Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydzona swiatem

Wasi byli mezowie 40L na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
Kobieta agresywna i wulgarna. Tak. Takiej "kobiecie" mógłbym wyslać zdjęcie swojego fiuta. I to takiego po wyjściu z zimnej wody - wiszącego, całego pomarszczonego ze skurczonymi jajami. Tak. Takiej tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNIEmodel
gość 21.19-kolejny powód na nie dla związków z wami-posługujecie się stereotypami jako prawdą,przynajmniej ty. Mnie faceci nie traktują jak mięso,bo sam nim jestem. Ja traktuję kobiety z szacunkiem. Przynajmniej te, które na to zasługują. I nie rozciągam swoich doświadczeń na wszystkie kobiety i nie wyzywam od różnych. No bo ile profili można przejrzeć i rozmów odbyć w 24 godz? I jaka to ilość w stosunku do choćby wszystkich facetów na portalu? Kumacie o co idzie? Szczególnie to tyczy autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przez rok z facetem z portalu, to był rozwodnik. I to jak mam zrytą psychikę przez niego i jaki strach jest we mnie przed nowym związkiem to tylko ja wiem. Facet był opętany seksem, mógł 4 razy na dobę w tym budził mnie w srodku nocy bo mu się zachciało. Zero czułości, nawet całować nie potrafił bo liczył się tylko ostry seks. Po roku związku z nim mam obrzydzenie do facetów i seksu. Tam siedza panowie ze zrytymi beretami, radzę uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzona swiatem po twoich postach wnioskuje ze w zyciu nie bylas u prostytutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 jesteś obleśny wiesz? ciekawe kto c****eluchę zmieni na starość??? kochanka?? nie sądze... a twój mały to będzie jeszcze stawał max 10 lat i co wtedy?? nie rozumiem facetów, co wy widziecie w tym seksie ze jesteście tak nim opętani? owszem seks jest fajny ale dla was to cały świat i kosmos, dla mnie to chore bo sa wazneijsze rzeczy w związku a nie tylko seks seks seks az się rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żubr
Autorko dam Ci dobrą radę . Kup sobie z******ty WIBRATOR i wstąp do żeńskiego zakonu . alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
ja pierdziele :-O niektorzy maja chyba IQ jak kromka chleba :-O nie bylam u prostytutki :-O ale jestem pewna , ze zanim zdazysz jej pomachac fiutem pod nosem bez pozwolenia to juz bedziesz lecial po schodach. a do tgo , ktory sie dziwi, Tak przejrzalam mase profilow przez 24 godziny i dostalam ponad 20 mailow z propozycjami na seks. wystarczy,. a do teg , ktory szula tylko seksu: zrozum trepie stary, ze kobieta nie szuka seksu :-O jedna ze 100 moze szuka seksu. reszta kobiet szuka zwiazku. idz do bur/delu cwelu jeden. Zona fiuta ogladac nie chciala to myslisz, ze inna zachce na zawolanie ????? Obrzydliwce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq jak kromka chleba ...hehheh:-) dobry tekst:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok,szok ,szok tak wygląda netowe randkowanie? przerażające ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dam Ci dobrą radę . Kup sobie z******ty WIBRATOR i wstąp do żeńskiego zakonu . alleluja XXXX kolejny debil:-( czy wam naprawdę kobieta kojarzy się z curwą?? jak wy smiecie się tak do nas bezpośrednio zwracać i mówić wprost jak do mięsa że chcecie seksu?? Ja się z autorką zgadzam, to co wyprawiają faceci w obecnych czasach to jest straszne. Zero szacunku dla kobiety, totalne upodlenie i dno. Ciekwe czy w realu oni też tacy cwani są? