Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
A jak się zabezpieczał? Po pierwsze upewnij się, że to ciąża, a tatusia ustalisz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam pytanie skro pracuje na czarno bez umowy i jestem bezrbotna to jaki zaislek mi przysliguje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpisz sobie? Przecież to widać, nie trzeba pytać. Prowo jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przeciez to slynna Anitka z uczuciowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste Panie,to ty nie widziałaś czy zakłada gumę?Dziewczyno ile ty masz lat?jakie miałaś przerwy między stosunkami z każdym z nich i przypomnij sobie datę okresy z marca to sprobuję ci pomóc cos ustalić.Inaczej tylko testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy zna wszystkich bywalców kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anita, pisalismy ci zebys kazdemu spotkanemu gosciowi na dyskotce dooopy nie dawala...to teraz masz... Ty kombinuj kase na skrobanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TELEFON ZAUFANIA (0-22) 635 93 92 od poniedziałku do piątku w godzinach 16 00 - 20 00 Przy telefonie dyżurują: położne, ginekolożki, psychoterapeutki, psycholożki, prawniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przerwy iedzy stosunkami byly rozne czasmi tydzien a czasmi jeden dzien ale wiem konroetnie w ktoryu dzien z ktorym wie cbylaabym w stanie udoiwowsdnic kgoo to dziekco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R_R
Ręce opadają- "nie moja wina że zaszłam w ciąże, każdy z nich mówił mi że się zabezpiecza" hahaha :D No brak słów. A czyja wina jak nie twoja? Jak się niby zabezpieczali, zakładali niewidzialną prezerwatywe? W ogóle wiesz jak się ludzie zabezpieczają? Twój brzuch i to ty powinnaś dbać żeby nie zajść, oni chcieli tylko poroochać. Co ty masz 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnisz tylko testem dna, juz po urodzeniu dziecka. Ale czeka cie najpierw sporo upokorzeń. Jeden miesiąc - trzech facetów. Na jeden raz. Nie sadzisz chyba, ze którykolwiek z nich potraktuje cie inaczej, niż wyzywając od najgorszych? Czeka cie samotna ciąża i zapewne samotne wychowywanie dziecka (albo oddanie go do adopcji). Albo aborcja. I niestety sama musisz podjąć te decyzję. Nie licz na pomoc kochanków. Taki jest finał "zabawy". Kurcze, dlaczego się nie zabezpieczyłaś, skoro tak lubisz seks bez zobowiązań??? Ale trudno, teraz juz się stalo. Dorosnij. Nikt nie zgadnie z kim zaszlas w ciaze, tym bardziej ze sama nie potrafisz podać dlugosci cyklu i pewnie nie masz pojecia, kiedy miałaś dni plodne? Zadzwon pod ten nr zaufania. Pewnie tam doradzać do kogo masz sie udać, pogadać o tym co robic dalej, pomogą wybrać rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, ty musisz ta ciaze usunac, bo nie masz jak wychowac tego dziecka!!!!! Na ciaze tez cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi, moze jak wybierze adopcję ze wskazaniem, to przyszli rodzice adopcyjni będą ją utrzymywać w czasie ciąży..? Albo jakiś Dom Samotnej Matki? Niech zadzwoni, dowie się jakie ma opcje. My możemy gdybać. Na pewno żaden z tych kolesi, z którymi się bzykała nie pomoże, wiec nawet bym się nie zastanawiała, który jest ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo sobie potrafię wyobrazić taką sytuację. Jesli to nie jest glupi żart, to laska nieźle sobie w zyciu namieszała. Niezależnie od rozwiązania, które teraz wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jest roznica z gumka czy bez wiec jak mozna nie wiedziec.. Pozatym jesli juz nie ciazy to chorob sie nie balas bzykajac sie z roznymi i nie pilnujac czy zaklada gumke ? Czy te mlode panny wogole jeszcze mysla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" to nie jest moja wina.." Powalilas mnie.. Twoje cialo, ty powinnas o nie dbac a nie ufac slepo pierwszemu lepszenu facetowi z ktorym spisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...potrafisz dokładnie ,pewnie nawet co do minuty powiedzieć kiedy i z,którym sie bzykałaś,a terminów miesiączek i długości cykli nie potrafisz podać...:O dziewczyno przy twoim trybie życia to powinno byc podstawą jak i zabezpieczanie się,właśnie na wypadek takiej sytuacji w jakiej jesteś teraz.Jeśli mówisz,że uprawiałaś seks dzień po dniu z innym to nie jesteś w stanie sprawdzić kto jest ojcem nawet gdybyś znała datę ostatniego okresu i długość cyklu.Po prostu nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
hahahaahha jak można nie wiedzieć kto jest ojcem:D Cierp ciało jak chciało;) A tak na poważnie to badania można zrobić w trakcie ciazy ale to są wysokie koszta no ale jak wszyscy potencjalni tatusiowie sie zrzucą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze! Poradziłyśmy ci! Co tu jeszcze można wymyślić? ...oprócz tego, ze MYŚLEĆ to miałaś PRZED...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, umow sie do ginekologa i przede wszystkim niech on Ci te ciaze potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, a czy jednym z tych potencjalnych ojcow moze byc Twoj byly maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz usunąć...to nie wiem, czy powinnaś iść do lekarza. Założy kartę ciąży i co potem? Ale jesli chcesz urodzić, to owszem. I idz do mopsu zapytac, czy dadzą ci jakas ochronę w ciąży (finansową)? Powinni coś doradzić. Ale nie licz na kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez mowilas, ze juz mu nie pozwolisz sie dotknac? A czy on nadal jest z Paulina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×