Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I ten temat też zablokował komuch man of the moon czyli głupek

Polecane posty

Gość gość
Do... gość dziś xNo i co teraz? Głupio sie zrobiło?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem panów J.K i A.D., ze nie dali się na to nabrać tylko ci mniej inteligentni to lykneli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroszenko olewa Komorowskiego bo: Leży na dechach Bronek Gajowy, Jeszcze nie wierzy, że już ma z głowy, Pałac, zaszczyty, hołdów naręcza, życzliwe media, nawet Nałęcza, I choćby przyszło 5-ciu Michników, 10—ciu Lisów i Olejników, Oraz dywizja wprost z WSI, Nic nie poradzi, klęska u drzwi. Publika woła, niech się nie męczy, Niech ktoś przytomny rzuci mu ręcznik, Niechaj wyjeżdża do Ruskiej Budy, Koniec obciachu, my chcemy Dudy. Bo nawet w gęstwie dębów i buków, Goni go echo, Kukiz a kuku! I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka - taki to ciężar I choćby popchać miał sam Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poroszenko olewa Komorowskiego bo:xxPoroszenko olał Dudę z którym miał umówione spotkanie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatym to jeden z tych co jak mu nasrasz na głowę to się obetrze i powie że deszcz pada! Beznadziejny przypadek fanatyka ogarniętego omamem,coś w rodzaju polskiego muslima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A.D. Jest dzisiaj w Brukseli, wiec o jego olaniu nie ma mowy:D łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja jestem z tych którzy są tak wysoko w porównaniu do piesków pikusiów, że one nie są w stanie czegoś takiego zrobic.Jedyny efekt prób to zrobienie tego ale w stosunku do samego siebie, pikusiu omamisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyborach prezydenckich młodzi poparli Dudę dopiero w II turze, kiedy nie było już innych alternatyw. Sądzę, że gdyby do II tury z Dudą stanął ktokolwiek inny byle nie z PO to przynajmniej wśród młodych ludzi Duda by przegrał. Bo trend jest taki: odsunąć POPiS. A w wyborach parlamentarnych nie będziemy głosować między PO i PiSem - pewnie z kilkanaście innych partii wystąpi. Raczej nie spodziewam się lepszego wyniku PiS niż w 2005 roku. A zatem rząd mniejszościowy najwyżej. Okaże się. Jeśli PiS wygra i będzie rządził samodzielnie mając też prezydenta to będzie mógł wprowadzić najrozmaisze pierdoły: od kwoty wolnej od podatku po zakaz in vitro. Złożenie projektu ustawy to o wiele powazniejszy krok niż wypowiedzenie opinii, a jednak twierdzisz, że w tej sprawie to on nic nie może za to w tej co tylko wypowiedział opinię - na pewno spełni się w najgorszym scenariuszu. Trochę równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A.D. Jest dzisiaj w Brukseli, wiec o jego olaniu nie ma mowysmiech.gif łyso ci?xxPojechał bo się dowiedział, ze Poroszenko olał go. Nie jest mi łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyborach prezydenckich młodzi poparli Dudę dopiero w II turze, kiedy nie było już innych alternatyw.xxCzyli poparli człowieka który będzie dążył do ograniczenia im wolności... Ciekawa postawa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz znikam... Oczywiście na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę ograniczenie wolności od Dudy niż jakiegoś tam podrzędnego gajowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedł się przewietrzyć i poszukać natchnienia w szmatławcu michnikowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli poparli człowieka który będzie dążył do ograniczenia im wolności... Ciekawa postawa..." Dokładnie, to pokazuje jak desperacko młodzi są zdeterminowani by odrzucić PO, jak bardzo wszystko im jedno byle się od tyrana uwolnić. Oczywiście, w Polsce są nie tylko młodzi gniewni dlatego i PO i PiS będą mieć pewnie jakieś tam miejsce w przyszłym parlamencie, ale jego proporcje i skład są poza tym wielką niewiadomą przynajmniej na ten moment. Nawet nie znamy jeszcze kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gruncie rzeczy gdyby nie my czyli k***inowcy, kowalscy, cookies etc to Duda by nie wygral tych wyborów Zrobilismy im laske :) a oni myślą że to sie przełoży na wybory sejmowe:-D Niestety, dosyć tych uprzejmości, mam nadzieje że Kukiz to dobrze rozegra tak żeby nie bylo Korwina na listach ale żeby byli k***inowcy i reszta:classic_cool: Wipler mówi że Korwin zgodzi sie nie kandydować (związki wk******one) a wiec powinno pójść gładko:) Kukiz rośnie, już ma 21,coś tam % a PO kurczy sie jak fiut emeryta - Sejm bedzie nasz!