Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elfika87

Jak modnie urządzić salon?

Polecane posty

Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modnie to tylko jedna strona medalu - moim zdaniem ważniejsze jest: "po swojemu". To Tobie ma się podobać zmiana, jakiej dokonasz z swoim mieszkaniu, a nie dyktatorom mody ;) Osobiście polecam szukać inspiracji na blogach, Pintereście czy w katalogach sklepów meblowych, a później wybrać to, co Ci się najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomagaja rekomendacje znajomych. Ostatnio za namowa koleżanki kupilam drzwi wewnętrzne firmy http://www.windoor.pl/pl/glowna i jestem bardzo zadowolona. Świetnie się prezentuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się po prostu śledzić aktualne trendy, przeglądać prase branzowa itp. Ostatnio choruje na listwy przypodłogowe z http://www.prestige-decor.pl/ Są superstylowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojestkasia
beton, beton, tylko beton - zakochałam się w betonie i betonowych ścianach :D polecam, bo naprawdę efekt "wow" :D :D np. taki o http://beton-magnat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja31
Mi się taki efekt betonu nie podoba, nie moje klimaty, czuła bym się jak w niewykończonym domu. Do salonu najlepiej pasują moim zdaniem meble tapicerowane, najlepiej w oryginalnym i unikalnym designie. Inspiracji najlepiej szukać wśród najbardziej znanych producentów mebli jak np, Wioleks http://www.wioleks.pl/ i dobierać meble tak by dobrze komponowały się z kolorem ścian i podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość500
Myślę, że najlepiej sprawdzą się meble modułowe. Super sprawa aranżacji jest wiele możliwości. Praktycznie ogranicza nas nasza wyobraźnia, no i metraż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie_65
teraz najmodniejszym materiałaem jeśli chodzi o urządzanie wnętrz jest wykorzystanie marmuru :) ja rownież chciałam przemycić ten materiał u siebie w salonie, ale nie w nadmiarze, bo to moze grozić wrażeniem chłodu,a grobowej atmosfery w salonie chcieć nie miałam:) fajny, lekko wyglądający stolik kawowy z marmurowym blatem znazłam u polskiego producneta mebli ABSYNTH http://www.absynth.eu/kolekcje.php?k=noi%20table jestem bardzo zadowolona z wyboru :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakies stylowe okna, jezeli chdozi o unikaty to polecam firme www.oknawroclaw.biz zawsze w swojej ofercie maja cos wyjatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polahola
MagdaKK 2016.06.14 , byłam jakiś czas temu w salonie i widziałam meble na własne ooczy :D Wyglądają super. Wzięłam ze sobą katalog do domu. Chyba przy okazji wymiany mebli zmienię kolor ścian i odświeżę cały salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się modą raczej nie kierował urządzając mieszkanie. Przede wszystkim trzeba je urządzić tak, żeby się nam nie znudziło za kilka lat. Wiele osób, nawet tych które znam urządzając mieszkanie, urządzają je w meble, które są modne, twierdząc, że jak się im znudzą to sobie zmienią aranżację. Jednak nie jest to tania zabawa i później mieszka się we wnętrzu, które nam się już nie podoba (bo modne jest coś innego). Jak nie wiesz jak urządzić mieszkanie to postaw na klasykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKK
@bob_budowniczy - O nie, klasyka zdecydowanie odpada. Wycierałeś kiedyś kurze z tych wszystkich ozdobników? @Polahola - idą wakacje, to świetny czas na remonty :D Sama się przymierzam do prze aranżowania salonu. Nowe kolory ścian, nowe meble (oczywiście Possi Light), jakieś dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam powyższe, cokolwiek urządzasz to miej na uwadze, że będziesz to odkurzać. Ja jestem fanką mixu przytulności z minimalizmem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz ciekawych niebanalnych pomysłów na salon to przejrzyj sobie w jaki sposób można wykorzystać np. beton architektoniczny. Płytki, dekoracje, dekory ścienne. Przykładowe realizacje i pomysły znajdziesz na morgan-moller.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcielismy żeby nasz salon był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Dla tego zecydowaliśmy się zatrudnić Panią architekt wnętrz . Pani Marta zrobiła nam piekny projekt i nasz salon jest teraz niepowtarzalny . Polecam http://martawanat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKK
