Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

nie wolno wspominać w sensie, że ktoś inny ma hobby którym zajmuje się zamiast żoną ;) Obawiałem się , że na dźwięk słowa "hobby" możesz dostawać drgawek z nerwów;) Mam różne zajęcia, typowe i nietypowe. Typowe to pewnie jak każdy a o nietypowych lepiej nie wspominać tutaj bo naprawdę namierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak każdy, muzyka, książki, sprawy komputerowe powiedzmy również. Nic szczególnego w sumie, domowe zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, łatwo można pokojarzyć fakty :) Czasem nawet bzdura może naprowadzić na trop - ciekawa jestem ilu mężów, którzy to mogą przeczytać będzie miało naleśniki na obiad :p :D aż mnie ciarki po plecach przeszły Nie mam nic przeciwko hobby, bo przecież nie ono jest winne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też, ale w ogóle, tak jak mówisz, można pokojarzyć fakty, kafe pamięta ;) Już tam oni wiedzą, bywało że się o tym przekonywałem, że to co pisałem ktoś mi przypominał za jakiś czas ;) Dlatego lepiej bez szczegółów ;) Ogólnie i zacierać ślady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, zauważyłam, że są tu osoby, których całym światem jest szpiegowanie forumowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie jestem (i nie będę) tutaj na tyle popularną i ważną personą żeby ktoś sobie jakiś trud z mojego powodu zadawał :classic_cool: Długo już tutaj jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś się nie zdziwiła jeszcze ;) Ja też tak kiedyś myślałem ;) Jestem tutaj z rok chyba? Podczytywałem wcześniej, ale piszę od roku. Musze iść do domu... wrócimy do tej rozmowy ;) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na drogę 😘 Ja już dobra chwilę jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy swój pobyt tutaj zaczynał od czytania :p Mnie tu przywiało ze trzy miesiące temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Ja jadłem dziś naleśniki na obiad, i co z tego :P To nic nie znaczy. Jadło je pewnie parę lub parenaście lub parędziesiat tysięcy facetów. Bez przesady, mi też zdażało sie czasem komuś odpowiedzieć w temacie , a jak zaczynały się zbieżności w zeznaniach, to było co prawda ciekawie, ale też kłopotliwie tłumaczyć się, że ja to wcale nieten gość, za którym owa dama oczy wypatruje. Więc jakbyś sie kochanie przejęła, że to ja, to zapewniam Cię, że to nie ja :D . Chociaż w sumie h.. go wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą ciekawe, czy zdarzył się tu taki przypadek, że komuś nieświadomie udało się zamienić parę zdań z własną połówka.... :D Za chwilę wybieram się na randkę z butelką wina, jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, moze zimna ryba rodzaju meskiego lub zenskiego stawala sie "po tej drugiej stronie" intrygujacym i goracym rozmowca;) A w ogole to fajna odmiana taki smsowy flircik z druga polowka, miewa pikantny rozwoj. Ja tez sobie sacze jakies czerwone, ale pracowity wieczor jeszcze sie nie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożć
No ba, tyleż ciekawe, co i wartościowe, nareszcie żona mówiąca prawdę od serca :D Nie sądzę, żeby małżeństwo mogło spotkać się na kafe. Zresztą nigdy nie wiadomo, czy tu ktokolwiek kiedykolwiek mówł prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wypowiedziach na kafe chyba czasem można natknąć się na prawdę, może nie całą, ale jednak :p Moja butelka już opróźniona do połowy, teraz do szczęścia brakuje tylko samca, który złapałby za włosy i zaciągnął bez słowa do sypialni.... ech.... pomarzyć jedynie sobie mogę... Panowie, dobrej nocki wam życzę, bo pewnie już nie uda mi się zajrzeć 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim zapracowanym i obijającym się :D Nie wiem jak wy, ale ja mam dzisiaj seksualne podejście do pracy :classic_cool: Dobrze, że jutro już piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Baźka. No niestety mam podobnie , żeby mi się chciało tak pracować jak seksić , to roboty by ubywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia przestala współżycia z mężem gdy skończyła 42 lata,problem w tym ze mąż mlodszy od niej o 4 lata był...Mama opowiadała ze przez to jej ojciec byl strasznie znerwicowany,kłócil sie z żoną a ona nawet dotknąć mu sie nie dala.Mowila ze nie bo nie,ze sa juz starzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No właśnie, może dla niektórych magiczna data wypada np 35 lat. A potem wynoszą warsztat na strych. Być może zgodnie z zasadą "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym" ;) Trochę wisielczego humoru.. nie bijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam , kilka dni bez seksu nikomu jeszcze nie zaszkodziło :p Gospodarzu bić nie będę, dzisiaj akurat z tej sytuacji śmiać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, a teraz będzie dowcip roku, odpowiadam Szakułowi......!!!! :D cztery miesiące po, wcześniejszych trzech, czyli przez ostatnie pół roku 1 raz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×