę sobie zacytować kilka fragmentów p gośćwawa dziś Napisałaś ile masz lat, wcześniej ale nie mi... Nie jestem Adam. Jakbym chciał oszukać to bym podał inny kolor oczu i resztę. Nie uważasz... gośćwawa dziś O co chodzi z koke? Ja nic nie biorę. usmiech.gif gośćwawa dziś Dlaczego myślicie że ja to ktoś inny? Czuję się urażony. smutas.gif Tym bardziej że nie należę do ludzi którzy muszą podszywać się pod innych bo sami są nikim. Było miło ale się skończyło... Szkoda smutas.gifsmutas.gifsmutas.gif gośćwawa dziś Nie wystraszył, tylko poczułem się jakby wrzucili mnie do jednego worka z towarzystwem z którym mi nie podrodze... Wpisałem tego nicka w wuszukiwarkę i coś kolwiek się dowiedziałem. Na początku nie załapałem o co chodzi bo jestem tu raptem od kilku dni. Ale mogę w tej chwili nawet odejść i już nigdy się nie pojawić tylko proszę nie wmawjajcie mi że udaje kogoś innego. Wydawało się ze tu jest fajnie, jakaś odskocznia ale to niestety nie prawda. Jedni się pod kogoś podszywają, inni myślą że ty się podszywasz... Ludzie chyba zbyt mało mają problemów w codziennym zyciu i szukają ich wszędzie na siłę. To nie mój świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) droga Czytaczko :) jak patrzysz na ogórasa to co Ci przypomina? :) dokładnie tak:classic_cool: wszystko co tak stoi lubi "popracować" ;) :-P więc zagotuj jak już w tym słoiczku odpowiednio się wymoczy :-P ulży sobie tak jak lubisz:-P :-P tak jak się tego domagasz :D Dzień dobry :) jadę po piwo:-O komu? komu? szczerze mówiąc nie cierpię:-O przypomina mi zapach baru, w którym spędzalam w dzieciństwie mnóstwo czasu:-O zostawię coś i już mnie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzy się uśmiechają ;) zmrożona woda z miętą i limonką ..... leżak w zacienionym miejscu, z oddali szum morza,morska bryza, błogi spokój i.... może być nawet 28 stopni w cieniu ale....z Nim :) 👄 https://www.youtube.com/watch?v=a_GaLdTbOG4 ❤️ dla ułatwienia z tłumaczeniem :) ❤️ ON: Monaco 28 stopni w cieniu Jest to szalone, jest to zbyt wiele Jesteśmy sami na świecie Wszystko jest błękitne, wszystko jest piękne Przymykasz nieco oczy, słońce jest tak wysoko Pieszczę twoje nogi, moje dłonie palą twą skórę x ONA: Nie mów nic Pocałuj mnie gdy zechcesz Jest mi dobrze Miłość jest obok Ciebie x ON: Jest nam dobrze x ON: Monaco 28 stopni w cieniu Nie mówimy ani słowa Gaszę swojego papierosa, staje się jeszcze goręcej Twoje usta mają smak dzikiego owocu No i proszę Jak blond fala Porywasz mnie x ONA: Nie mów nic Miłość jest przy mnie 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za oftopa ale mam do was prośbę a widzę że pewne osoby są w temacie. Mam do was pytanie, dla mnie ważne jeśli chciałbym tu jeszcze trochę zostać. O co chodzi z tym Koke? I dlaczego niektórzy mogą myśleć że to ja? Jeśli ja to Koke (albo odwrotnie) to pół biedy, ale jeśli nie to chyba wtedy nie chcielibyście być na moim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iga
Koke już nikogo nie interesuje Jakaś wariatka wszędzie go widzi Nowy w mieście też ma psychofankę Żeby tu pisać trzeba mieć "zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.27 Koke vel gośćwawa huehue i akurat przypadkiem wiesz że AKURAT TU musisz się tłumaczyć blagier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy na forume ale jaki W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
co mi przypomina ogóras ? Jurasa z uczuciowego sprzed wielu lat ;) Bardzo sympatyczny był. Roberto :) zrobię niedługo dokładnie to co opisujesz. Leżak w cieniu. :) Chociaż powiem Wam, że u mnie dzisiaj już nie jest tak tragicznie. Gośćwawa :) cześć na karuzeli Na zadane tu pytanie już dostałeś odpowiedź. Czasami lepiej się nie zastanawiać i nie wchodzić zbyt głęboko w umysły piszących tu osób, więc wybacz ale nic nie dodam, bo tutaj nic mądrego nie można powiedzieć. Psychofanka to trafne określenie w sumie. Dużo cierpliwości Ci życzę za to. Baw się po prostu po swojemu i nie daj się zajechać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
niestała czytaczka :-) Dzięki za porady. Masz rację. Tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cześć Kokej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Cześć gość :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke kręcisz z madzialeną?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście ma krótki i bardzo wąski penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
dzien dobry wszystkim :) i wszystkim innym :) 28st w cieniu to zdecydowanie nie moje klimaty, ale piosenka bardzo sympatyczna. muzyki nie slyszalam, za to slowa zywcem wydarte z zarosli na wydmie ;) dziecko 👄 roberto 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
zapomnialam o super blondi :) syrenko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam i mówiąc szczerze nigdy nie przyszła mi do głowy myśl, jakiego penisa ma Nowy w mieście :D raczej zastanawiałam się czy jest szczęśliwy, bo tak jakoś bardzo chciałabym żeby był:) przerwa ludzie, nóg nie czuje:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
kto cie tam wie co robisz. jestes zdolna do wielu rzeczy. nawet do pielgrzymki ;) nie zganiaj na pogode. widzimy, ze wzenilas sie w krolewska rodzine i chesz nam to w zawoalowany sposob przekazac. ciesze sie. naprawde ;) wyginasz sie teraz z julianem na plazy pod palmami :P gratulacje :D :D x informacji o fijutasie michaila z miasta nie bede komentowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj syrenko, skoro ja przezylam ponad 40! (chyba cudem, bo innego wytlumaczenia nie znajduje) to powinnas jakos przezyc. nie pierwszy raz bedziesz szczytowala :P u mnie dzisiaj fredek. nareszcie jakis facet ;) https://www.youtube.com/watch?v=8CjUvbSjyPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×