Po co zatrudniać architekta wnętrz, jak z meblami Possi Light urządzanie mieszkania do bułka z masłem :D Jak dla mnie to strata kasy, bo to nie są tanie rzeczy :p Pieniądze na architekta wolę wydać zdecydowanie na coś innego. Wydatków jest tyle, że na pewno coś się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Magdą - sama zrobiłam tak, jak pisze. Urządzanie mieszkania z meblami modułowymi to błahostka. Teraz opłaca się je kupic tym bardziej, bo do 11 lipca w BRW mają przecenę na wszystkie mebel o 10%. Tutaj możecie sobie sprawdzić ceny po obniżkach: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=296,possi-light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganq
Hej! Dzięki za cynk! Od jakiegoś czasu czaję się na meble Possi Light. Czytałam opinie na różnych forach i generalnie ludzie zachwalają, aż wierzyć się nie chce. :P W moim przypadku zapewne zadecyduje wizyta w salonie i obejrzenie mebli na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@morganq zdecydowanie Ci to polecam. Pal licho promocję, bo przecież te meble i tak są tanie jak barszcz (szczególnie gdy weźmiesz pod uwagę jakość). Po prostu musisz sama przekonać się, czy Ci sie podobają, a nie bazować tylko na opinii innych. Ja na ten przykład dopiero w salonie odkryłam, jak fajne są te przeszklone szafki-witryny, o których w sieci mało sie mówiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganq
I spoko - wpadłem w weekend do salonu BRW i kupiłem Possi Light. Mam pełne umeblowanie do salonu, a wydałem chyba niecałe 3000 zł. Ja aż tak bardzo tymi witrynami się nie zachwyciłem - wolę, gdy goście nie zaglądają mi do szafek. :D Wybrałem kolor "naturalne drewno", który fajnie koresponduje z parkietem oraz zielonymi ścianami i zasłonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo drogie te meble... jakość wykonania też jakoś nie jest zadowalająca, z reszta jak wszystko z brw... można znaleźć wiele tańszych sklepów internetowych z darmową dostawą. Jak dla mnie brw szału nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gucio234 widziałaś/łeś te meble, że piszesz o niezadowalającej jakości? Bo ja widziałam i nie ma się do czego przyczepić. Ceny także są przystępne. A kupno mebli przez internet, to nie jest dobry pomysł, bo tutaj to możesz otrzymać kota w worku. A tak to idziesz do salonu i widzisz co bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Possi Light są drogie, to nie wiem jakie nie są. ;) IMO świetny stosunek ceny do jakości. Ja trzy razy sprawdzam każdy mebel przed zakupem, bo nie lubię niestarannych wykonań. W tym przypadku wszystko jest naprawdę na tip-top. Albo miałeś pecha, albo nie piszemy o tych samych meblach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merzbow
Podpisuję się pod głosami poprzedników. Sam niedawno kupiłem Possi Light i uważam je za rewelacyjne meble, naprawdę solidnie i starannie wykonane. Cena także nie odstrasza. Przecież na ładny komplet musisz zawsze wydać jakieś 2500-3000 zł, więc nie rozumiem skąd zdziwienie kolegi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o obrazach w salonie? Kupiłam ostatnio kilka ale waham się czy je zawiesić. Zamówiłam już nawet ramy do żeby oprawić. Czekam na przesyłkę z http://twoja-galeria.eu/ramy.html . Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Salon to dobre miejsce na obrazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKM_1215
jak dodatki,to nie tylko fototapety.warto się rozejrzeć za fajnym oświetleniem,znam i polecam sklep z polskimi żyrandolami, kupiłam tam piękny czarny żyrandol https://www.ojlampy.pl/ - lepsze niż castorama, takiej jakości nie mają lampy ikea czy lampy z leroy merlin. super doradztwo, na każdym etapie zamówienia -taka laurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merzbow 2016.07.15 , dokładnie! Chcesz mieć ładne meble? Musisz wydać trochę kasy, za jakość się płaci :p Zresztą cena jest do sięgnięcia dla każdego. Z reguły mebli nie kupujesz każdego roku, tylko na kilka lat, a niektórzy nawet na kilkanaście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×