Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Proszę o Pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich prosiłbym o poradę,jestem w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej,chodzi tutaj o kobietę moich marzeń. Zacznę od tego że mam 21 lat a Moja ukochana 35 lat jest między nami bardzo duża różnica wieku, ma ona dwójkę dzieci i spotykamy się już 8 miesięcy,bardzo mi na niej zależy Kocham ją bardzo mocno dla niej przenosiłbym góry. Problem jest w tym że ona od samego początku mówiła mi że nic z tego nie będzie głównym problemem jest Mój wiek lecz wiem że dojrzałem już na tyle by założyć rodzinę,zdaję sobię sprawę ze wszystkich obowiązków jestem pewny że nie zawiodę przeżyłem sporo w swoim życiu jak na Mój wiek. Mimo tego że cały czas mi to powtarza to ja i tak nie odpuszczam nie poddaję się nie umiał bym odejść,a najbardziej się boję że ona to zakończy bo mi to obiecała a taka kobieta zawszę dotrzymuję słowa.... :( A po drugie trochę już ją znam i wiem do czego jest zdolna. Co do uczuć są one między nami zachowujemy się jak para tylko że w ukryciu nawet nie wiem jak nazwać to co jest między nami.... :( Boję się na prawdę boję się że ją stracę...., :( Proszę o pomoc co mogę jeszcze zrobić aby jej nie stracić,jak ją przekonać że jestem odpowiedzialnym Facetem a nie dzieckiem....Kocham ją....proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×