Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydzona swiatem

Wasi byli mezowie 40L na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
Ja tez nie wiem co nimi kieruje, pokażą fiuta i co? Mam sie podniecić ? :D skutek wręcz przeciwny. Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że dorosły facet nie ma pojęcia o reakcjach kobiet, o tym czym je można podniecić a czym obrzydzić. rozumiem, jakby 14sto latek myślał, że jak przed kobietą fiutem pomacha to ona się podnieci, ale dorosły, doświadczony życiowo chłop? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja wam opowiem co mi sie zdarzylo. I przysiegam, ze to prawda. Kiedy bylam na randce z internetu i poszlam z tym facetem do chinczyka na obiad. Ja wyszlam do lazienki umyc rece, wracam i slysze, ze smsa dostalam. Siadam i patrze a on siedzac przy stole wyslal mi smsa z tekstem : " jest juz bardzo twardy i MOKRY ". :-O :-O :-O kur/wa nigdy w zyciu tego nie zapomne :-O zrobilo mi sie slabo i myslalam, ze rzygne. Zaczelam plakac (wiem glupie) i ucieklam z restauracji na zewnatrz. Nie wiem co oni sobie mysla ?Przeciez to byl zupelnie obcy facet . Czulam sie ponizona i zgwalcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up@ no nieciekawa historia, ale żeby płakac od razu? Ja bym się temu facetowi w twarz zaśmiała chyba :D Ci ludzie są jacyś nienormalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obleśne dziady i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, rozumiem Cię. Będąc po 30-tce zarejestrowałam się z ciekawości na takim portalu. Oferty, które dostałam powaliły mnie kompletnie. Wśród piszących znalazł się zbok opisujący (mimo braku reakcji, a następnie kategorycznej reakcji) z pikantnymi szczegółami swoje łóżkowe podboje, niezrównoważony histeryk rozpaczajacy po odejściu byłej, psychopata mszczący się na kobietach za zdradę pewnej użytkowniczki portalu, itp, itd. Mężów w separacji i "tuż przed rozwodem" na pęczki. Żonatych szukających przygód - multum (mimo jasnego komunikatu, że żonaci odpadają). Zdarzyło się tylko dwóch normalnych, jeden zajęty, a drugi wiekowy :) Najupierdliwsi byli panowie około 50-tki obrażający się na uprzejmy komunikat, że duża różnica wieku mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najdziwniejsze.. Nie widza fotki a piszą kotku, kwiatuszku, kochanie ..składają propozycje .. Im chyba wszystko jedno, desperaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy "superlaski", wspaniałe, cnotliwe kobiety szukacie na takich portalach? Darmowej kawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że w tym temacie obleśnym wieśniakom po 40 stce zagotowała się krew, wyzywają autorkę która ma 100 racji i wyłożyła wam kawę na ławę obleśne stare gnoje, które nic ze sobą nie prezentują! Stare dziady które na własnych błędach nie potrafią sie uczyć i niczego się w życiu nie nauczyli! szok, jak samotna kobieta ma kogoś znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech zadrze kiecke na rynku w czwartek. Pasztet niedomyty - po portalach równie niedomytego fiuta szuka. FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
zadnego fiuta nie szukam i nie szukalam. Jestem od 7 lat wdowa, mam 35 lat i po prostu pewnego dnia pomyslalam sobie, ze przeciez mam jeszcze cale zycie przed soba i z ciekawosci zrobilam sobie taki profil na portalu randkowym. Wszedzie slysze, ze ludzie poznaja sie w internecie i bylam ciekawa. A teraz tak sie zastanawiam szczerze jak czytam niektore komentarze o kobietach. Ze kobiety sa puszczalskie, d****** curwy itp itd. Codziennie widze tutaj takie tematy. A m sa c***anowie jak nie meskimi q***ami i szmatami pytam sie ???? Jak mozna pisac publicznie w internecie ze zdjeciem i wszystkim, ze sie seksu szuka ??? Jak mozna zupelnie obcej kobiecie wysylac zdjecie fiuta i zebrac o seks ??? Nie widzialam ani jednego profilu kobiety z wpisem, ze szuka seksu. I na