Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z pocztą WP w tel

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was ma też problem z pocztą na WP Loguje się pojawia się strona główna chcę napisać nową wiadomość i odrazu wyrzuca mnie i znowu str logowania Czy ktoś wie o co chodzi? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, loguję się codziennie na swoim komputerze na pocztę WP i dzisiaj po raz pierwszy odkąd pamiętam nie mogę na nią wejść. Ciekawe co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Już mi ciut lżej że nie jest to problem aparatu czy cus może coś z wp Chociaż frustrujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak dzisiaj miałem. Próbowałem się zalogować kilka razy z Internet Explorer - bez sukcesu. Spróbowałem przez Operę - to samo. Zamknąłem obie przeglądarki, jednocześnie czyszcząc ich archiwa (historia, cookies itp). Spróbowałem ponownie przez IE, i wreszcie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyczyscilam tel na nowo włączyłam i jak na razie jest ok: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, robię tak: przełączasz na standardowy interfejs ,jest taka opcja na dole strony, logujesz się i gdy się zalogujesz, to nie załaduje ci tej poczty, bo prawdopodobnie będzie za ciężka dla telefonu, wtedy adres strony poczta.wp poprzedzasz literą m i załadowujesz stronę ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone na operze mini i telefonie bez androida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×