Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość Taki_jeden_964
Ja się boję, ładne są groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... :) ale goska naklepala w tym temacie. juz mi sie nawet nie chce czytac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nic, byl tu kiedys podobny temat na jakies 60 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niby grozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralcia nie ma na imie Goska z tego co pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia ta siega namischilan + tralcia, a wszystko dzieje sie na poludniu polszy... :P jak w bajce dla maluchow, takze czytajcie uwaznie... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka musi mocno pragnac innego faceta niz ma skoro tyle stron ciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty liczysz na cos ze ja popierasz? To uwazaj jak bedziesz calowac zebys plemnikow poprzednika nie zassal. Zeby ma rowne, zaden obcy sie nie zahaczy za osemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest potrzebny polonista do interpretacji... Pisane zeby trafic w klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik malo kumaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rogami o sufit zaczepi to zakuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Teoretyk nie zbereżnik,zwykły rybak a nie rzeznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie doprawdy uwazne czytanie tematu. Jestescie w wiekszosci z rocznika 90 i nizej,ze macie problemy z uwaznym czytaniem. Rodzaj fiksacji, mam racje,bo mam. Merytorycznie rzeczywiscie nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie doprawdy uwazne czytanie tematu. Jestescie w wiekszosci z rocznika 90 i nizej,ze macie problemy z uwaznym czytaniem. Rodzaj fiksacji, mam racje,bo mam. Merytorycznie rzeczywiscie nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Tragedy :-/ Napisz tutaj parę stwierdzeń odnośnie siebie, swojego życia - nic to, oni wiedzą wszystko o tobie lepiej i jeszcze cię wyzwą, bo to ich uboga, pusta rozrywka. Biedni ludzie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Do słabszej genetycznie W statystyki i wyciąganie wniosków na ich podstawie bym się jednak tu nie bawiła. Przede wszystkim nie wiem jak wyglądasz, bo opisy słowne to jedno, a to co widać, to drugie. Po drugie, masz kompleksy i jesteś wyczulona na niepodobanie się komuś, wiec może przekłada się to na twój wyraz twarzy, mowę ciała, zachowanie, energię jaką wysyłasz, w sposób nieświadomy. Ktoś kto kompleksów nie ma, wysyła pozytywną energię prędzej, aniżeli ktoś z kompleksami. Po trzecie, nie chodzimy raczej do tych samych miejsc, z tymi samymi grupami ludzi. Po czwarte, wszystko jest bardzo złożone i zależy chociażby od tego, czy w danej sekundzie znajdziesz się koło danych ludzi, którzy akurat będą w danym stanie. Co do przyczyn dla których ja, mój facet, jego siostra, jego byla, moja kolezanka oraz Starowicz twierdzimy co twierdzimy, to na którejś stronie napisalam. Co do cyckow, jestem pewna że gdybym miała duże, podchodziloby do mnie więcej facetów dla których cycki są najważniejszym/bardzo waznym aspektem u kobiety, czyli więcej plew,******czy, obslinionych bezmózgów, tudzież nastolatków. Jednak nie zdarzyło mi się usłyszeć czegoś w stylu "eee, nie, ta to deska". Facec***atrzą na mnie, wręcz zapatrzają się, bo im się podobam. Pozdrawiam ludzi którzy nie są debilami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cyckow, jestem pewna że gdybym miała duże, podchodziloby do mnie więcej facetów x No to kretynko strzeliłaś sobie sama w kolano :P Sama obaliłaś swój temat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Dlaczego? Dalej piszę że faceci zapatrzają się i nikt mi za małych cyckow nie wypominał jak np Słabszej nóg Czytaj cycowy imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
No ale przecież wszystko co kafeterianie mieli najważniejszego do powiedzenia w temacie, zostało powiedziane. Że jestem brzydka, głupia, pusta, leniwa i niemiła :-) A ja dodam jeszcze, że moim zdaniem najmniej problemów ze znalezieniem kogoś mają dziewczyny z dużym biustem który chętnie eksponują, o przeciętnej niezapamietywalnej ale miłej twarzy i średnio inteligentne/ mniej inteligentne. Te trzy cechy gwarantują dożywotnie powodzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nikt nie zarywa do ladnych czy co fajni nie chca a tylko tepe dresy zarywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Wiele osób w tym ja zauważyło dwie kategorie podbijaczy do najładniejszych: 1/ malo inteligentni frajerzy którzy nie analizują swoich szans u danej kobiety (z powodu tejże inteligencji) 2/ egotyczne roszczeniowe typy o wielkim ego, przekonani że dana kobieta im na pewno nie odmówi ( w tym podtyp *******cze) Mój facet określił to: frajerzy albo tacy co myślą że są przekozakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Kobieta która jest inteligentna, oczekuje faceta na swoim poziomie oraz nie chce być przedmiotem posiadania/ozdobą dla narcyzika, dlatego typy numer 1 i 2//są odsiewane. Wniosek: najtrudniej mają ze znalezieniem faceta dla siebie kobiety atrakcyjne i inteligentne, mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hermionetka - zgadzam się z każdym zdaniem. jak to kiedyś mój znajomy powiedział- jesteś zbyt ładna i zbyt mądra- kobiety będą cie nienawidzić zawsze, mężczyźni wręcz odwrotnie, ale same 1 i 2 jak to ujęłaś będą się ciebie czepiać. no cóż ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×