Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy znacie jakąś osobe słuchającą muzyki, która jest teraz "na czasie"?

Polecane posty

bo ja nie znam. :D wszystkie osoby, których gust muzyczny znam słuchają muzyki którą lubią a nie tej która jest modna. Ponoć teraz super gwiazdami są Justin Bieber, One direction, Dawid Kwiatkowski, a ja nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś naprawde tego słuchał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby czego twojego metalu debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze niby czego twojego metalu debilko? " Na przyszłość staraj się konstruować bardziej zrozumiałe wypowiedzi, przede wszystkim stosować interpunkcje, taką jak przecinki. Po drugie, nie wiem gdzie niby metal jest "na czasie" ale na pewno nie na planecie ziemia, więc nie wiem, dlaczego tak odpowiadasz i czemu mnie w ogóle wyzywasz bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje w ogóle coś takiego jak "modna muzyka"? :) chyba już nie, teraz większość ludzi poznaje muzyke w internecie i nie jest skazana na radiowe i telewizyjne hity, przez co gusta są bardziej zróżnicowane, a wy jak uważacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieszylas sie co? Ze ktos ci odpisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie się chyba nudzi, trollu, nie ucieszyłam się, cieszę się z sensownych odpowiedzi na temat, a nie z takiego klepania w klawiature, byle tylko klepać, jakie uskuteczniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×