Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydzona swiatem

Wasi byli mezowie 40L na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
A dla mnie kobiecosc to przede wszystkim seks i mowie jak jest bez zadnej sciemy. Oczywiscie umiem sie kulturalnie zachowac****ewnie fiuta bym sms nie wysylal, pizza na randke to tez slabo, ale nie ukrywam seksualnosc kobiety jest dla mnie decydujacym elementem. Wszystko inne nie wyjdzie bez udanego seksu, i szanuje kobiety na tyle ze mowie to im od razu. Pewnie przez wiele odbierany jestem jako cham ktory od razu o seksie gadal, ale co mi tam. Ps. nie ma mnie na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjatuszekkkk
hahahah ale śmieję czytając to:D też chwilę byłam na takim portalu:D spotkałam się z 3 facetami. Wydawali się ok. ale każdy po przejściach i przede wszystkim nieśmiały. a tego baby bardzo nie lubią:P facet musi być pewny siebie i kropka. Co do tych oblechów to jest masakra...jak czytałam niektóre wiadomości to mieszał mi się odruch wymiotny z uczuciem współczucia , a jednocześnietak się za każdym razem uśmiałam , że hej :DD ale jest także dużo kobiet , które zaznaczają ,że szukaja seksu...jednak są one zazwyczaj dość atrakcyjne;) pewnie zimne suki...albo nimfomanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do gosc 22.38 no wlasnie ! jakbym wysylala swoje nagie zdjecia to bym dopiero na curwe wyszla tak??? a co ja zrobilam takiego? zameldowalam sie na portalu randkowym i wpisalam, ze szukam milosci , przyjazni, partnera to od razu jestem miesem do gwal/tu bezkarnego tak? i dlatego jeszcze raz powtarzam : a kim WY faceci jestescie???Ci ktorzy kobietom w obrzydiwy sposob proponuja seks ???No czym??? X jak patrze tak na mojego brata (37 lat) to sobie nie moge wyobrazic , ze jest takim ohydnym zboczencem. Raz sie go zapytalam czy by sie z obca kobieta z internetu spotkal na seks to puknal sie w glowe i patrzyl na mnie na wariatke. dlaczego? a no dlatego bo jestesmy inaczej wychowani chyba czy dlaczego?? x Do goscia 22.39 a Ty co masz do zaoferowania chlopczyku??? Kobiete oceniac bedziesz po seksulanosci a kim ty jestes ??? Uswiadomie Cie. Masz tylko zwyklego fiuta. Nic wiecej. Twjego fiuta moze spokojnie zastapic dobrze zrobiony wibrator. Gdzie jest twje zaintereswanie kobieta, jej osobowoscia, jej wnetrzem??? myslisz, ze twoj marny fiutek to wszystko??? rozczaruje cie fiutow jest pare miliardow na tym swiecie. Do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiotek
haahaha tak czytam i śmieję :D:D:D też chwilę byłam na takim portalu( mam 28 lat)....spotkałam się z 3 facetami. Wydawali się w miarę ok. Ale każdy z nich nieśmiały..z zaniżonym EGO. Nie oszukujmy się ..facet MUSI być pewny siebie:P:P a przynajmniej potrafić udawać:P:D co do tych oblechów to prawda....są straszni... co to czasem piszą się w głowie nie mieści. Zarazem chce się heftać jak i śmiać..a także odczuwa się wtedy wielkie pożałowanie gdy czyta się te akty desperacji...ojj biedaki...ale prawda jest taka ,że jest też wiele kobiet , które wyraźnie zaznaczają ,że szukają seksu...z tym ,że one zazwyczaj są w miarę atrakcyjne ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze jesli kobieta nie jest sexowna to będzie sama do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu nazywasz mnie chlopczykiem jestem w wieku twojego brata, mniej wiecej wiem ile jest mezczyzn na swiecie wiec nie musisz mnie uswiadamiac, poza tym interesuje mnie wnetrze kobiety i jej osobowosc ale tylko i wylacznie jesli polaczona jest z dobrym seksem, bez tego nie interesuje mnie to a tak na koniec nie do konca to rozumiem ale mimo super wibratorow i tego ze wiekszosc facetow jest do bani wg. was to ciagle nie umiecie bez nas zyc:) nawet na portalach nas szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zgadzam się w 100% z tobą!! Miałam ex faceta który był z******ty w łóżku, mógł długo i na milion sposobów i co?? Po roku czasu patrzeć na niego nie mogłam, bo facet myślał że kobiecie wystaczy stojący fiut i będzie szczesliwa! A guzik prawda, wolę mniej uzdolnionego w łożku faceta ale za to uczuciowego, oddanego, szanującego mnie. Ruchaczom się wydaje że są wspaniali i porzadani przez kobiety bo sa dobrzy w te klocki, ale niestety kobieta na dłuższą metę szuka czegos innego niż super fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiotek
