Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy związałyyście się z mężczyznąktóry ma małe dziecko?

Polecane posty

Gość gość
O matko kobiety wy czasem z domu wychodzicie? Czy całe dzieciństwo w szafie siedziałyście. Sekst to seks, nie musi być w tym uczucia! na boga. Przespał się, zrobił dziecko i ma się żenić? babki wam tak na wsiach mówią? To jest właśnie łapanie faceta na ciążę. Niech płaci, ale broń boże się żenić z taką! i co po 3 latach rozwód! Zacofane baby won do garów, skarpety cerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to co czytam, poważnie, od kiedy to fakt, że jakaś zaszła w ciążę oznacza że facet ma się z nią hajtać? obydwoje są winni, taka nadstawi tyłka, a później zeń się, i człowiek chodzi i patrzy na te pseudo małżeństwa, gdzie kłócą sie co chwile, zdradzają, szukają wrażeń i taka/ i siedzą później na forach i jęczą jak im źle, ale jest dziecko, wiec siedzą. Nie trzeba było tyłka nadstawiać, skoro facet od poczęcia z nią nie był, to na głowę bym chyba musiała upaść, by pozwalać mu wrócić. Chce niech płaci, niech odwiedza, ale zapewniłabym mojemu dziecku normalny dom, normalnego faceta, pełny uczuć i wartości. A skoro facet nie chciał mnie gdy byłam w ciąży, to i gdy urodzę nie pokocha. Zdanych ślubów bo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dziecko bylo dla niego wpadka, z matka dziecka nie chce byc, to pomysl, jak on ten zwiazek traktowal? jako zapchajdziure ja mial, a jak zaciazyla, to zwial, bo rodzina to juz odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×