Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Nowy w mieście jébie małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo ja wciaz szanuje friii. Jest jedna z nielicznych osob w tym syfie ktore szanuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida to suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście rżnie malych chlapców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy rúcha dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frido,tu nie chodzi o to byś stanęła po którejś ze stron Smutne jest to że w ogóle rozmawiasz z tymi ludźmi,legitymizujesz zdziczenie i głupotę dorosłych oosobników,którzy chyba z braków życiowych prowadzą wojnę jak przedszkolaki.Któraś napisała że jest tu zaledwie rok,patrząc na zapał z jakim przerzuca się na głupotę z innymi głupolami osoba ta jest tu rok i o rok za długo.Powinnaś omijać gó(w)(n)o zamiast grzebać w nim kijem,niech się nawzajem potopią w kadzi fekaliow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejti teraz przekonujesz fride?przeciez lubi was obie.nie podskakuj tak.ona ma wywalone na wojny jakie rozgrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free 👄 Trzeci 👄 Gościu ? :) Ja przepraszam, ale zabrzmiałeś jakbym była agresywną Hermenegildą :O a ja nigdy nikogo nie uderzyłam, ani nie kopnęłam. No przynajmniej od czasu przedszkola ;) I nie przepraszaj za nic. Twoje słowa są jak kwiatki na łące, przy tym co tu się dzieje wokół. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dzi/wka Hajabuza szukam do du/py arbuza. Łaaaaaaaaaaaaaa Dzisiaj wszyscy podymacie tylko mam obsr/ane gacie. Łaaaaaaaaaaaaaa Jestem stara k**wa Haja zamiast piz/dy mam 3 jaja. Łaaaaaaaaaaaaaa  Srają na mnie wszystkie dzieci a mi z d**y keczup leci. Łaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Trzeci 👄 Lejesz miód na moje serce . :) Za lennego 🌻 Miałam ciężki wieczór, o dniu nie wspominam. Czy nie masz przypadkiem kogoś, komu się należy manto ? Muszę się na kimś wyładować :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu mogę dostać kopa. Co zaglądam to tu groźnie. Już uciekam i przepraszam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Siłą Cię nie zatrzymam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doc Pro-----spiertalaj:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cześć Doctore :) Szajs mi nie przeszkadza i tak rzadko coś czytam, a większości pojawiających się co chwila nicków, nie rozpoznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Godzilla ? Ciekawy wybór. Ja do porannej kawy zaproponuję klasykę :P https://youtu.be/DqBuIaa2-_s Co u Ciebie słychać dobrego ? Za chwilę kolejny rok szkolny. Cieszycie się? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście rúcha małe dzieci w dúpę, ponieważ to zły pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Czytaczko 🖐️ Frido 🖐️ Cholera, rok szkolny? chyba rzeczywiście... ale na razie za dużo się dzieje, żebym miał czas o tym myśleć :P https://youtu.be/YLcUkeZCUkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.🖐️ja wolę dziewczynę bez zęba na przedzie? och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie inu, ze w pierwszej chwili o niej pomyslalam.. ale potem wyslalam ja do dentysty :) moze uzupelni braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach...a tamta miała szesnaście latchciała poznać życie i świat...moje dziecko za kilka lat będzie miało szesnaście lat...och wzruszyłem się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cześć Wszystkim :) Free 👄 ja mam dzisiaj dzień buntu przeciw rzeczywistości. Zrobiłam sobie wolny poranek i utknęłam w kuchni, bo to mi zawsze pomaga pomyśleć nad tym całym gównem, które nas tacza. Aha, utknęłam z "tatą 2" , https://youtu.be/jTmdoXmGkN8 Kazikowy dzień robimy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Za dużo się dzieje ? Dawaj jakieś ciekawe historie Dottore haha :) Ja Wam powinnam puścić filmik z moich zmagań z żaglami. Wstyd i sromota :O na szczęście bosman to dusza człowiek i udaje, że oślepł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×