Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Konia tez fajnie jest sobie zwalic, tak jak pewnie fajnie jest poocierac sie paluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przecze.. gosciu.. nie przecze. szczegolnie jesli akcje kontroluje nie kretynka :P:D dzieki panie fanie :) jak by to zgrabnie powiedziec, a nie urazic.. no nie wiem. chyba nie potrafie. prosze wybaczyc. nie bylam fanka bajora, poniewaz piosenki w jego wykonaniu do mnie nie przemawiaja. maja piekne slowa, ale brak im zycia.. wie pan o czym mysle.. napewno pan wie :) .. nie elektryzuja mnie.. ale ja nie jestem zadna wyrocznia i na muzyce sie nie znam. posluchalam jego nowszych nagran i musze szczerze powiedziec, ze jest lepiej. widocznie jest jak wino, im starszy tym lepszy ;) ale jeszcze nie naj.. poczekam. moze jeszcze dojrzeje... dla mnie :) https://www.youtube.com/watch?v=_BGQ05jMaZc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli u ciebie ta zabawa musi fajnie wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego u mnie? chyba ze mna :P:D x idz staly.. idz.. poducha najwierniejszy przyjaciel czlowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Ja czyli kto?;) zbyt wiele tu ostatnio niewiadomych:-O cóż, sprawa mnie nie dotyczy więc nie będę dociekać:) zostawię tylko to, co chodzi mi od rana po głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj syrenko :) jak to nie wiesz kto? noooo.. pomysl.. kto jest moim ulubionym filozofem? :) 👄 albo filozofka. zapomnialam gdzie jestesmy. w kawiarni wszystko mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
https://youtu.be/uJl2j_4krdA Na wieczór. :) Obsadziłam wszystko co się dało wrzosami, a w nagrodę za ciężką pracę dostałam wiadro ogórków do obrobienia. Północ jak nic dzisiaj. Powiedzcie, że życie jest nudne i przewidywalne. Jednego wieczoru szaleństwa na parkiecie, drugiego przy garach. :D Free 👄 było tak fajnie, że sama sobie zazdroszczę ;) Stały :) Słodka 👄 co znaczy do kiedyś ? Filozof ? Hmmm ni cholery nie wiem :) pomacham w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free ? Z czego ten cytat ? Ktoś sobie zasłużył ? czy to taka luźna uwaga ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
znowu polska ludowa z przepychaniem się zaczyna ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, tematu wilka już nie ma trolluj tutaj frido. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko :) nie bede falszywie mowila, ze nie zazdroszcze.. zazdroszcze :D lubie tanczyc. naprawde.. codziennie sie troszke kiwam :D dla zdrowotnosci 😴 polnocy przy garach nie zazdroszcze.. a w zyciu. nie masz jakiegos podrecznego pod reka? albo nie mogli ci od razu dac w sloikach? bierz przyklad ze mnie. jak mi proponuja ogorki, to prosze od razu w sloikach... i dostaje 😴 .. :D naprawde nie znasz mojego ulubionego filozofa? trudno... pomoge mu i zagram ciag dalszy ;) https://www.youtube.com/watch?v=UDj-mrK2UoA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie wczoraj wieczor filmowy. cytat z filmu weekend :D :D :D.. dobry, prawda? x dzieki gosciu zdrozony :) siadz pod nasza lipa :P a odpoczyn sobie. posluchaj co dobrzy ludzie mowia, graja i spiewaja.. ogon mi rosnie. co prawda powoli, ale pedzelek na koncu jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Tylko, że problem ze mną jest taki, że ja to lubię. Mogę narzekać, że mi się nie chce, a i tak ląduję w garach i nie narzekam. Radkowe wykonanie wiersza Poświatowskiej jest mi najbliższe. No i ten utwór towarzyszył mi zawsze kiedy odchodził ktoś bliski. Znasz historię tego wiersza ? W ogóle lubię Poświatowską. Za jej skrajny nie sentymentalizm chyba. :) Takie klimaty mówisz ? To posłuchaj tego wykonania. Organek zaśpiewał Stachurę po swojemu oczywiście https://youtu.be/Te2o5x5Sozc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Weekend mówisz ? A dobre to to ? Polecasz, czy raczej z daleka ? Rysiek ? Ciężki kaliber dzisiaj ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzięki, ale nie trudź się. Nie zajmuję się plotkami, pomówieniami i szczerze ? Nic mnie nie obchodzi kto tu jest kim, ile ma nicków i w czyją kobiecość się zagłębia. ;) https://youtu.be/PslU4mSCRKg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz gary, to masz :D ja lubie co innego i tez mam :D czyli kazdemu wedlug tego co lubi ;) popatrz.. jednak los jest sprawiedliwy. weekend :D film niespodzianka, w rezyserii cezarego pazury. wartka akcja.. skoro obejrzalam w calosci, a nie w co najmniej 5 odcinkach, to znaczy ze wart obejrzenia :D:D pozwolisz, ze pomine milczeniem temat radkowego wykonania wiersza poswiatowskiej. wersja organkowa :).. niezwykla. chociaz niezbyt mi sie podoba. nie czuje jego spiewu. historia naszego siersciucha przypomniala mi o niesmiertelnym. dzisiaj kolejny wieczor filmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie że Imperium spała z Wilkiem, Inem, Koke i Najszybszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Pietro = Koke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ano mam, ale zaraz kończę na szczęście. A to to jest to Pazurowe dzieło. Ok. To obejrzę. :) Nieśmiertelnego nie oglądałam sto lat chyba,a zawsze kochałam się w Seanie Connerym :) Widziałaś Imię Róży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość S1
Niestała złe trafiam w litrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chce tyiko buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×