Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestescie zadbanymi mamami?

Polecane posty

Gość gość
uwazam, ze drogie kosmetyki działają bardziej na komfort psychiczny, o ile ktoś ma za duzo pieniedzy niz "efekt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:14 Byłam - strasznie boli i opalać się nie można - kosmetyczka przewidziała dla mnie 6 zabiegów w odstępach co 6 tygodni - byłam na dwóch na bikini i łydki i zastały mnie wakacje (teraz już wiem dlaczego była "wiosenna promocja" na zabiegi :D) cheć opalenia się zwyciężyła ;) generalnie po wielu latach depilacja stała się dla mnie takim samym nawykiem jak mycie zębów :D ale jeżeli ktoś ma więcej samozaparcia to laser na prawdę działa - po dwóch zabiegach mam około 40 procent mniej owłosienia :) minus to cena.. ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:14 byłam dwa razy - na łydki i bikini - skorzystałam z wiosennej promocji ale latem niestety wymiękłam - chęć opalenia się była silniejsza ;) ale efekt zaskakująco dobry - ok 40 proc owłosienia w tych miejscach mniej :) mogę się golić maszynką :D ale chyba wróce do tego bo w rejonach bikini wygladam jak wyliniały lis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucreziaBorgia__
To zalezy. Mam swoje ulubione kosmetyki- niektóre kosztuja grosze, inne mala fortune. Dobre produkty mozna znalezc na kazdej pólce cenowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Właśnie krece hula hop.A juz miałam chwile slabosci i w głowie klebilo sie by zrobic to jutro:-p .ale jeszcze 15 min.mi zostalo:) pozniej albo pazury albo stopy..bo te drugie wolaja o pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny - co tam u Was? Ja wstałam troszkę wcześniej, kąpiel, lekki makijaż i od razu się czuję lepiej ;)co do depilacji - ja mam w domu depilator laserowy - mnie nie boli, i powolutku zaczynam obserwować efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jesteście krowami rozpłodowymi. Żele, maski nie pomogą Machory hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, my jeszcze możemy próbować, a u Ciebie na brak mózgu leku, ani żelu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:42 :) W najgorszym wypadku zostaje nam jeszcze medycyna estetyczna .. mozgu nie przeszczepiaja wiec debilka bedziesz zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) to ja autorka.no wiec wczoraj po hula-hop zrobilam pazury.pomalowalam na szaro i na to tym zeliwym, wyszly ok.tylko zobaczymy ile sie utrzyma. Powiem Wam szczerze ze wczoraj tak mi sie nie chcialo krecic, ale przeczytalam kilka waszych wpisow, ze dzialacie i pomyslalam rusz d**e i do roboty i tak zrobilam. Pizniej te pazurki. Teraz jeszcze siedze w pizamie. Pije kawe. Zaraz prysznic, ale nogi moge tylko golic przy goracej kapieli lub prysznicu bo inaczej zaraz mam gesia skorke. Mam depilator philipsa ale juz dawno nie uzywalam bo nie dosc ze okropnie mnie boli depilacja to jeszcze mi pozniej wrastaja, a do tego mimo ze jestem naturalna ciemna blondynka to mam dosc sporo wloskow. Znowu golic sie maszynka bym musiala codziennie bo zaraz mam klujace nogi na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 .40 o jakis paSZczur zapuszczony zwala cala wine na dziecko ha ha dziecko kiedys idzie spac wiec ogarnij sie zazdrosna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucreziaBorgia__
Dzisiaj ide na pazurki :) Wlosy zebralam w kok, narazie bez makijazu, ale dzisiaj mam dzien wolny od dziecka wiec bede miala domowe SPA i manicurzystke :) Ladnie sie ubralam, wyperfumowalam, zalozylam bizuterie... jest moc :D A, i niewiele zjadlam na sniadanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20 .40 o jakis paSZczur zapuszczony zwala cala wine na dziecko ha ha dziecko kiedys idzie spac wiec ogarnij sie zazdrosna babo XXX Do mnie uderzasz? No to nie trafiłaś:P Zapuszczona nie jestem, wyglądam schludnie, ale na luzie, nie jestem mega zadbana, bo na to niestety przy małym dziecku czasu brak. Jakoś nie ma mi z tym źle, bo decydując się na dziecko miałam świadomość, że robienie sobie codziennie pełnego makijażu i bieganie w szpilkach po prostu nie wchodzi w grę. A skoro ty latasz do piaskownicy w szpileczkach i spódnicach, z wystylizowaną fryzurą i makijażem to proszę bardzo. Tyle, że uczucie jakim darzę takie panie to nie zazdrość, ale litość:) Poza tym jeszcze jedno: Jak dziecko śpi mam wiele innych obowiązków, a nie tylko malowanie pazurków. Rozumiem, że ty nie sprzątasz, nie gotujesz i nie pierzesz? Masz służące od tego? :) Taaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się dbać o siebie, ćwiczę, chodzę do fryzjera, staram się zawsze mieć zadbane paznokcie (lubię je malować na mocne kolory). Wieczorem zawsze pamiętam o wklepaniu kremu pod oczy (mój ostatni hit to oeparol z olejem z wiesiołka) jakoś znajduję na to wszystko czas, oprócz tego też pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 ja gdy pracowalam to tez bylam zrobiona i wypielegnowana, u mnie to nie kwestia czasu bo syn nie jest taki absorbujacy i nie musze ciągle za nim biegac tu kwestia lenistwa i braku systematycznosci, badz tez slomiany zapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, 2 dzieci [5 i 1,5 roku], własna