Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gospodarz a może mąż się do koleżanki przyłączy i się sponiewierają razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się przyłączy, on będzie popijał piwko, a ja pewnie jakiegoś drineczka: D I do tego ograniczy się wspólnota przy poniewierce :classic_cool: On pójdzie spać, a ja sobie coś obejrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Cię zaskoczy. Mówisz , że lubisz sobie wieczorkiem coś pooglądać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... razem ale osobno. Ale po alkoholu klotnie sa rowniez g***towniejsze. Wiecej tego co w sercu wychodzi z czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnam zacząć dyskusję właśnie po alkoholu, rozmowy zawsze były na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks g***towniejszy. Klotnie rowniez... ale ostatnio bylo ich az za duzo i przychodzilo takie uczucie ze i tak kazde wie swoje i po prostu szkoda energii. Moze dlatego od jakiegos tygodnia zyjemy jak jakies dwa zgodne golabki co sobie pija z dziubkow. ;) ale jak to kiedys dupnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po alkoholu nic nie ma ;) rzadko piję więcej niż dwa drinki , ale jeśli juz to nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chodzi o seks to w takich warunkach zona bywa bardziej otwarta na eksperymenty. Chociaż to tez nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę spróbować , kiedyś żonkę lekko wstawić i zobaczyć , czy jest tak jak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakuł, nie ma bo Ty wtedy nie masz chęci, czy żona? Ja po alkoholu też jestem "śmielsza" :D duuużo śmielsza... ale mąż po alkoholu nigdy seksem nie był zainteresowany. Jak widziałam, że wypił piwko to już wiedziałam, że nie mam na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było nawet wtedy gdy jeszcze problemu z seksem nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co alkohol i nas nie jest za często i seks też. Więc ,żęby jedno z drugim się zgrało to chyba muszą jeszcze lata minąć. Jak wypijemy po lampce wina , żona zasypia od razu. A jak ja coś wypiję to nawet nie próbuję się dobierać , bo słyszę , że czuć alkohol. Nawet po dwóch piwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może żona boi się wstawić , bo jej hamulce puszczą i wyszło by z niej inne oblicze hmm , nie wiem wiecie nie zastanawiałem się wcześniej nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie wręcz odwrotnie.....Po alkoholu wzmaga się potencja i mozliwosci. Im więcej wypitego alkoholu, tym dłużej mogę..... Alkohol tylko mocniejszy-40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakuł, ale byś się zdziwił.... :D obyś tylko dał radę skorzystać z pełnej oferty :p No i zaklepane. Dzisiaj będę imprezować poza domem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jak tylko będę miał okazję sprawdzę, bo dajesz do myślenia ;) To mówisz , że masz imprezę z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wybieram się z koleżanką do knajpy na drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze czy nasi mężowie też się zdecydują :) my idziemy na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna koleżanka nie wie, że coś jest nie tak w moim małżeństwie, zazdroszczą sielanki :) Ok Szakuł :D jesteśmy umówieni, zapraszam do Rock Club....... w ............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Szakuł, masz zbyt zawężony obszar poszukiwań :classic_cool: Po czymś mocniejszym instynkt bierze górę nad rozumem.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baźka :) baw się dobrze i ubierz się sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok odpuszczam poszukiwania, wiesz nie wiedziałem , że tak jest z kobietami po alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×