Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
A wiecie, co w tym wszystkim jest najgorsze? To, ze ona nie wyciaga zadnych wnioskow, jesli by sie np. dzisiaj okazalo, ze to tylko pomylka i ona wcale nie jest w ciazy, to nie dalej jak w sobote pojechalaby znowu na imreze z Paulina i bylym mezem... Zalosne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka nie wie co to związek przyczynowo-skutkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest po prostu chora :( jest mi jej żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za Anita i o co tu chodzi? Skąd tak dużo o niej wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj topik to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 6 stronie jest streszczenie jej historii. Temat ciagnie sie juz od prawie 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny tata po mnik przyjechal i jestem u nieog narazie nic muj ni pwopeoidzialam :( wszysyc poslzi juz spac a ja siedze i ni mogfe zasnac mysle o tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz tacie, on Ci doradzi coś i posłuchaj go i przestań pchać się do tej patologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, musisz sie zebrac na odwage i powiedziec tacie. Nie unikniesz tego, a ojciec jest ostatnia zyczliwa Ci osoba. Reszta Cie tylko zawsze wykorzystywala - matka, ex maz, Paulina, Angela. Kazdy tylko bral, niczego od siebie nie dajac w zamian, smiejac sie przy tym za Twoimi plecami. Ojciec stal za Toba murem, zaufaj mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita! W twojej sytuacji jedynym wyjsciem jest usuniecie ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje, że dopiero teraz przeczytałam ten wątek. :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy jej odpisujecue przecież ten wątek to prowokacja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde gdzie jest ta babka co pisała pod nickiem "a ja znam anitke":( ciekawe co tam się dzieje na tej wiosce, lokalna moda na sukces ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka jak tam? Rozmawiałaś z tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie pewnie ona nie wie ze Anita teraz na ciążowym pisze. A może byśmy się dowiedzieli jakichś rewelacji których Anitka nie napisała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie pwoedizaial jeszcze taci i chyba dzisiaj ni powiem bo po poludniu przyjezdzazja do nich gosice bedzie grill wiec nie bedzie okazji juz obiecalam ze bede im pomagac wszystko zrobic oni zraz jada do kosciola ja ebde marynowac meisko i robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita ty pusta debilko, na co czekasz? Powiedz mu i tyle. Boże co za pustak... Bachora wiedziała jak zrobić a jak porozmawiać to juz nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze Anitka powinna poczekac do ostatniego dnia wizyty u ojca zanim mu powie. Te 3 dni jej nie zbawia, a po co ma psuc tacie i jego rodzinie dlugi weekend i sama czuc sie tam niepozadana do niedzieli. Powie ojcu i jak wyjedzie to ojciec sobie to wszystko przemysli na spokojnie, emocje powoli opadna itp. Niedobrze, zeby Anitka byla w centrum uwagi, kiedy jej tata bedzie to wszystko 'trawil', bo na pewno sie to na niej odbije. Jest w ciazy i nie powinna sie denerwowac, a ojciec powinien miec mozliwosc spokojnie to sobie wszystko przemyslec, podyskutowac z macocha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, moj tekst powyzej to 'maslo maslane' :D Tak to jest, jak sie nie przeczyta wypowiedzi, przed jej wyslaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że powinna poczekać do końca weekendu. Powiedzieć tacie musi, ale może to zrobić w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak cud ,ze dopiero teraz zaciazyla .Sledzilam jej losy niemalze od poczatku ,szkoda mi jej bylo i jest w sumie dalej ,bo ona chyba faktycznie nie zdaje sobie sprawy ,ze zycie powinno wygladac inaczej .Nie miala zadnych wzorcow normalnej rodziny ,zyje w ciaglej patologii .Nie szanuje sie dziewczyna ,ale tam gdzie mieszka ,mam wrazenie ze jest normalnoscia (wybaczcie ),obciaganie i szybki seks z kazdym chlopakiem ,bo prosil :-o To sie w glowie nie miesci ,biedny jej tata ,tyle jej pomogl ,a ona to zmarnowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wam jej szkoda?! Ma to na swoje własne życzenie. Zauwazcie ze 10 osób jej Nagada ze glupio robi, dają jej rady żeby się ogarnęła, nazywają rzeczy po imieniu ze się puszcza, i znajdzie się jedna taka co się nad nią rozczula to anitka wszystkie rady tych 10 osób zlewa totalnie i pisze cos w stylu: "no tak to wina mojej matki ze się wychowywała w takim domu, ona ciągle pije, mój mnie zdradzal, jestem taka biedna...:(' ale jakoś matka z nią na dyskoteki nie chodziła i nie mówiła któremu ma obciagac bo ja prosi. Ogarnijcie się ludzie! Jest k*********m to zaszla! Sledze wszystkie jej tematy i niestety to się powtarza non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tego dziecka ,ktore sie urodzi bo Anita pije ,co tez uwaza za normalne u dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a u taty jest teraz grill i znajomi, wiec piwko pewnie tez jest. Anita przeciez nie odmówi"bo jak by sie miała wytłumaczyć? Przeciez nie powie, ze dziekuje, nie pije, bo nie może, gdyż jest w ciąży." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale trzeba brac pod uwage, ze Anita jest w pewnym stopniu ograniczona umyslowo. Chyba kazdy sie ze mna w tej kwestii zgodzi. Dlatego nie mozna jej traktowac jak normalnej, inteligentnej osoby. A z tym jej piciem, to tez sie zastanawialam, kiedy ostatni raz wlewala w siebie alkohol. Pewnie w zeszla sobote na imprezie z Paulina i ex mezem, bo przeciez wtedy jeszcze mimo pozytywnego testu ciazowejo, nie byla na 100% pewna czy jest w stanie blogoslawionym... :( Biedny dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie piła i chodziła na dyskoteki bo taka jej natura Nie zrozumie bo nie potrafi Nie łączy przyczyn ze skutkami No nie umie odmawiać, bo jak to tak odmówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie masz racje, nie odmowila bylemu sexu, bo nie wypada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam po grillu Anita? Piwko było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×