Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Kurwa ani ładna ani powabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Karuzeli to lubię Nowego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna nawet nie będzie obciążając k****są na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek chcesz mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Frido :) 🖐️ niech się głuptas nacieszy. Myśli że jak będzie pisał bez polskich fontów, wrzuci Twoje "powiedzonka", to zaraz łyknę to jak młody pelikan a że nim jestem, to nie chciałem psuć mu zabawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, nie targaj mi i tak potarganych wlosow 😴 przejrzalam cie na wylot. chcesz mnie w podstepny sposob zmusic do logowania sie 😴 a ja i tak zrobie co zechce. nawet jesli opierzysz sie, wyrosnie ci dziob i ... zamienisz sie w pelikana :P:D kurcze... :O co wtedy stanie sie z twoim pieknym 11cm fijutasem? :O moze lepiej uwierz, ze ja to ja bez zamiany w jakiegos ptaszora:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mniej inteligentniejsze już chyba zaczęły z tą zazdrością Pani Słowianko. Chociaż bardziej bym się spodziewał że masz jakiegoś psychofana :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, jaki by nie był, ważne że jest skuteczny. :P Zresztą dobrze wiesz jaki mam stosunek do pomarańczowego koloru... Obojętny ... :O a Ty To ktoś "ważny"... Nie chcę Ci za bardzo słodzić, byś nie popadła w egzaltację. Nie tylko dla mnie jest to ważne. Niejaki Jacek cierpiał tu z powodu braku Twojej skromnej osoby. Chyba za Niestałą najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem:-O chyba nie dostał biletu do mojego malpiego gaju:-P :-P Na pocieszenie coś śmiesznego:) pytają krasnala: "towarzysz, ile ważysz?" on na to: 20 kg:) mówią:"noo, bez jaj" ;) na co krasnal:" bez jaj to 15" :D :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D dobranoc syrenko :D tylko nie chodz do czestochowy. jesli juz, to idz do lichenia. to prawdziwe miejsce cudow. podobno przypadkiem odkryto na jednej ze scian XVII w fresk przedstawiajacy ostatnia wieczerze. idz. nie bedziesz potrzebowala w garach siedziec. wieczerza, to wieczerza :P:D michaile z miasta, jaki ty sie upierdliwy zrobiles. wyraznie sie starzejesz. a jak nie moge sie zalogowac to co mam zrobic? jak mi sie ciagle furtka przed nosem zamyka i szlag mnie trafia, to mam milczec. dobrze. w takim razie pozegnajmy sie juz, bo za godzine lub dwie prawdopodobnie nie bede mogla pisac. zadnego wspolodczuwania. zadnego. za dlugo stales na moscie i wszystko z ciebie wywialo. i tyle. jacenty sobie poradzi. on jest z tych, co tesknia raz za jola raz za ola. prawda jacenty? ... i tak cie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheeeh Pani Słowianko :D Mam swoje powody by ważyć bez jaj, jak to jakaś aluzja do mojej osoby. Już wyobraźnia, niektórym się wyostrza. Dostali by szału, gdyby dowiedzieli się że pewne sprawy dzieją się poza anteną... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie młodnieje. I chociaż ślepnę,to widzę więcej. :D Ironia wieku podeszłego. Przynajmniej tak mi się wydaje. :) Chociaż pamiętam słowa Babci i tak głupi umrzesz.. ;) Napisałem co wolę I nie dbam o to w jakich kolorach włosów tu wystąpisz. O ile wiem tylko na banie nie można się zalogować. :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uf, Frida w końcu wróciła do normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11cm. ..ale porażka nawet tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wyrywa się na tekst. Długość pauki nie ma znaczenia. Liczy się ilość szarych komórek a co za tym idzie spryt i bajera. Nawet nie uwierzysz co potrafi zrobić poprawnie napisany tekst gramatycznie. :D Zmiękczyć mogą nawet Królową Śniegu Niestałą :D A jak masz tylko jedną sprawną, to same cię rozkochają i rzecz jasna wyśmieją, jak im wyskoczy się z jedenastoma centymetrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie o szóstej, Pani Słowianko. :) Tylko jak we mnie rzucisz czymś, co będziesz miała pod ręką, jak obudzę Cię w niedzielę o tej godzinie w słusznych zamiarach... to zapiszę się na taniec odwracania się na pięcie. :D Moonwalk średnio mi wychodził, ale tam byłem za słabo zmotywowany. ;) Czyli do szóstej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe michaile z miasta ... ciekawe.. a nawet jeszcze ciekawsze. w takim razie nie musze jezdzic do lichenia. wystarczy ze wejde do kawiarni i co chwila mam cud w postaci bana. czasem nawet dwa lub trzy razy dziennie... takie male niespodziewane objawienia :P byc moze niedlugo zostane swieta 😴 poza tym uwielbiam draznic siersciucha :) i piszac tam nie zamierzam sie logowac. dobrej nocy obejrzalam wlasnie "uprowadzenie z seraju" mozarta. wspaniale wykonanie. milosc, pozadanie, proba g****u, mineta, furia... scena pelna zycia. polecam nawet tym, ktorzy nie lubia opery :) http://www.arte.tv/guide/de/060817-000/mozart-die-entfuehrung-aus-dem-serail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, za napady na bezbronne wilki zapomnij o świętości. Nie znałem Cię z tej strony, albo może tylko zapomniałem że tu naprawdę trzeba się rozpychać się łokciami. :) Oczywiście pozostajemy w kontakcie :), jak już nie będziesz się miała z kim szarpać, to zawsze do usług. Coś się tam wymyśli i sobie dowalimy. Kto wie może przerodzi się to nawet w prawdziwą kłótnię. Oczywiście przegram, bo potrzebne mi to jak kotu buty, ale niech ta spamerka ma zajęcie, bo już atakują wszystkie tematy. Tak się dzieciaki nudzą. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś spać nie mogę:-O kiedy np.trebacz mówi mi: podaj mi "a" ja na to: a Mozart nie chciałby:) cóż, rozpoznawal wszelkie bezwzględne wysokości dźwięków i nie miał potrzeby porównywania z jakąś wzorcowy wysokością:-O to może moja ulubiona serenada? :-P kto bogatemu zabroni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenko, wieczorna niespodzianka :) dzieki michaile z miasta, no wiesz. napady na bezbronne wilki. smiechu warte :O przeciez ja na niego nie napadam, a jedynie przekomarzam. w monologu. tego tez nie wolno? :O same zakazy... i jak tu zyc.. jak zyc 😴 dobrej nocy :) ps. nie wiem czy sie zastosuj****ardzo watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. Tobie wszystko wolno gwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) nie mam za dużo czasu, ale sączac już trzecia kawę :-O pragnę Was poinformować że nasz kolega Pendzior zawarł związek małżeński z Julia Julietta:) pamiętacie ich jeszcze? Prosili aby Wam to przekazać i Was pozdrowić:) A dla młodej pary coś, czym wczoraj sąsiad zameczal mnie pół dnia:-O :-O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
jesli to do do mnie, to nie trafione. wbrew pozorom nie wszystko. znowu nie moge sie zalogowac.. dlaczego? wiem. nie uzyskam odpowiedzi. czesi sie zbuntowali i zamkneli bramki. teraz jade na rosyjskich :classic_cool: lepsze rosyjskie niz francuskie. nie cierpie tego szarego podglaczacza. wolalabym patrzec na awatar andro, niz na tego typa wylaniajacego sie zza listwy... brrrrrr... dzien dobry wszystkim :) i wszystkim innym :) nareszcie pada deszcz. oddech sahary, mam nadzieje wrocil do ojczyzny. bedhttp://f.kafeteria.pl/nowy-post/6232063e zyc! zgodnie z piernikowa tradycja piosenka retro ;)no pieknieeeee :D ale sie rozlizakowali na sama noc. nie popadnijcie w uzaleznienie. bo to niebezpieczne. potem mozna nie moc zasnac bez lizaka w ustach :P :D ps. to juz dzisiaj druga bramka panie madralinski :) i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc syrenko :) dziekuje za informacje. jesli mozesz przekaz serdecznosci.. i zapytaj czy mozemy sie spodziewac kontynuacji z zycia wzietej :) skoro nie moge dokuczac siersciuchowi, moze pedzior bedzie bardziej wyrozumialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×