serio jestem obrzydzona tym swiatem :-O Zeby to byl tylko jeden facet, dwoch to jeszcze bym pomyslala , ze to zwykli idioci ale 99% to zwykli roochacze. brak mi slow. Kobieta jest traktowana jak kawal smiecia gorzej niz d***** z burdelu bo tam jeszcze taki chyba musi byc mily aby go przyjela. A w internetach wala od razu z grubej rury zboczence paskudni. Jeden napisal mi doslownie, ze chcialby mnie wpedzic w ciemny kat i zgw/alcic w tylek :-O :-O curwa co to ma byc pytam sie ???? i co sie tu dziwic, ze sa w separacji albo po rozwodzie :-O ???nic mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi tylko tych kobiet, ktore byly z tymi scurwysami w zwiazku malzenskim i maja co gorsza dzieci z nimi :-O :-O :-O moze niektore sa szczesliwe , ze sie takiego curwiarza pozbyly a moze inna oplakuje rozstanie i rozwod . by jedna z druga znalazla swojego bylego mezusia na takim portalu to by sie dopiero zdziwila. i niech juz nikt nie smie wyzywac kobiet od curem, szat, dziwek. bo d***** sa w burdelu i tam musicie placic ohydni zebracy wy. a w internetach walicie tymi swoim perwersjami bez wstydu. i nie wiem czy jeden z drugim nie wpadnie na pomysl, ze to jest po prostu molestowanie a wy jestescie meskimi curwami gorszymi od damskiej prostytutki. i jeszcze jako info : wasze fiuty nikogo nie interesuja bo jeden brzydszy od drugiego. :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że powtórzę: darmowej kawy szukałaś? A popatrz na te swoje koleżanki portalowe - nie piszą że szukają sexu? A te samojebki które sobie robią - to aż wrzeszczą: Niech mnie wreszcie ktoś zerżnie! Bo już nie mogę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz jaja i znasz swoją wartość, niektórym prawda w oczy kole :D Ja się jej nie dziwię jej wypowiedziom, tym dziadom brakuje piątej klepki, życzę autorce mądrego i rozgarniętego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech go znajdzie w portalach na portalu ;) A że wulgarna jak żabia dopa - to ma szanse spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do tych meskich debilow tutaj. Przeczytajcie chociaz moj wstepny post na temat i wtedy sie odzywajcie. Nie szukalam zadnego fiuta, kawy i nie wiem czego jeszcze. Moj profil zaistnial zaledwie 24 godziny i nie dluzej. A teraz nie szukam zupelnie nic. Moze mi sie w realu trafi ktos a jak nie no to coz..nic nie poradze ale z internetu nikt nie wchodzi w rachube. do Gscia 20.53 :) dziekuje serdecznie :) nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta napisala prawde i zostala zjechana czyli jak zawsze bo dostrzegla to co nienormalne ze w dzisiejszych czasach nie ma romantyzmu,flirtu,niczego jest tylko adnotacja-szukam miesa do bzykania autorka sie zdziwila i zostala zj****a i odeslana do Biedronki ale nie martw sie Autorko-ci co Cie zjechali to wlasnie faceci z tych portali i jeszcze jedno,kiedys z siostra zarejstrowalysmy sie dla jaj na jednym z tych portali i wysylalysmy facetow w kosmos,czyli umawialysmy sie(nie podawalysmy telefonu ze niby boje sie meza) w odleglych dzielnicach,podawalysmy falszywy adres,i co? nie jeden debil pojechal w nocy w sina dal,nie pomyslawszy wczesniej,ze moze to byc sciema,ze laska nie daje numeru a do siebie zaprasza bo maz niby w delegacji cha cha i wystraczylo napisac jednamu i drugiemu,ze sie czeka w bieliznie,ze jest sie mokrym itp i jechali na rogatki o 12 w nocy zeby bzyknac cha cha cha zabawa byla przednia pozdrowienia dla Autorki ktora sie dziwi-czyli wszystko z nia w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widać że w tym temacie obleśnym wieśniakom po 40 stce zagotowała się krew, wyzywają autorkę która ma 100 racji i wyłożyła wam kawę na ławę obleśne stare gnoje, które nic ze sobą nie prezentują! Stare dziady które na własnych błędach nie potrafią sie uczyć i niczego się w życiu nie nauczyli! szok, jak samotna kobieta ma kogoś znaleźć? 