Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie, a co jeśli kobieta ma już dziecko?

Polecane posty

Gość PANGAG
jeżeli poznasz rozwodnika, który samotnie wychowuje córkę albo syna, ponieważ matka nagle 'zniknę' i poszła szaleć to daj takiemu facetowi szansę , wybór jest ogromny ale faceci po przejściach obawiają się kobiet na zasadzie - nie zaufa kobiecie z obawy , jaki NUMER wytnie kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię że jest gorsze w pojedynkę. Bo jest mi lżej na sercu jak juz nie jestem z nim. Nie muszę się przejmować czy faktycznie jest w pracy czy z inną. Mam taki luz psychiczny. Nie chciałabym być juz z nim . Ale sama na dłuższą metę to smutno . Córka za chwile będzie miała swoje sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziecko jest problemem? To zależy czego kobieta szuka, nie ma co się oszukiwać ze większość szuka portfela. Szczególnie młode kobiety. Te starsze po 30 które są w stanie same się utrzymać nie szukają znowu tak nachalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że większość facetów żeni się czy "wstepuje" w stały związek bo chcą mieć dzieci. Kiedy mają dziecko z pierwszą żona to po co im stały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widocznie są młode i nie mają doświadczenia. Ja nie mam nic przeciwko mężczyźnie z dzieckiem. Nawet mam kontakt z takim. Piszemy czasem do siebie , on się radzi bo też ma córkę w podobnym wieku do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre z nich po 40tce. Zresztą jaka to różnica, kobiety nie szanują niczego ani nikogo, bez względu na to w jakim są wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kilku facetow,ktorzy sami bezdzietni sa w zwiazku z kobietami ,ktore maja dzieci z poprzednich zwiazkow jedna z nich ma troje,on zadnego ale ja nie mieszkam w Polsce tutaj uslyszysz tylko ze dziecko kosztuje i obcego utrzymywac nie bedzie ze nie chce byc sponsorem itp moze kiedy w PL ludzie zaczna zyc godnie,zarabiac pieniadze a nie ochlapy,moze wtedy wazne bedzie uczucie,milosc,a nie to ciagle liczenie kazdego grosza pozdrawiam PS,kumpel moj,lat 31,zwiazal sie jakis czas temu z kobieta z dwojka dzieci,do tego jej ex maz to furiat,robi jej problemy itp a ostatnio wyznal mi,ze ona jest miloscia jego zycia w zyciu roznie bywa,nie zarzekajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Słuchajcie no,gówniary z gimbazy,baby z bachorem jak najbardziej nie mają szans na związek,chyba tylko z ukrytym pedofilem,bo tylko tacy lgną do nich,taka jest prawda.I nie płaczcie mi tu,...ki,bo tylko się ośmieszacie,zaprzeczając bolesnej prawdzie.Baby to naprawdę myślą nie tym narządem co trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×