Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gospodarzu, tak na szybko, mamy podobnie :p. jedyneczka od święta, a dwójeczke bardzo lubię :) Matu, każda interpretacja jest właściwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
To ja się wyłamię ze schematu....jedynka to zdecydowanie nie moja bajka, trójka dla smakoszy więc akurat dla mnie a i piątką nie pogardzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiec ja pojęcia nie mam o czym rozmawiacie :) ...słowem deszyfrant ze mnie jak z koziej doopy trąba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F to chyba fisting? Nono ;) Lepiej jednak wiedziec na co sie czlowiek umawia, aby jakis nieporozumien nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Literkę o której piszesz inaczej sobie zinterpretowałam:) Nie ma to jak dowolność domysłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie;) lepiej rozszyfrowac inne komisyjnie ;) GG to glebokie gardlo no nie? Jak jakies lamy normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana,tęsknota mnie zżerała.Szkoda,że tak na powitanie znów muszę ci współczuć,że się twoje plany na weekend jeb... zepsuły.:-(Jak ty dajesz radę tak żyć mad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
:D :D ale się temat rozkręcił :P GG jasne, nie może być inaczej :P F - jak pisałem, to myślałem raczej -- Fatałaszki. Fetysz, Foot, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tajemnica jest zabawa :D :D Nie wiem, czy powinienem, zresztą ktoś już podał odpowiedź :) No dobra, niech stracę, powinno było być OzP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baźka z łazienki
dwójeczka z trójeczka chyba blisko związane więc obie są ok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baźka z łazienki
sama nie wiem gdzie zabawa lepsza.... tutaj czy u mnie.... szkoda, że nie można tego zmiksować jakoś :o .... oj działoby się..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Ja idę z rodziną RwP czyli rżnąć w pokera. A dalej zobaczy się. Miłego imprezowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz ja. Szalejemy z mężem raz na jakiś czas... w d**eczkę, w c**eczkę, oralnie...całujemy się na maxa, trochę maratonik. Mamy 40 lat obydwoje :). teksty typu suka itp... Na codzień normalnie, z czułością do siebie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz jak zrobić idealne fellatio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Mnie pytasz? Posiadam odpowiednią wiedze na ten temat. Praktyczną, uprzedzając następne pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baźka
Pewnie już wszystkich wymiotło do łóżek.... teorię będziecie stosować w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×