Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość gość
skoro ja to co ty tu robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona tedy tylko przechodzila, przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaglądam od czasu do czasu :) Od wczesnej wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zajrzala zeby poczytac czy moze tej zakochanej tu nie ma, nie wypisuje czegos, posmiejmy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wredne jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj, ze jeszcze ja podpuszczasz, udajac zainteresowanie? zakochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko poparlam przedmowce, ze to wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....i dyskusja wyzej nie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
ojej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest wredne? Bo nie rozumiem. To że ktoś się zakochał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może to że ktoś odwzajemnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, chyba samym gościom nie wiadomo o co chodzi ;) ja też nie kumam. Wszystko przez Nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Był
Nadzieja matką głupich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przez gościa z 20:12 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
zawsze jakaś nadzieja jednak jest, bez względu czy to wiosna, lato, jesień czy też zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 to przeczytaj rozmowe jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pisał, ze wredne jest odwzajemnianie (!?), wpisy gościa z 18:47 i 20:11 sugerowały czyjąś radosną ciekawość z zakochania drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego nie miałam na myśli :( X Tym sposobem to możnaby oskarżyć Nadzieję ze nie kocha swojej w zimę bo jej wpis to sugerował. X Odrodzona, no właśnie :) X Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś wszystko zwalcie na mnie, proszę, co mi tam ...... na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą ...a ja tylko sugerowałam, dlaczego tu tak cichhhhhhhhoooooooo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja "odsuwa się" ode mnie, jest chłodna w stosunku do mnie od krótkiego czasu, może chce zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie, że moja ma jakiś swój problem, chciałabym jej pomóc, coś ja gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś czort wie, co one chcą. też baba jestem, a muszę przyznać, że pod wieloma względami się różnię od statystycznej kobiety ... pewnie też dlatego się w kobiecie zakochałam :D Jak czytam te forum to ręce opadają - baby się zastanawiają czy zadzwonić czy nie, czy jeszcze poczekać 3 dni i udawać obrażoną ... :D boki zrywam . I weź tu teraz zgadnij, czy ona ma : 1. okres 2. gorszy dzień w pracy 3. może jest obrażona, bo popatrzyłaś na inną babkę 4. chce się odsunąc i zapomniec 5. a może odwrotnie, chce rozpalic Cię i żebyś "zatęskniła" .... :D ja pier*dziu ...takie zgadywanki tylko dla facetów, a nie dla drugiej baby ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ty nadziejo zachowujesz się w stosunku do "swojej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
cóż, wydaje mi się, że będę obiektywna, jeżeli stwierdzę, że zachowywałam się i nadal zachowuję poprawnie, ale już służbowo, tylko że bez wymuszonego, oficjalnego tonu. Zachowuję się, tak jak w ubiegłym roku, jakby nigdy nic, a to dlatego, że im bardziej się starałam, tym gorzej było i nadal jest tak sobie - już nie jest taka miła, jak kiedyś :( . Sama się zastanawiam co zrobiłam źle i nie mam pojęcia, bo nie udaję, że się odsuwam, albo mam coś ważniejszego, gdy ona o coś pyta. Starałam się ją zagadac wiele razy i to chyba był błąd bo próboałam nawet wtedy, jak na poprzednią próbę nie dostałam odpowiedzi, więc może ona myśli, że straciłam głowę dla niej i może miec mnie jeszcze bardziej w d. albo po prostu ma w d. tylko mi się wydawało nie wiem co. A ostatnio chciałam już czysto służbowo zadzwonic, ale że nie mogła rozmawiac, to napisałam mail z pytaniem, kiedy będzie miała czas, to mi napisała "po co dzwonic, jak można napisac", no to napisałam i staram się "zejsc jej z oczu" bo za każdym razem dostaję po nosie. To jest fakt. A to co mi się wydaje, że mógł ją wkurzyc np. mój urlop, chociaż nie tylko, - takie mam przeczucie, które jest tylko takim wydaje-mi-się. W ogóle ona zachowuje się, jakby mnie niezbyt lubiła. Ona się zachowuje dziwnie od początku, nawet jak jeszcze kilka mcy temu mi napisała, sama z siebie taką miłą wiadomośc, na co natychmiast dostała odpowiedź ode mnie, to zamilkła i już nie było kontynuacji, więc ja wtedy nie narzucałałam się i nie pisałam, bo myślałam, że nie wypada. Ale po jakimś czasie sama napisałam i rzadko otrzymywałam jakąś odpowiedź, nawet zdawkową. Złośliwości nie są w mojej naturze, więc tego nie było, ani olewania, chyba że ona moje nie odzywanie się wzięła za olewanie, ale to nie możliwe, bo jak pisałam to ona nie odpisywała, więc nie ma sensu się dobijac, jak ktoś nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×