czy tego chcemy czy nie...seks jest nieoderwalną częścią każdego związku...bez seksu nie ma związku. chyba ,ze ma się po 12 lat;) Dlatego jak ktoś nie ma w sobie za grosze seksu to ma marne szanse...chociaz seksownośc to pojęcię względne..dla jednego jestesmy sexy a dla innego nie koniecznie. ....ważne ,zeby w miarę dbać o hignienę. to powinno się znaleźć swojego amatora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
a co w tobie jest seksowne ptym sie blechu posrany ????? CO??? powiedz mi co???? Twoj intelekt???? twoje cialo??? a moze twoj pozal sie Boze Pan Fiutek ??? Jeszcze raz powatarzam: Fiutow jest pare miliardow na tm swiecie. daj mi jeden powod dlaczego mialabym wybrac akurat Twojego fiuta co ??? Bo ??? scurwysyny yebane kobieta ma byc seksi a wy jestescie co??? Gowno !!!! Bo zobaczyc seksi faceta to tak jak ujrzec komete :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak im pisze: w********ac mi z tymi smierdzacymi obleśnymi pałami! Won .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ją:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
Rozumiem ze jesli kobieta nie jest sexowna to będzie sama do końca życia... x moj ostatni post byl do tego kolesia pierd/olonego ciekawe jaki ty jestes SEXY hahaaaaa :D jeszcze raz cie rozczaruje twoj biedny fiutek nie jest sexy :D :D :D fiut to fiut :D jest milion takich :D sexy jest u mezczyzny intelekt i serce- nic wiecej debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzona jaki bulwers:D ...to tylko internet....tutaj trzeba się spodziewać róznych indywiduuw:D fiutki już mnie nie dziwią...:DD można się tylko pośmiać z głupoty ich właścicieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzona swiatem dlaczego takim miesem rzucasz. A odpowiadajac na twoje pytanie nie zalezy mi zeby ktoras mnie wybrala czy mojego fiuta ja nie mam cisnienia, a Ty chyba tak. A poza tym to czym starsza kobieta tym bardziej zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wyobraźcie sobie ze to wasz ojciec , dzadek, brat , syn, itp pokazuje fiuta obcym kobietom na portalach. A do panów to samo pytanie. Wasza matka, siostra , córka, babcia ....rozkłada nogi przed kamerka. Co wy na to? Czy to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 no i co w tym dziwnego że kobieta 30 plus szuka kogoś poważnego do związku?to już jest desperacja według ciebie? oczywiście że taka kobieta ma mniej czasu więc ma większe ciśnienie ale widząc na poratalach to facetm nie przeszkadza i maja to w d***e ze kobieta chce ułożyć sobie życie. Oni i tak chcą taką przelecieć i zostawić po roku. Normalny facet to wiedziałby ze taka kobieta szuka związku na poważnie i nie zawracał by gitary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:11 na 100% zachowania facetow sa mniej bulwersujace niz kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
