Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo bedziecie glosowac na DUDE czy BRONKA??

Polecane posty

Gość gość598
Duda, może to nie jest wymarzony kandydat na prezydenta ale Bronek mu do pięt nie dorasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda ! Bez chwili wahania ! Marzę o wolnej Polsce ! Nie o takiej stworzonej przez Tuska PO i Komora ! Nie chcę aby dłużej nas okradano i wyzyskiwano w UE ! Nie chce aby Niemcy Holendrzy Anglicy wykupywali nasz przemysł i nasze ziemie ! Głosuję na Dudę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA Dudę ! nie chce kolejny raz słyszeć o aferach PO o chamstwach jakich się dopuszczają ! kłamstwach i złodziejstwie ! robią przekręty obrażają Polaków i Polskę ! śmieją się z nas zwyczajnych ludzi drwią z nas i nikt z nich NIGDY za to nie odpowiedział !!! mamy przykład choć teraz ... minister Sienkiwewicz kazał spalić budkę w ambasadzie Rosji a całą winę zwalił na PiS ! To jest szczyt chamstwa bezczelności to jest spisek przeciw naszemu krajowi ! Komorowski marionetka Tuska oszust ! kłamie na swych wiecach wyborczych i jedzie tylko na oszczerstwach w kierunku Dudy ! na kogoś takiego głosować NIGDY nie będę choćby dlatego ,że kulturą to sobie Komorowski codziennie dupsko swe wyciera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Dudę oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że Duda Komorowski pokazał już pięć lat co potrafi ...obrzerać się w belwederze za nasze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dude. Gorzej jak teraz nie bedzie. Jakas nadzieja sie tli. Patrzac na Komorowskiego i jegk zone czuje wstyd. Nie reprezentuje godnie naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Duda ! Chcę aby dostał się do prawdy jaką ukrywa PO i Komorowski o ich przekrętach ! Aby pokazał Polakom jaki rząd sobie wybrali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoga celebryci,zadne Lisy.....Karolaki.Wajdy i Hollandy.........Komorowski przycisniety juz do bandy. Najpierw Duda........a pozniej PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryminaliści z ZK masowo poparli Komora .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIEKAWOSTKA: Podczas niedawnej debaty wyborczej w Japonii przeciwnicy wyzywali się od "polskich prezydentów". Autentyczne! Epitet stosowano jako synonim aroganckiego i niewychowanego durnia. Takie są efekty skakania po krzesłach w japońskim parlamencie i wrzeszczenia "Chodź szogunie!" do sługusa. Podobnego określenia ("ty polski prezydencie!") użył wobec przeciwnika jeden z polityków podczas debaty w Argentynie. Tak dalej być nie może. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn tuska dzialal w amber Gold i cisza a Polacy durni na PO glosują nie widzicie co wyprawiają,cala rodzinka Bronia w spółkach posadki ma to co go kraj obchodzi.A ruscy motocykliści dlaczegonie mogli przejechać przez Polskę bo Merker sie to nie podobało,wizy mieli a nasi co musieli Merker sluchac,nie musieli ale jak Bronek porami trzęsie i na wszystko sie zgadza to robia z nami co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonić to bydło PO wskie ! Polacy na wybory ! Głosujcie na Dudę to jedyna szansa pozbycia się Bulla i mafii PO wskiej a potem będziemy widzieć co dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Warszawie rolnicy dostają kary za protest,mają zabierane prawa jazdy itd.Hitem jest grzywna dla księdza,który dostarczył gorącą herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda oczywiście, tylko Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudaplastuś ulepiony przez Jarka,finalny produkt PiSowskiej propagandy,na oko bardzo udany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lepszy niż WSIowy produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy dla bezmozgiego plebsu bo obiecuje DAWAĆ,DAWAĆ,DAWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuję na Bronisława Komorowskiego. To już za 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski wystraszony wyborami nagle chce emerytury dla 60 latków. Klamca nawet referendum pokochał a wczesniej wyrzucił miliony podpisów pod referendami. Duda prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
na prezydenta Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie niech nas dalej jego ekipa okrada.Posluchajcie nagrań Bienkowskiej i Wojtuniuka .I oczywiście carpaccio z zubra zeżarli za nasze pieniądze. Boją się panicznie Dudy ze o to zapyta. A wy bidule głosujcie na ludzi którzy was okradają. Co za ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na obecnego prezydenta, nie chcę zmian na gorsze, nie jest to mój ideał ale PiS u władzy= tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandujmy razem: Bronek ! Bronek ! Bronek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy razem Duda duda duda a potem Jarosław=Polskę zbaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Duda, żeby Polska była Polską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zmieniam zdania tylko dlatego bo błazen Bull opowiada ludziom bajki , afiszuje się po wszystkich programach łącznie z prymitywnym programem Wojewódzkiego , kłamie patrząc ludziom w oczy - pomaga mu w tym suflerka , rzuca oszczerstwami na lewo i prawo ! Nie zmieniam zdania bo mam zasady ! Żadna chamska persona pokroju Komorowskiego nie wmówi mi " że nagle się zmienił " "że nagle przypomniał sobie o ludziach" Ratuje swój chamski tyłek , tylko dlatego bo się zwyczajnie BOI !!! Boi się że wygra DUDA ! Że wszystkie ich kłamstwa i przekręty wyjdą na wierzch ! Że ludzie się dowiedzą kim ludzie z PO są naprawdę i jaki cel im przyświęca odnośnie Polski ! Żadne piękne słówka tego fałszywca nie zmienią mojego zdania ! Głosuję na Dudę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Dude oczywiście każdy Polak patriota na niego zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej turze Kukiz,teraz Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×