Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość gość
inteligentni to wiedzą i ich unikają a lecą do nich tylko tępe dresy z wiejskich dyskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z deklem chyba masz cos nie tak. Cycki to podstawa dla kazdego faceta. Czy masz gebusie do tego czy nie to bez cyckow nie masz szans. Dostaniesz co ze stolu spadnie. I nie p*****l mi o rysach. Rysy sa rozne. Kazdy ma swoje typy. A cycki to cycki. Kazdy normalny facet to wie. Najwyzej twoj Ci nie powie jesli sam na taka nie mial szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cycki lecą głównie chłoptasie i narcyze. Normalny gościu leci na tyłek i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cycki lecą małolaty i narcyze. Normalni goście lecą na tyłek i na uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l mi poj***e na co ma leciec facet. Facet sam wie na co leci. Jak nie masz cyckow to jestes do tylu, dolna polka. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Ok na pewno wielu facetów tak uważa, ale wiem że na pewno istnieją tacy, którzy preferują wydatne biodra, pupy. Nie piszę tego żeby się pocieszać. Mam pełną świadomość tego, że większość facetów uwielbia wręcz duże piersi, ale są tacy dla których nie mają one zbyt dużego znaczenia, bo na co innego jest sfokusowana ich uwaga (niech to będzie twarz czy nogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest duży tyłek to i piersi muszą być proporcjonalne, drobne piersi pasują do drobnych kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy facet marzy o cyckach. Jak nie ma szans to sie pocieszy nogami. Duzo facetow poleci na facjate zeby zdjecie kolegom pokazac. Nie musi wtedy tlumaczyc ze to deska. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/3 facewtów leci na tyłek, a 1/3 na cycki tak pokazują badania więc niech małolaty nie szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
"drobne piersi pasują do drobnych kobietek" być może, ale co mam poradzić na to, że drobna nie jestem i tyję głównie w dolnych partiach ciała? Tak mam, nie zmienię tego... Tylko nie piszcie o silikonach. Nie mam pieniędzy, nie chcę ryzykować i po prostu nie mam ochoty na noszenie protez na klatce piersiowej, po to by panom było bardziej miło i nie uważali mnie za kogoś z dolnej półki (i tak za parę lat będę towarem n-tego sortu ze względu na metrykę, tego żadną siłą się nie przeskoczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz swoje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie qrwa badania poj***e? Juz ci sie zupelnie w deklu p********ilo. Powtarzam ci bezmozgu ze facet sam wie na co leci. Deska jestes. Teraz to widac. Ale nie ublizaj facetom. Facet mysli jak facet. Nie zmusisz go zeby lecial na deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet może i wie na co leci ale nie wie że jest gówniarzem psychicznym albo zboczeńcem ukrytym a naukowcy to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
No dobrze, jestem dechą i nie-kobietą, bo mam piersi mniejsze niż Ewa Sonnet. Zadowolony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naukowcy qrwa:) o czym ty p********z bezmozgu? Naukowcy ci udowodnili ze facet do ciebie nie podchodzi? Musisz miec to naukowo to ci tumanie tlumacze. Facet do deski nie podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
A jak deska ma z przodu dwie małe , ale wyraźne górki i z tyłu pod plecami dwie spore mocno wystające półkule? To jakaś taka za wypukła jak na deskę chyba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja matka tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cycki lecą głównie chłoptasie i narcyze. Normalny gościu leci na tyłek i uda. x To jest 100% czystej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet do deski nie podejdzie. " małolat i p***bus do deski nie podejdzie facet nie podejdzie do kobiety bez tyłka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bezmozg dalej swoje. Ty z deklem masz nie tak. I deska do tego. Dlatego do ciebie nie podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_F
ta sobie czytam i myślę, ze gusta męskie są jednak różne. kiedyś miałam kontakt z takim jednym panem, wymiana fotek itp. i stwierdził, że mam właśnie bardzo kobiece, bo pełniejsze uda i że to w jego mniemaniu zdecydowanie zaleta, bo ja sobie wkręcałam, ze są za grube. ogólnie facetom i kobietom zupełnie coś innego się podoba, mężczyźni lubią większe pupy i dużą różnicę między talią i biodrami, kobiety zachwycają się chudymi modelkami. w moim otoczeniu nie ma ani jednego faceta, któremu podobałyby się chudelce a la Anja Rubik. poza tym preferencje co do karnacji, buzi i całej reszty bywają naprawdę różne, więc pewnie każda znajdzie swojego amatora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak singielki bez faceta wmawiaja sobie, ze sa same, bo sa tak piekne, ze faceci sie ich boja:D To juz klasyk na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe bo autorka ma faceta/ Ja tez bym miala gdybym chciala, ale na te chwile nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Autorka ma faceta, a ja w opozycji do niej wcale nie twierdzę, że moje raczej niewielkie branie wynika z nadmiernej atrakcyjności - wprost przeciwnie, uważam że faceci odbierają mnie jako za mało atrakcyjną i stąd moje niepowodzenia na polu uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma faceta? To dlaczego chce zeby inni podchodzili. Nie jest wystarczajaco dobry? Nie kochasz swojego faceta autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo kobiet marzy o facecie, na ktorego nie maja szans a musi sie zadowalac tymi co podeszli. Moze dlatego autorka tak bardzo chce zeby inny do niej podszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
"Moze dlatego autorka tak bardzo chce zeby inny do niej podszedl." - zwłaszcza, że możliwe, że to typowy roszczeniowy bubek-esteta. Trala przytyłaby 3,5 kg i już by pewnie było kręcenie nosem i fochy, a wielka miłość gościa uleciałaby w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralca sama napisała, że jej fagas jest taki sobie przeciętny, więc oczywiste że skoro pyta czemu nie podchodzą, to ma nadzieję, że inny podejdzie i jednak przystojniejszy się trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziziziaa
Też nie rozumiem tego tematu. Ja jestem w zwiazku i czasem się wypowiem na takie tematy, ale żeby zakładac temat i ciągnąć go przez tyle stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×