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO jest zarządzane przez genialnych strategow :-) Calkiem przypadkowo trzy dni po wyborach Slawek Zegarek de fakto uniewinniony. Prosimy jeszcze PO o więcej Szalonego Stefana w telewizji.Jesienią będzie POzamiatane .Dziekujemy dziekujemy raduja się nasze pisie serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zupełnie nie ma sensu przekładanie wyników wyborów prezydenckich na parlamentarne. Shatyn jakby zupełnie nie rozumiał tej decyzji wyborców, podobniei zresztą jak Bronek: ludzie nie zagłosowali na Dudę z miłości do PiSu i ta miłość nie wykwitnie do jesieni. Za zwycięstwo Duda najbardziej powinien podziękowac samemu Bronkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pis mogło faceta skazanego wysunąć na prezydenta to Nowaka PO może bez kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to pokazuje jak desperacko młodzi są zdeterminowani by odrzucić PO, jak bardzo wszystko im jedno byle się od tyrana uwolnić. xxTyrana?:D:DZamienić starego Mercedesa na starego Malucha i cieszyć sie że dokonało sie zmiany to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. Zupełnie nie ma sensu przekładanie wyników wyborów prezydenckich na parlamentarne. Shatyn jakby zupełnie nie rozumiał tej decyzji wyborców, podobniei zresztą jak Bronek: ludzie nie zagłosowali na Dudę z miłości do PiSu i ta miłość nie wykwitnie do jesieni. Za zwycięstwo Duda najbardziej powinien podziękowac samemu Bronkowi.xxOczywiście, że nie z miłości tylko z głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już pisiorki zaczynają kłamać i odwracać kota ogonem... W kampanii padły deklarację obniżenia wieku emerytalnego i podwyższenia kwoty wolnej od podatku. Bo złożenie takich projektów to nie problem. Problemem jest wprowadzenie ich w życie... >>> ha To nie nowość. Pożyjemy zobaczymy jak Doduś będzie spełniał swoje obietnice wyborcze. Ma na to 5 lat :-D :-D :-D No i ciekawe skąd weźmie te głupie 290 mld :-D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław K. mu da...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przypomnienia! Jaką władzę ma prezydent RP ? 1. Podpisuje ustawy uchwalone przez Sejm i Senat z możliwością skierowania do Trybunału Konstytucyjnego lub z powrotem do Sejmu. To prawo weta, które może być odrzucone większością 3/5 głosów w Sejmie. 2. Ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe. 3. Mianuje i odwołuje ambasadorów. 4. Jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP – mianuje szefa Sztabu Generalnego i dowódców poszczególnych Sił Zbrojnych, na wniosek ministra obrony narodowej nadaje stopnie wojskowe. 5. Nadaje tytuły naukowe profesora. 6. Nadaje obywatelstwo polskie. 7. Ma prawo łaski 8. Wydaje rozporządzenia i zarządzenia, lecz niektóre wymagają podpisu premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściekłość peowcow i różnych Shatynow jest cudowna .Ach jak ja na te miny peowskich i tefalenowskich gęb czekałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim omamie może jestem siekły. W rzeczywistości zupełnie nie...:DZresztą widac to po moich postach... Omamisto...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij PO na bezrobocie, bo siara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedzielę plakales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Czyli poparli człowieka który będzie dążył do ograniczenia im wolności... Ciekawa postawa..." >>> No niestety, az człowiek nie wierzy, że ktos może napisac takie bzdety. Ale cóż "prosty lud wszystko kupi" jak powiedział bulterier z PiSu. Duda jest prezydentem - tak zdecydowała większość, problem w tym, że jeżeli wybory parlamentarne wygra PiS (pomijam fakt, że PiS nie będzie mial z kim wejść w koalicje), to Polskę czekają twarde rządy prezydenckie i IV RP - a to mi się nie podoba , bo to już przerabialiśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wściekłość peowcow i różnych Shatynow jest cudowna .Ach jak ja na te miny peowskich i tefalenowskich gęb czekałem usmiech.gif > Ejjjj tobie się coś popieprzyłoo w twojej małej makówce. Juz nie raz i nie dwa pisałam, że mam dosyć głosowania na mniejsze zło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Czyli poparli człowieka który będzie dążył do ograniczenia im wolności... Ciekawa postawa...">>>No niestety, az człowiek nie wierzy, że ktos może napisac takie bzdety. Ale cóż "prosty lud wszystko kupi" jak powiedział bulterier z PiSu.xxxA co w tym jest owym "bzdetem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×