Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

No chyba masz rację, będę się bacznie przyglądał i uczył ;) Udanej imprezy Ci życzę , a koledze dalszego gr******* jak gołąbki z żoną ;) Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnego popołudnia i wieczoru Ci życzę 😘 Gospodarzu, coś koło tego.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... ja jestem z tych wzrokowcow. W sumie to nic dziwnego chyba, jak wiekszosc facetow. Typowe rzeczy dzialaja na mnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak :D wiem, bodźce wzrokowe grają u Ciebie pierwsze skrzypce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nic chyba zdroznego jak obcasy, ponczochy itd. No moze jeszcze pare by sie znalazlo ale .... a nie ma co grzebac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych parę...... właśnie mówię:) Właściwie to nie ja jestem od grzebania......interpretacja dowolna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się zamyśliłam, co może być nietypowe... :D No nic, moja wyobraźnia będzie miała co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baźka Wyobraźnia ma to do siebie, że nikt nam jej nie zabierze i to jest in plus:) A co do nietypowości nie zdradzę nic a nic bo wtedy nie miałabyś co robić:) Najlepiej do wszystkiego dojść samemu. Nie, cofam to, nie do wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Wychodzi? Czasem nie tylko samo a przy pomocy zręcznych rąk i ust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Mad :D nigdy nie można dowiedzieć się wszystkiego do końca.... A wyobraźnia..... tam można jeszcze więcej niż na jawie..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Oj tam, w seksie nie ma typowe nietypowe :( Wszystko pasuje, co pasuje, a co nie to też czasem może być. Jedyne, czego nigdy nie powinno zabraknąć to odrobina uczuć, tego nie zastąpią żadne A, GG, OP, T, F, P,WO . :) choć i nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja. Wazne aby oboje chcieli tego samego. Jak jedno chce czegos wiecej a drugiemu wystarcza to co jest to robia sie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już większość rozszyfrowałam :p Też jestem zdania, że w seksie nic co sprawia przyjemność nie jest nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez wszystkich nie rozszyfrowalem a te korę myślę że rozszyfrowalem nie wiem czy właściwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×