Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziecko brata często choruje z winy bratowej

Polecane posty

Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny taka rodzina! a tesciowe to sa c**y najdorsze co doijaja ludzi i gina ich marzenia te s*******nskie i bardzo komunistyczne! musisz od tego uciekac i unikac tej tesciowej! 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiła ze sobie męża wychowała przynajmnie on tańczy jak ona zagra ja miałam taka sytuacje ze mi sie męża siostra wpierdzielala w wszystko buntowała mi męża jaka ona nie jest z***b...ta w końcu jej powiedzilam żeby sie odp....od nas i niech sie za mnie swoimi dziećmi i mam spokój juz 5 lat . Twoja bratowa jest bardziej zaradna jak ty i żal ci poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś denna. moją wysadzam na nocnik odkąd skończyla 8 miesięcy i umiała sama siedzeć. teraz ma rok i 9 i za nic na nocnik nie usiądzie. to moja wina? lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna o brata? Nie wtrącaj się w ich życie, jakby mu było źle to by sobie zmienił. Będziesz miała swoją rodzinę i trafisz na taką szwagierkę jaką ty jesteś to ci się odechce. A jak narazie to wygląda to tak jakbyś była zakochana w niej albo w nim i próbujesz ten związek rozbić... z zazdrości. Bo normalne to to twoje zachowanie nie jest. Z butami wchodzisz w ich życie, za chwilę będziesz im wypominać że zbyt często się kochają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm myślę ze mamy doczynieia z dzieckiem !!! Życia nie zna ! Piepszy słowa mamusi czyli teściowej tej biednej kobiety !! Nie twojego brata mi zal a jego zony !! Żyć w otoczeniu takich żmij to masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo, bo choroby to na pewno biora sie ze spacerkow i za cienkiego kozuszka :) A tak serio to jak nie twoj bachor to i nie twoja sprawa. Wlasnie dlatego moi drodzy, gdy uniezaleznicie sie finansowo, najlepiej jest wyjechac gdzies daleko i kontakt z rodzina(zwlaszcza ta dalsza, czyli nie rodzicami, ale reszta) ograniczyc do absolutnego minimum. Nie wytrzymalabym jakby mi sie mieli tak wpieprzac z buciorami w zycie i dyktowac co robic i jak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex126
widze ze nie lubisz bratowej i byc moze stad bierze sie ciagla chcec kontroli z twojej strony .Jezeli uwazasz sie dzieciak za malo czasu spedza w domu zabierz go na spacer badz dobra ciotka ...widac ze twoj brat jest szcesliwy i to jest wazne a ze dziecko ma dwa lata i nosi pieluchy ..czasy sie zmieniaja my friend teraz dzieci do 4 roku nosza pieluchy czasem na noc a czasem calodzienne .Zmien sie i nie oceniaj a rady dawaj jak cie o to poprosza ...pozytywne nastawienie to polowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×