Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość gość
Nie być w czyimś typie oznacza ze ktoś traktuje chamsko tylko i tylko wtedy jeśli jest chamem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Panowie z niewielkimi przyrodzeniami, mający kompleks na tym punkcie mogą lubić większe, mniejsze biusty (raczej większe), jedno jest pewne - na pewno nie lubią sporych pup. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego - i wcale nie piszę tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
No i znowu byłam w klubie bez faceta i nadal nikt mnie nie podrywa :( Zrobiłam się na bóstwo, włożyłam najkrótszą spódniczkę, myślałam, że znajdę jakiegoś zastępcę dla mojego faceta, a tu nic. Może następnym razem powinnam przyjść bez spódniczki? Albo bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syttsyn
Brawo idioto, jesteś tak zajebisty, inteligentny i dowcipny! Aż się zdenerwowalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stul pysk Sralciu i idź szukać cycków na swojej płaskiej klacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie podchodzę bo mie nawet przeciętna zlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syttsyn
Kolejny dowód - znajomy z uczelni powiedział mi wczoraj że spytał innego naszego wspolnego znajomego, czy też mu się podobam. Ano też. Ten z uczelni zawsze tylko na mnie patrzył tak,że widzialam że chyba mu się podobam, ale nigdy nic więcej nie zrobił. Dziś ma żonę i dziecko. Klassik. To dlatego jestem zdania, że można się podobać, ale nie mieć powodzenia. Bo patrzeć to się może na mnie pies i kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie podrywam kobiet nawet jak mi się podobają i patrzą się na mnie, jestem nieśmiały w tej kwestii i sam nigdy pierwszego kroku nie robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to świnie ! Lecą na brzydule!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma rację! Ja jestem 30 letnią piękną, atrakcyjną i ponętną dziewicą bo faceci bali się do mnie zagadać! Wszystkie brzydule mają atrakcyjnych mężczyzn u boku a piękne kobiety są samotne:( Dzisiaj lepiej być brzydulą niż pięknością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syttsyn dziś - no ale co mam na siłę się zmuszać do podrywu jak nawet nie wiem jak? po co żeby się ośmieszać? poza tym bym się stresował i denerwował na 90 procent ona by to zobaczyła wyszedł bym na mięczaka po co mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×