Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestescie zadbanymi mamami?

Polecane posty

Gość gość
12:18 o co sie poklociliscie? Ja dzis tez nie uczesana i nie umalowana bo od rana sprzatalam(glownie schowki bo zbieramy wszystko jak chomiki,wszystko sie przyda wiecie) teraz juz mi sie nie chce. Zaraz będę ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to ze on nic nie robi w domu... kurde wiem ze duzo pracuje, ale ja już nie mam siły do tego. ja też mam firme, do tego sama robie wszystko przy dziecku i cala chate ogarniam. juz mi sie przewraca :/ powiedzialam ze moglby cokolwiek robic to dostalam zjebki. moglabym to robic, gdyby nie to, ze on wiecznie cos wyjmuje i niczego nie chowa na miejsce i zaraz mi sie syf robi bo wali wszystko gdzie popadnie :/ ale dzisiaj sie ogarnelam, co prawda bez makijazu, ale zrobilam sobie maseczke rano i dzisiaj skora odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. a jak ktos NIE MUSI uzywac kremów, balsamów itp. ? Ma naprawde dobra, nieprzesuszona, bez problemów, przebarwien cere ? Nie uzywam zadnego balsamu do ciala. Nie uzywam zadnej odzywki do włosów. Nie uzywam podkladów, pudru, korektora itp. Nie uzywam kremów pod oczy , czy do twarzy. Nie stosuje na paznokcie zadnych zeli , akryli itp. jedynie na moje naturalne paznokcie lakier z odzywka w kolorze "cielistym ". Dbam o siebie stosujac zbilansowana diete, nie patrząc na kalorie tylko na składniki dostarczane organizmowi. Dostarczam organizmowi porcje zdrowego ruchu, nie obowiazkowe cwiczenia. Uwazam wode i nieperfumowane mydło za podstawe pielegnacji. Dodtkowo sporadycznie uzywam olejkow ; kokosowego czy araganowego , do " wszystkiego ". Włosy powinno sie miec perfekcyjnie ostrzyzone, by nie tracic czasu na żele, pianki, lakiery i codzienne układania , a co za tym idzie codzienne ich mycie , które nie jest dla włosów zdrowe. Ubiór dostosowuje do sytuacji i pory dnia: nie pójde w jeansach do teatru i w szpilkach na plac zabaw, byleby tylko byc " zadbana ' :D Ciuchy maja byc czyste, wyprasowane, bez dziur i plam, dopasowane kolorystycznie i do sylwetki. Metka projektanta jest bez znaczenia. Nie widze potrzeby gromadzenia ciuchów, butów czy torebek , kolekcje po 30-40 par sa dla mnie czysta abstrakcja i idiotyzmem :) Wole kolekcjonowac ksiązki :D Nie uwazam sie za "zadbana ' mame..Raczej za zdrowo myslaca, minimalistyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam u Was? temat umarł? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dbamy dalej o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie byc zadbana, wiadomo w domu chodze w wygodnych rzeczach, ale gdy tylko wychodze(nawet do sklepu) ubieram sie ladnie i robie makijaz :p Przed porodem poswiecalam mase czasu na "dbanie o siebie" teraz 2 razy dziennie serum+ kremy i masaz twarzy, maseczki i inne zabiegi poszly w odstawke z lenistwa szczerze mowiac( i po czesci z atakiem tradziku ktory obecnie lecze). Jesli chodzi o figure to w ciazy przytylam ok.9kg i w 9 miesiacu wazylam 61kg(dziecko w dniu porodu wazylo 4kg.),wiec wszystko samo zeszlo a 3 miesiace po porodzie brzuch wrocil do normy...na poczatku troche cwiczylam, a teraz znow lenistwo.. Staram sie dbac jak moge choc czasami wole sie polenic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, ogólnie chyba tak. Zawsze staram się wychodzić schludnie ubrana ale na luzie, jakieś dopasowane jeansy (najlepiej lejeansy, wygodne jak leginsy, w wyglądzie jeansów), topy, sweterki, spódniczki przed kolano. Lubię podkreślać figurę, talię. Makijaż noszę lekki bo w ciąży zyskałam ładną cerę. Prawie zawsze puder, często tusz, róż, czasem cień przydymiony brąz. Paznokcie dość krotkie, nie maluję, zawsze ładnie spiłowane. Włosy rzadko tłuste, zwykle świeże, podcięte, do ramion. Pachy golę codziennie przy okazji kąpieli, nogi różnie 1-3 razy w tygodniu. Krem do twarzy codziennie, czasem maseczka, tak samo jak na włosy. Raz w tyg peeling tak około. W domu nosze miękkie spodnie a'la dres, leginsy i dopasowany top (takie lubię najbardziej) ale czasem i wielki sweter albo bluza. Dziecko jest jeszcze maleńkie. Ja 1,6m i 52kg ale to dlatego że w ciąży mało przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze tak! Nie wyobrazam sobie żeby kobieta mogla zupełnie o siebie nie dbac. Ubieram się klasycznie, stylowo, uzywam kosmetykow z http://kontact.pl/ i regularnie uprawiam sport. Girls power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanacalyetat
Kochane, nie oszukujmy się - odkąd zostałam mamą mam caly czas podkrążone oczy, bo mała daje mi w kość, a nawet jak zaśnie no to trzeba jeszcze posprzątać, przygotować obiad itp. Całe szczęście że mój małżon mi kupił depilację laserową (http://arkadia-opole.pl/zabiegi-laserowe/trwala-depilacja-laserowa.html) i chociaż nogi mam gładkie :D maluje sie tylko jak gdzies wychodze w sumie. a na kremik tez znajde zawsze chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×