ja zadnego cisnienia nie mam. Mialam jednego mezczyzne. Od 16 do 28 roku zycia. Bylismy rowiesnikami i moj maz 7 lat temu zmarl na zawal serca. Nie ma zadnego cisnienia. Uwierz mi. Bylam dlugo w zalobie bo 7 lat az w koncu kolezanki namowily mnie abym sie zameldowala na portalu. Myslalam, ze moze dobrze poznac kogos najpierw przez pisanie a tu co???? Dostaje maile o gw/alcie :-O :-O :-O jak ja mam sie czuc??? To jest desperacja, ze po 7 lat w zalobie jako 35 letnia kobieta zycze sobie partnera ???? tylko co wy macie do zaoferowania ???? Fiuty ??? pytam sie Was dlaczego mialabym wybrac akurat waszego fiuta ??? Bo co ??? bo lepszy, ladniejszy , grubszy, sprawniejszy??? tylko wam sie tak wydaje !!!! ale jak wam nie wychodzi to na kobietach psy wieszacie. to WY piszecie o gw/alcie i seksie nie MY to wy skesu szukacie nie MY to dlaczego MY KOBIETY jestesmy dzi/wkami puszczalskimi jesli to WY nas molstujecie ???KIM jestescie WY??? Fiutami. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowiac zdesperowana nie mam nic zlego na mysli. Z mojego doswiadczenia widze ze latwiej mi poderwac 33 latke niz kiedys bylo 23 latke. Nie sadze zebym nagle wyprzystojnial. Gdybym 15 lat temu powiedzial dziewczynie moge z Toba byc ale bez slubu wiekszosc by mnie olala. Mowiac to samo 35 latce ta sie zgodzi. Zgodzi sie tez na wiele innych rzeczy, wiem ze to niesprawiedliwe ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jednakowo bulwersuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie napisalem ze jestescie d******* czy puszczalskimi, nie zamierzam tez sie na Tobie w jakis sposob wyzywac. Po prostu pisze jak jest i tyle. Seks jest wazny dla mezczyzn i tyle i ty tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 i dużo rozowników alimanciarzy to wykorzytsuje bo wiedza ze u wolnej 26 latki nie maja szans ale już u nawet slicznej 33 latki szanse ma. Niesttey najczęściej kieruje tymi panami wyrachowanie a nie uczucie i po roku czy dwóch kobieta odchodzi od niego i jest wtedy jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
Dziekuje wszystkim tutaj za udzial w moim temacie. Chcialabym tylko zeby Panowie pomysleli chociaz na chwile nad swoim zachowaniem. Moj maz zmarl w wieku 28 lat. Tak jak go rano o 7 opuscilam to tak o 17 po poludniu po pracy zastalam. W lozku. Po prostu umarl na zawal. Przykre, ze myslicie, ze kazda kobieta szuka seksu i nie myslicie o tym, ze ta osoba do ktorej walicie ma uczucia. myslicie , ze seks i wasze fiutki to szczyt szczytow. Dzieki Bogu tak nie jest. tyle w temacie. Kochanym kobitkom tutaj zycze wszystkiego dobrego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzona jesteś super kobietka, na pewno znajdziesz jeszcze jakiegoś fajnego faceta, głowa do góry. Omijaj tylko portale randkowe bo to zbiernanina odpadów nuklearnych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D świetny temat! Pozdrawiam autorkę ! Wreszcie ktoś nazwał rzeczy po imieniu.:))))) A wy patałachy obleśne nie tłumaczcie sie ze swojego zboczenia. Sex jest ważny, jest fajny i potrzebny ale nie w takim wydaniu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi wyslal kolega z pracy zdjecie fiuta :-O facet 48 lat i od 20 lat zonaty, 3 dzieci. Napisal smsa : "wlasnie mysle o tobie" i zalaczyl zdjecie swojego fiuta w rece z gaciami w dol- Oczywiscie stojacego fiuta. Znam tego faceta tylko z pracy. Nic wiecej.Ja sie tak strasznie wk****ilam, ze szok. Puscilam mu taka wiazanke i napisalam, ze jak spotkam jego zone to mu to pokaze.Od tej pory nie odzywa sie do mnie. Kur.wa swiat schodzi na psy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jego zonie pokaze co mi on wysyla-mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz tego smsa jego zonie, lepeij niech sie dowie teraz z kim żyje pod jednym dachem. Ja na jej miejscu bym wolała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 MASKARA:-( ja pierdziele faceci sa psychiczni i zeby to działo się rzadko, ale to naprawdę czeste zachowania u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w dużej mierze efekt "wyzwolenia" kobiet. Nikt nie szanuje kobiety, która ma bogatą przeszłość sexualną, jest wulgarna i wystawia się na sprzedaż na portalach, jak krowa na świńskim targu. Natrzepie sobie taka samoje/bek w dziwnych pozach - i szacunku chce. A na szacunek trzeba pracować!! Idź do biblioteki, zamiast na dyskę z dekoltem do krocza - to poje/ba nie spotkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×