Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

owszem. mnie pominales ;) dzien dobry wszystkim :) .. i wszystkim innym :) syrenko, od razu widac jaka pora roku nam nastala. lekcje zaczelas juz odrabiac, czy jeszcze nie zadaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Niestała, przeszłaś sama siebie ... Kochanie ? Ale to naprawdę nie ja, to Mikołaj Korzyński. :D A Olaf Lubaszenko to pięknie spiął i podrasował ;) :D Free 👄 Wszyscy 👄 Bardzo dobrego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko 👄 co podrasowal? poprosze raz jeszcze, poniewaz za duzo nagadaliscie podczas mojej nieobecnosci i nie jestem na biezaco. w ogole nie jestem. nawet wizyta u fryzjera mi nie pomogla.. po prostu nie jestem, a jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
haaa :) A co Ty tak to poczucie humoru dawkujesz dzisiaj ? ;) :D Stało się coś ? Bo u mnie tragedia. :( Nie chce mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwalasz mi strzelac :D lepiej tego nie rob. kiedys pozowolono mi strzelic na strzelnicy i spadla spora czesc sufitu. bylo troche zamieszania :D :D :D moze lepiej odrob swoje lekcje, nie mieszajac mnie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Podrasował scenariusz filmu "Chłopaki nie płaczą" Wczoraj oglądaliśmy z Płockiem na wizji i Słodka dzisiaj sobie cofnęła i przeżywa, że niby ja przeszłam sama siebie, a co ja mam z tym wspólnego to nie wiem ;) :D haha Co robiłaś u fryzjera ? Jakieś zmiany na jesień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, czy ty mowisz do mnie czy do slodkiej? bo ja nie bardzo jarzaca jestem. znowu :O wiecie co.. doszlam do genialnego odkrycia. zabija mnie przewidywalnosc dnia nastepnego. oby do urlopu.. oby. mam nadzieje dozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli cytatów a raczej bateryjki, włącz mózg Niestała:-P jesteśmy na antenie;) :D znikam dziewczyny bo urwą mi łeb :-O zresztą co to za o******lanka :-O każda do swojego instrumentu i do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free mówię do Was obu na zmianę, a pytanie o fryzjera było do Ciebie :) Kiedy masz urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Wiem co miałaś na myśli, weź mi pozwól czasami poprowadzić. :P Mózg ? Mózg ? A to boli ? :P Masz świętą rację. Mi wprawdzie nikt nie urwie, ale też muszę się spiąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyzenie. bez specjalnych zmian. taki sam nielad w glowie jak i na glowie.. niech bedzie "artystyczny nielad" ;) taki wiesz.. do uczesania palcami. codzienne cwiczenie palcowki. nie ma znaczenia ktore wlosy krecisz. wazne sa cwiczenia manualne, aby nie wyjsc z wprawy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
taki sam nieład w głowie jak i na głowie :D No u mnie pod kopułą jest zdecydowanie więcej bałaganu. Niestety ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu ;) zewnętrznie muszę zachowywać pozory równowagi ;) :D Free :) idę zapracować na kromkę chleba. :) Romeo coś zaspał dzisiaj ? Ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 25 dni do przezycia.. a potem auf wiedersehen. postaram sie dozyc, ale jest mi coraz ciezej. mozesz mi wierzyc. sasiad w dobrej wierze powiedzial ze zle wygladam. wiem. mam lustro :O na g**** potrzebuje dnia leniucha!!! na g***t!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dożyjesz :) Wizualizuj sobie pierwszy dzień urlopu :) Zmykam :) 🌻 do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały 1 vel Romeo
Witam Niestała :) Wszyscy Ciekawe czyli co ? gdzie śpi czy jak długo ;) o znowu sie podkładam , ale może lubię :) Deklaracja: :D Postaram sie z większa gracja poruszać miedzy literkami co by "zaklopotywac" Cię mniej swoim poczuciem koordynacji :) Jak ktoś ma czas i lubi :) http://youtu.be/YSoUi7FluCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprota krakowska
Się porobiło,Romeo i Julia to znaczy Stały i Niestała :classic_cool: Przydałby się jeszcze balkon.No i trzebaby poprawić Hamleta,oczekujemy optymistycznego zakończenia.Żadnych tragedii. Deszcz pada.Jesień,jesień,jesień ach to ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie.. jesli polacy znowu wygraja, pewnie jak poprzednio odlacza mi net. to nie zart, a najprawdziwsza prawda :) polskie kanaly tv tez wtedy wylaczyli. to sie nazywa przegrana z honorem 😴 pingwiny musza poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mówiąc szczerze wolałabym zagrać Marion. Z łuku strzelam nieźle. Byłoby wiarygodniej ;) No i przerabianie mistrza ? Nie, to się nie godzi. Kto głosuje za wystawieniem Robin Hooda ? Zakończenie bez dramatów i lasów Ci u nas dostatek. https://youtu.be/ZGoWtY_h4xo Dzięki Stały. Doceniam. :) Szprotko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
MEfko, a Electricity słyszałeś ? https://youtu.be/wOwB-X6CDbQ o piłce nie gadam, bo nie lubię, mogę ewentualnie kupić czipsy, orzeszki i nie marudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
To i tak super jak nie gadasz i nie marudzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
ooo dowcip mi się przypomniał stary gość nie mógł obejrzeć meczu, bo był w robocie nastawił nagrywanie w pracy wyłączył radio, z nikim nie gadał, żeby przypadkiem ktoś czegoś ni chlapnął wpada do domu rzuca się na kanapę, włącza telewizor, krzyczy do żony -nic nie mów, tylko nic mi nie mów na co żona - oczywiście, że nic Ci nie powiem, ale jeśli spodziewasz się jakiejś bramki ... :P Cześć Płock. Wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×