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. po pierwsze bron nas boze przed kobietami ktore szukaja zwiazku 2. skad pewnosc ze zona by zmieniala pieluche 3. seks nie jest najważniejszy ale jak jest seks kiepski to cala reszta nie cieszy 4. akurat u prostytutki machanie fiutem jest dozwolone a nawet wskazane to zalezy od pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5. jestem debilem myślącym fiutem, przepraszam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie wiecie o tym ze Ci kulturalni roznia sie od tych obrzydliwych tylko tym ze sa bardziej zaklamani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być skończonym debilem żeby żyć seksem i seks traktować jako sens życia. a tobie zycze zebyś na starość leżał w zasranych pieluchach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kaze wam ktos umawiac sie z tymi facetami, no chyba po to szukacie facetow zeby byl seks. wszystko inne mozna robic z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
mam 3 pytania do Panow tutaj. 1 wy tez w internecie tak molestujecie mase kobiet , az ktoras glupia sie nawinie ? 2 czy w realu na 1 randce tez wyciagacie fiuty bez pytania i podstawiacie kobiecie pod nos ? 3 czy wiecie, ze jakbyscie wlasnie takie cos zrobili w realu to byscie mogli zeby zbierac po schodach ??? Ac o do prostytutki, fiutem mozesz se machac jak zaplacisz. widzisz roznice cwelu jeden z drugim??? porstytutka zarabia na zycie w burdelu a my kobiety samotne szukamy partnera?? widzicie to czy nie curwa a do tych co sie dziwia, ze jestem mega wcurwiona. jabyscie sie yebance czuli jakbyscie dostawali maile z tekstem : mam ochote zgwal/cic cie w ciemnym kacie w doope. co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah kocham autorkę:-) Zgadzam się oni cwani tylko w necie a w realu az strach pomyslec ilu facetów skrywa swoja prawdziwa naturę:-( Pewnie wiekszośc tych spoko w realu w necie wystawia fiuty bez żenady. Naprawdę czym jestem starsza to mam większe obrzydzenie do facetów, trafić na normalnego faceta to jak wygrać w totolotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do goscia 22.02 dziekuje Kochana :) wlasnie dlatego zalozylam ten temat. Chodzi mi o to, ze nawet w realu mozesz spotkac takiego faceta. Niekoniecznie przez internet. I co dalej ? Ufasz mu, myslisz , ze to super facet a nie wiesz, ze on wysyla zdjecia fiuta swjego do kobiet w necie i proponuje im gw/alt :-O :-O :-O zachowujecie sie curwa jak stado g****icieli , ktorych wypuszczono na przepustke z zakladu karnego !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie masz racje kochana!! ja już poł roku siedze na portalu randkowym i jestem załamana tymi "panami". Nie wiem czy to jest jakiś oddział zamknięty czy o co tam chodzi?:-( jednym słowem to jakieś zezwierzęcenie totalne, dno. Im się wydaje że siedzą tam darmowe curwy i ze ominie ich płacenie za seks:-( i tak jak mówisz, gdyby to zdarzyło się raz czy dwa to jeszcze ale tam to jest norma. Debil jeden z drugim czemu taki mądry nie ejst w realu? tak jak piszesz, dostałby w żeby i by je zbierał po schodach wiec tylko w necie taki kozak. A rozwodników to ci kochana odradzam szukać, to są faceci którzy wyżywają się na kolejnych kobietach za to że im w zyciu nie wyszło. Byłam z takim to wiem jak to wygląda, szkoda zdrowia na takiego patałacha. Oczywiście opowiadają opowieści jak z horrowów o swoich ex zonach, po czym wiążesz się z takim i wychodzi kto w tym związku był "katem" i złym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żubr
Do takiej jednej paniusi : Nie jestem debilem . Spotkać normalną kobietę to też jak wygrać w lotto , to wręcz graniczy z cudem . Większość obecnych kobiet to wyrachowane .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia faceta. Zapoznajesz fajna babke, pierwdza randka kolacja spacer, druga randka pokazujesz jej fiuta - bo przeciez randki do tego prowadza jestescie dorosli i wiecie po co Bog stworzyl dwie plcie. Lubisz seks, przeciesz to nic zlego, i mowisz jej ze wolisz to czy tamto jakies upodobania kazdy przecuez ma. I nagle k***a jestes zbokiem bo glupio zalozyles ze seks to normalna rzecz miedzy kobieta a mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do Pana 22.13 to akurat nie o tym mowa. co innego jak spotykasz kobiete i traktujesz ja z szacunkiem i po 1 czy tam 2 , 3 randce dochodzi do intymnosci. ale prosze cie ???? nie znasz kobiety, widzisz tylko zdjecie w necie i piszesz jej , ze marzysz o tym zeby ja zg****ic ???? ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia kobiety. Jesteś debilem skoro sądzisz ze po jeden kolacji wsadzisz mi dwa brudne paluchy w krocze! Twój móżdżek nawet nie ogarnia tego jak facet powinien podrywać kobietę i ja adorować skoro tobie wszytsko kojarzy się z jednym. Lubie seks ale takie podejście facetów obrzydza mi go doszczętnie! zachowujecie się gorzej niż zwierzęta, jesteście prymitywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cookie28
Autorko wyluzuj! Nie przeżywaj! Oni specjalnie po to zakładają te profile żeby umawiać się na seks bez płacenia. Po nic innego!! Nie ma tam takich co szukają związków a jeśli już to należą do zdecydowanej mniejszości. I tak samo kobiety samotne, znudzone mężatki odpowiadają na te anonse. Po prostu umawiają się na seks bo lubią ten sport i żadna ze stron za to nie płaci. Jak dostajesz takie propozycje to nie odpisuj, nie reaguj albo postaw sprawę jasno krótko i na temat ale bez szarpania sobie nerwów. Nie trać na to swego cennego czasu. I nie dramatyzuj z powodu tych wyposzczonych facetów. Może kiedyś jednak trafisz na kogoś kto znalazł się tam właśnie w tym samym celu co Ty, żeby tworzyć szczęśliwy związek. Życzę powodzenia w szukaniu tej właściwej osoby:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj palce bywaja bardziej czyste niz krocze, po drugie wy nawet sobie nie wyobrazacie ze dajac facetowi dobry, wyuzdany seks mozecie od niego miec wszystko romantyzm, milosc, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dawałam dobry wyuzdany seksem ale poza seksem i jego zapotrzebowaniem na niego u mojego ex nie dostawałam od niego nic, nawet całusa w ciągu dnia. dla facetow liczy się tylko seks i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do Goscia 22.18 dokladnie. Masz racje. Oni mysla, ze jak zaprosi na pizze to na 2 randce juz bedzie seksik :-O Matko, przeciez kiedys takiego czegos nie bylo :-O :-O :-O facet mial maniery, byl dobrze wychowany i wiedzial, ze jak tak wyjedzie od razu z seksem to bye bye i moze w ryj dostac...nie wiem...dlaczego te czasy sie tak zmienily. x do Gosc 22.12 no przykro mi.Moze skasuj te portale randkowe i wyjdz z domu. Znajdziesz pewnie kogos Ciebie godnego :) x Do Cookie28 no masz inne spojrzenie na to wszystko.Podziwiam. x do Goscia 22.24 ty debilu MY kobiety nie jestesmy od DAWANIA seksu rozumiesz???? Nam nalezy sie milosc, szacunek i wszystk inne co dobre bez dawania seksu debilu. jesli dla ciebie seks to tylko waluta, za ktora kobieta moze sobie cos kupic u faceta to jestes dla mnie jednym wielkim dnem. do curwy nedzy KTO was na takich scurwielow wychowal ??? My musimy DAWAC seks abysmy byly kOCHANE???Slucham ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że seks to jeszcze WYUZDANY seks hahah ...wtedy nasz mężczyzna wyniesie śmieci i wymieni uszczelkę w cieknącym kranie:-D autorko nie wiem jak ty ale ja sobie chyba kota kupię, bo dzisiejsi panowie mnie przerażają:-) a już z pewnoscia ci z portali randkowych, szkoda na nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
do Cookie jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :) podziwiam, ze patrzysz tak na luzie na to wszystko....ja sie nadziwic nie moge.....co za tupet niektorzy maja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autokro no odwrócmy sytuację że to my kobiety wysyłamy panom zdjęcia swojego krocza:-( Niepojęte...:-( A oni to robią przecież i to nagminnie... nie wiem ale dla mnie to jest szok, że oni coś takiego robią, co oni maja w tych głowach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×