1000% racji !! Że na portalach randkowych przebywają sami zboczeńcy i dewianci to swoją drogą. Ale ilu jest psychopatów, narcyzów, socjopatów, borderlinów - to dopiero szok !! ja pitole :( Ja na katolickim portalu poznałam faceta (38l.) rasowy narcyz, seksualny zwyrodnialec, amator seksu grupowego. Spędziłam z nim rok, totalnie mnie przeorał psychicznie. Tak więc dziewczyny uwaga nie tylko na tych wirtualnych zboczeńców i onanistów ale także na wszelkiej maści skrzywieńców psychicznych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Kobiety od wieków zapracowały sobie na pogląd o nich. Że są puszczalskie i materialne. Muszą przez wieki pracować na zmianę tego poglądu. A jeśli nawet się nie puszcza to stwarza pozory jak to ona jest rozrywana i każdy by za nią w ogień skoczył. Wyobraźcie sobie ,że tak wcale nie jest. Mężczyzna w pewnym momencie ma po prostu tego dosyć. Jeżeli nie szanujesz mężczyzny on też nie będzie ciebie szanował. Kiedyś się mówiło ,że jak się baby nie bije to jej wątroba gnije. Nie jestem za stosowaniem przemocy . To co wymuszone nie ma żadnej wartości. Ale coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah swietna babeczka z ciebie autorko:-) Tez jestem po 30tce i tez mam tam portal i powiem Ci że szkoda czasu....byłam na kilku randkach i podsumowując: siedzą tam...dziwacy, rooochacze, lub faceci z jakimiś problemami emocjonalnymi. Owszem zdarzyło się poznać kogos fajnego ale co z tego jak udawał wielce zainteresowanego, dzownił, pisał, zapraszał na randki po czym po 3 randkach zapadł się pod ziemię a jak spytałam co się stało to nawet nie odpisał. Dlatego stwierdzam że tam poznać kogoś noralnego, gotowego na związek, bez jakiś odchyleń to chyba graniczy z cudem. A roochaczy tam jest multum, to się w głowie nie miesci co się dzieje...jak oni traktują kobiety!!nieraz tak odpiszę takiemu debilowi że mu w pięty idzie, ale chyba długo się taki tym nie rpzejmuje. Raz zagadał do mnie facet który na profilu, czyli wszyscy to widzą ma dwa zdjęcia...jedno jego a drugie jego fiuta we wzwodzie który sterczy w spodniach:-( myślałam ze się pozygam....i taki się nie wstydzi ze go ktoś rozpozna??? dlatego mówię...psychopaci to 99 procent tam facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie ma żadnych szans poznać na portalu randkowym normalnego faceta. Zwłaszcza w naszej grupie wiekowej 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 hahah dobre ja chyba tez tak zacznę robić...trzeba tępić tych roochaczy obrzydliwych co traktują nas jak mięso! ja się z autorką zgadzam i również brzydzi mnie dzisiajszy świat, faceci zachowują się jak k****arze, niedobrze się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNIEmodel
Witam. Jestem kawalerem nieco przed 40tką,jednym się podobam innym nie,ale żadnej z tu piszących, a szczególnie autorki,za partnerkę czy żonę za żadne skary i nigdy w życiu bym nie chciał. Tyle frustracji,agresji i jadu dawno nie spotkałem. Aż strach,że takie indywidua mogą w związki wchodzić. Nie pozdrawiam. P. S. Nie korzystam z portali randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zdarzyło się poznać kogos fajnego ale co z tego jak udawał wielce zainteresowanego, dzownił, pisał, zapraszał na randki po czym po 3 randkach zapadł się pod ziemię a jak spytałam co się stało to nawet nie odpisał." I nie wiesz dlaczego? Naprawdę nie wiesz? To ci powiem: bo się zorientował że ty już setki randek zaliczyłaś. A jeśli chodzi o kobietę, to to nie jest atut in plus. Poza tym - jesteście zwyczajnie wulgarne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość NIE model A ty byś się nie wkurzył gdybys był traktowany jak mięso przez facetów?? Bo widzisz to nie sa marginalne tam przypadki, tam to jest włąsciwie norma i ja nie dziwie się ze autorka zagotowała bo mnie też curwica jasna chwyta jak sobie pomysle w jaki sposób faceci traktują kobiety! My tez cie nie pozdrawiamy bo pewnie jesteś jednym z nich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17 jakie setki randek? jestem na poratlu od niedawana, nie umawiam się często na randki wiec to nie ten powód. Według mnie tam siedzą ludzie co mają jakies problemy emocjonlane , bo zniknąć bez słowa po 3 spotkaniach, nie doezwać się po mojej wiaodmosci to jest zwykłe draństwo. A był taki zauroczony i nagle nie wiedzieć czemu, pewnie powiedziałam nie to słowko co trzeba i bach facet zapadł się pod ziemię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
