Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Anitka, a ile zrobilas tych testow? Jeden czy wiecej? Byly 2 mocne krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to Twoj byly, to on jest tak durny, ze bez problemu uzna to dziecko za swoje, tak jak to zrobil z dzieckiem Pauliny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh to byla tkaa skomplikowan asytuacja ja tak naprawde teog nie chcialam ale o bardzo nalwegal zebysmy to zrobili to bylo jak pauliny nie bylo kiedys na meiskznai jakd o nich przyszlam :( a;e t byl tlyko jeden raz wiec chyba nie es tmozliwe ze to jest on skro z tamty chlpakiem z ktolrym, sie spotykalsam robilm to wiecej razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam ejden test i pokazaly sie dwie kreski na opaowaniu blyo napsiane ze jak sa dwie kreski to znaczy ze ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko kochana, czy ja dobrze zrozumiałam? kobieta ma męża i jest w ciąży, wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że w ciągu ostatniego miesiąca bzykała się z 3 różnymi facetami, z których każdy zabezpieczał się czapką - niewidką. Nie wie kto jest ojcem, kiedy się bzykała i kiedy miała ostatni okres. Potencjalnych tatusiów jest trzech, przy czym najprostsze rozwiązanie (mąż), jest najmniej prawdopodobne i skomplikowane (mąż ma tajemniczą Paulinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie jeszcze gorzej, gdyby był mężem to byłoby chociaż domniemanie ojcostwa. Cóż, najwyżej dziecko nie będzie miało ojca, albo pozwiesz 3 facetów. Chciałabym zobaczyć minę sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możliwe że człowiek, istota rozumna może być aż tak głupi!SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że iść. Zamierzasz przez 9 miesięcy ciąży nie być u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za idiotka!!A idź k***a gdzie chcesz,nawet do papieża lub prezydenta,gdzie tylko masz ochotę,ty tępaczko zj****a!Ile jeszcze razy zapytasz czy masz iść do lekarza?Upośledzona jesteś?Chcesz to idź,nie, to nie.Trzeba było brac do ryja,to teraz byś nie miała problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąza to chyba najmniejszy problem. Fuj ona może mieć syfa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, musisz jakos wybadac, ktory z nich na 100% nie uzyl prezerwatywy i bedziesz miala prawdopodobnego tatusia. Pogadaj z bylym mezem i go wypytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym przejdz na stary topik, bo tutaj ludzie Cie nie znaja i nie wiedza, o co chodzi. My sledzimy Twoja zawila i chora historie od lat i juz przywyklysmy do Twojej naiwnosci i glupoty... Tam Ci jakos z dziewczynami sprobujemy pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, anita, wracaj na stary watek, tam ci doradzimy, bo tu prawie nikt nie zna twojej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem na 100 ze moj byly nie uzywa prezerwatwy ale tez nie mgoe wiedzie cna 100 ze to z nim zaslzma w ciaze bo to byl tylo jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, nie obrazaj nas - w sensie dziewczyn z Twojego poprzedniego watku. Jesli ktos nie wchodzi i nie czyta, to jestes to Ty. My tam caly czas piszemy i nawet sie czasem troche o Ciebie martwimy, jak sie nie odzywasz. To Ty nas olalas, ale niewazne, wracaj to Ci sporobujemy doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj Cie ludzie beda tylko obrazac i wysmiewac, co w dodoatku bedzie sluszna reakcja na Twoje postepowanie. Na tamtym watku pozostaly Ci juz tylko osoby, ktore naprawde sie od Ciebie nie odwrocily po tym wszystkim, co wyprawiasz i ktore chca Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, nie ma znaczenia ile razy spalas z ktorym facetem. Nawet jesli z bylym mezem uprawialas sex tylko raz bez zabezpieczenia to on moze byc ojcem tak samo jak 2 pozostalych. Widzialas jak tamci zakladali prezerwatywe? Ja obstawiam Twojego ex, skoro sie nie zabezpieczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden raz spokojnie wystarczy, zeby zajsc w ciaze. Zwlaszcza jesli mialas akurat plodne dni. Nie ma czegos takiego, ze wieksze prawdopodobienstwo bedzie wtedy, kiedy z kims spalas wiecej razy. To nie ma znaczenia!!! Liczy sie czas, kiedy to sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który to jest jej temat? Chętnie bym poczytała, bo takie idiotki chyba rzadko się trafiają na świecie. :D Choć trochę męczący jej jest sposób pisania i przestawiania liter. Kiedyś czytałam, że matce w Niemczech odebrali dziecko, bo była za głupia, aby je wychowywać. Wtedy byłam oburzona, jak tak możną, ale czytając Anitkę dochodzę do wniosku, że niektóre kobiety sa takimi idiotkami, że nie nadają się do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie zkaladal prezerwatwyyw teog jestem epwna a ttamtych dowqch nie wiem no nie pamietam nie zwraclama na to uwagi raczej nie bylam wtedy trzezwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, zrobilas Paulinie dokladnie to samo, co ona kiedys Tobie. Mozesz byc z siebie dumna :( A dlaczego zgodzilas sie na sex z nim bez gumki? Nie wiesz skad sie biora dzieci? Przeciez z nim nie bylas chyba pijana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, pierwszy z nich to Twój były mąż, drugi to obecny chłopak, a ten trzeci to kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie vylam piajan ale tkas jak napsialam ja tego nie chcialm to on bardzo chcial i mni zmusiol do tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co, zg****il Cie? Wzial Cie sila, czy sama sie w koncu zgodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie nawet nie znasz nazwiska ani adresu tego trzeciego chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×