mała firma, mąż pomaga. Powiedziałabym że jestem zadbaną kobietą-fryzura, makijaż, ubiór w normie.basen, pilates, zumba jest w tygodniowym planie przewidziana i korzystam. Powiedziałabym, gdyby nie dłonie... Okropnie zniszczone, wiem, że to moja wina, nie umiem w rękawicach w ogrodzie pracować. Odmówić sobie tej pracy też nie potrafię. Ogólnie zawsze zadbana 30-latka, ale dłonie 60-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3-letnia corkę i teraz 28 tc. nie za bardzo mamy kasę... ale! ;) powracam do swojeo naturalnego koloru wlosow - w zwiazku z tym to co mam teraz na glowie moze nie byc takie "fajne", widze jednak, ze te moje które już odrosły (a jest ich na 7 cm) są piękne, lśniące, no i odzyskują swój naturalny skręt. depilacja raz, dwa razy w tyg. niestety maszynką, bo depilatorem nie mogę, woskiem nie umiem :) u kosmetyczki robię sobie tylko brwi - henna i regulacja :) kupiłam sobie ostatnio z olx lampę uv do paznokci za 30 pln, frezarkę na zasilacz za 20 pln używaną i ze strony producenta kosmetyków do paznokci próbki lakierów hybrydowych, żeli do frencha, a co droższe akcesoria (typu pędzelki i pilniki) kupiłam na allegro. na paznokciach u stóp mam french :) u rąk pastelowe hybrydy, wyszło świetnie i mam spokój na długi czas ;) ciało peelinguję i smaruję oliwką babydream, ma fajny skład i jest tania. staram się też pić dużo wody - zauważyłam, że cera jakaś ładniejsza :) ciuchy...no teraz w ciąży to jest kiepsko, sukienki na lato mam ale tak to legginsy+tunika i buty sportowe lub baleriny. czyli nuda. a poza ciążą mam dwa ulubione lumpeksy i tam znajduję świetne bluski, spodnie, spódnice... bieliznę kupuję w pepco, bo jest ładna, dobrze leży i jest tania. prysznic biorę co drugi dzień, codziennie myję pachy, tyłek i stopy, kąpiel raz w tyg. w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bluzki*, przeczytałam co napisałam i aż parsknęłam śmiechem ;))))) źle mi się kliknęło. co do ćwiczeń - dużo spaceruję, teraz tylko basen prócz tego. a tak to zamierzam odłożyc coś na "za rok" i iść na pole dance :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczakowa
Marta - mam to samo - nazywam się Kasia mam 27 lat mam jedno dziecko 2 letnie. Mam okropny problem ze skórą - zawsze była bardzo sucha a teraz to już masakra. Niestety najgorzej wyglądają dłonie. Próbowałam już wszystkich kremów chyba. Ostatnio kupiłam nowy, i jest po nim ok tylko okazalo sie, że jak na noc posmaruje to rano wstaje z zapuchniętymi oczami - chyba trę oczy przez sen. w zimie moje ręce są dosłownie popekane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo z rękami - używaj kremów Neutrogeny, bardzo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.07 taaa litosc to maja pewnie na twoj widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma postu o 13.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi neurtogena nie pomaga wlasnie :( teraz mam taki z collway - jest super, tylko musze bardzo uwazac zeby oczu nie dotknac, a ja ciagle cos przy twarzy łapami majstruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam czerwony garnier. A do tej dziewczyny co trze oczy przez sen to z 2 razt w tyg.smaruj grubo kremem na noc i zakladaj rekawiczki bawelniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oeparol krem do rąk, ma w składzie olej z wiesiołka, lepiej działa niż te wszystkie zagraniczne kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oeparol..a gdzie go mozna kupic? I ile kosztuje? Jak wam idzie drogie mamy? Dalej slomiany zapal? Ja moze co prawda wielkich postepow nie zrobilam ale krece co wieczor hula-hop i nie ma ze boli. Chodze po domu uczesana i w czystych ciuchach. Makijaz zmywam, krem nakladam. Lakier zelowy ktory kupilam nie sprawdzil sie i pazury odprysly po 2 dniach, ale dopiero dzisiaj je zmyje i zrobie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie poklocilam znowu z mezem i juz mi wszystkie checi odeszly... znowu nieumyte, nieuczesane wlosy... znowu siedze i nie mam sily si eruszyc... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się tak zapuścić?? Ja mam 2mies. synka i muszę mieć zawsze czas na swoją pielęgnację.Od czego są tatusiowie?? Jak mi paznokcie odprysną odrazu zmywam i maluję na nowo odżywki na włosy dwa razy w tyg. włosy myję codziennie. Żal czytać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ciężko jest zadbać o siebie przy dziecku ale lubię za to poszperać po necie i ładnie się ubrać. Wiele ciekawych propozycji takich zawsze znajduje na: http://byinsomnia.com/kategoria/bluzy-i-swetry . Warto od czasu do czasu zerknąć, mają ciekawe propozycje cenowe i przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paczek w masle 234
Mam 2 dzieci 7 i 5 lat. cwicze z chodaowska 3-4x/tydzień, wlosy regularnie farbuje ( zaraz akurat ide na farbe), dbam o diete i używam dobrych kremow nawilzajacych i bardzo dbam o cere dzięki temu wyglądam na dużo mniej niż naprawdę mam lat. Po 2 ciążach schudlamn prawie 20kg i utrzymuje wage. Ubieram się elegancko - zawsze sukienka lub spodnica, rajstopy, ladne bluzki , szpilki itd Zawsze o siebie dbałam , nie wyobrażam sobie być zaniedbana mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×