Do Zniecierpliwiony. i wlasnie taki jak Ty tylko wlasnie potwierdza moje obserwacje i wnioski , ktore wynioslam po tej krotkiej przygodzie z portalem randkowym. wlasnie taki ktos jak Ty. masz w sobie nienawisc i pogarde do kobiet i tym sie kierujesz. my kobiety sobie zapracowalysmy na opinie puszczalskich ??? Slucham ????? Cos ci powiem kolego. nawet prostytutka ma swoje wymagania co do klienteli i nie wezmie KAZDEGO !!! I powtarzam u prostytutki musicie placic i musicie byc mili bo was od razu pogoni i dlatego z jakiej racji traktujecie kobiety na portalach randkowych jak ostatnie s****wo???? co to curwa jest??? Wysylanie zupelnie obcej osobie zdjecie swojego fiuta???Wy potraficie myslec ???? Jest tu mowa o mezczyznach po 40 , ktorzy maja dzieci itp. brak mi slow. Kobieta ma sobie zapracowac na inny poglad ???? Zeby nie byla postrzegana jak gorzej niz d***** ??? Ty wiesz co ty mowisz czlowieku??? Co ci taka kobieta z internetu zrobila ???Znasz ja, ze mozesz powiedziec kim ona jest ??? Jakim prawem wysylacie te swoje oblesne fiuty ??? Rzygac sie chce. nie kobiety sa d******** wlasnie przez te portale wychodzi kim naprawde sa mezczyzni. Zwykym szmatami. co gorsza wy formalnie ZEBRZECIE o seks !!! Pokaz mi jedna kobiete ktora jest tak durna ??? fuuuu.. chyba dla jaj zaloze jeszcze rtaz profil i bede sie z nimi umawiala do lasu o 12 w nocy. a pozniej jednemu i drugiemu kogos wysle , zeby im zasadzil porzadny wpier/dol jak ten bedzie czekal na laske w bieliznie. fuuu rzygam. Nie kobiety sa puszczalskie. faceci sa puszczalskie s****wa i w dodatku jeszcze oblesni. Zeby jeszcze te wasze fiuty wsretne cos soba reperezentowaly ale jeden oblesniejszy od drugiego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzZniecierpliwiony dziś chyba wam sie kończą powoli argumenty, z tymi tekstami że jesteśmy puszczalskie to już sie robi przeraźliwie nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
co jest najgorsze to wlasnie WY scurwiele pierdo/olone niszczycie , moelstujecie, g****icie, ponizacie, bijecie kobiety. wlasnie TO wychodzi na takich portalach gdzie jest niby anonimowosc i wtedy wychodzi z was wasze scurwysynstwo, wasza pogarda i nienawsc do kobiet !!!! bym musiala byc chora na glowe, zeby sie spotkac z takim zboczencem. nigdy w zyciu i tylko po moim trupie. i wlasnie WY scurwysyny curwicie sie na potege i pozniej o kobietach mowicie, ze one sie curwia ????? Fiuty wysylac obcym kobietom ???Nawet prostytutka tego nie zrobi bo zna swoja wartosc a wy nawet w dziure z Aidsem byscie pchali :-O :-O :-O tylko zeby fiuta gdzies wsadzic obryzdliwce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalem calego topiku ale odpowiedzcie mi na pytanie co zlego jest w seksie? ja jestem po rozwodzie, mam okolo 40, i nie szukam zony a wlasnie przede wszystkim seksu no moze seksu plus przyjazn. Nie zamierzam zakladac juz rodziny ani z nikim prowadzic wspolnego gospodarstwa domowego;), zwiazek z kiepskim seksem albo i bez to ja juz mialem. I powiem Ci autorko ze znajduje wiele chetnych i dopiero teraz rozumiem gdzie popelnilem blad w malzenstwie. Szzukalem o od zlej strony, milosc, zrozumienie, podobne poglady - i co rozpadlo sie po 7 latach. A teraz zdaje sie na mojego malego przyjaciela, skoro staje tzn ze to ta, przestaje stawac czas na zmiane i w koncu jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×