Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto pożyczać pieniądze rodzinie czy lepiej wykazać się egoizmem

Polecane posty

Gość gość
Nie pożyczaj ! Sami sobie nawarzyli piwa , niech je wypiją ! A skoro tacy biedni, to z czego wam oddadzą ? Niech sprzedadzą, to co można sprzedać (np. samochód , kino domowe, czy co tam innego mają) , a resztę niech popożyczają po tej całej rodzince co to tak na was naciska, niech im pożyczą jak są tacy mądrzy, a wtedy i wy możecie im parę groszy dołożyć. A nie, że będziecie się bawić w sentymenty. A jak pożyczycie, spisać umowę, że w razie jak brat będzie się "migał" od zwrotu, to będziecie mieli dowód jak pójdziecie do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Jakub12
Temat dyskusji w ogóle dziwnie napisany. Dlaczego odmowa pożyczki ma równać się egoizmowi? Nic z tych rzeczy. Jednemu pożyczałem dosyć często i się facet przyzwyczaił jak pies do konkretnej pory dawania mu jedzenia. Zawsze jak mu brakowało to od razu do mnie. Potem mu powiedziałem twardo, że dość tego. Ja do cholery robię sobie wyrzeczenia bycia z dala od rodziny i znajomych i zapierdzielam zagranicą kontraktowo na obczyźnie aby właśnie zarabiać tyle aby nie myśleć o pożyczkach... to niech k**wa oni także jak im wiecznie brakuje wyjeżdżają za większym zarobkiem. Granice otwarte. A nie tylko jak żebraki do innych po pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resaaaa
Chwilówki są bardzo fajnym rozwiązaniem jak ktoś ma do wypłaty niewiele i skończyła mu się kasa. Parę razy tak miałem, że zostały 3-4 dni do przelewu a ja byłem goły i średnio wesoły. Wtedy chwilówka jest jak znalazł te 300 zł potrafi uratować tyłek. Szybka spłata po wypłacie i po problemie. Co do firm które pożyczają to najlepiej sprawdzić kilka i wybrać tę która w tym momencie ma najlepsze warunki. Żeby nie tracić czasu na sprawdzanie każdej z osobna można użyć porównywarki np. http://lowcachwilowek.pl. Ta jest dość intuicyjna w obsłudze, przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek123
Nigdy nie należy pożyczać pieniędzy, z tym są zawsze same problemy. Jak brakuje komuś na jedzenie to nie ma sprawy... zapraszam na obiad. Ale o pieniądzach nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki egoizm??? Odmawianie pożyczania kasy to raczej wielka mądrość. Lepiej aby się lekko urazili niż aby stracić pieniądze i pożyczkobiorcę na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrina

Ja odsyłam znajomych po chwilówki np. www.vivus.pl - lepiej sie w pozyczki z rodziną nie wikłac, bo będą z tego tylko kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricky

No jak ja brałem pozyczke w vivus.pl to miałem kase po 30 minutach, wiec to juz zależy ile masz czasu na czekanie. na pewno od rodziny bym nie pozyczał, wychodzą z tego tylko niesnaski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Super sprawa to www.vivus.pl - tam nikt nie pyta, nie docieka - po prostu szybko i sprawnie dostajesz pozyczke, a firma duza i sprawdzona, wiec nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werter

https://www.vivus.pl/ pożyczki i chwilówki to biorę tylko w vivusie bo opłaca się coraz bardziej, aktualnie najwyższa półka firm na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badvampp
Dnia 27.06.2019 o 14:49, Gość Werter napisał:

https://www.vivus.pl/ pożyczki i chwilówki to biorę tylko w vivusie bo opłaca się coraz bardziej, aktualnie najwyższa półka firm na rynku.

No i co do tematu rodziny to możesz im pożyczyć to zależy od Twojej sytuacji rodzinnej, aczkolwiek jak już to polecam Vivusa jak wspomniał kolega @gość Werter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudge

od pożyczek polecam wam vivusa. Pierwsza pożyczka zawsze za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaggon5
Dnia 12.07.2019 o 19:43, Gość pudge napisał:

od pożyczek polecam wam vivusa. Pierwsza pożyczka zawsze za darmo

No i super warunki pożyczania, to mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secundo

Pamiętaj że dobro wraca ale na twoim miejscu bym się upewnił najpierw na co potrzebna im kasa i bez ściemy. Mi np. na mechanika nikt nie chciał w rodzinie pożyczyć mimo że zawsze ich woziłem jak było trzeba i na szczęście vivus mi pomógł z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudysky
Dnia 17.08.2019 o 14:07, Gość secundo napisał:

Pamiętaj że dobro wraca ale na twoim miejscu bym się upewnił najpierw na co potrzebna im kasa i bez ściemy. Mi np. na mechanika nikt nie chciał w rodzinie pożyczyć mimo że zawsze ich woziłem jak było trzeba i na szczęście vivus mi pomógł z pieniędzmi.

sama prawda, pomogą Ci w każdej zaistniałej sytuacji bez zbędnych formularzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann63

vivus daje radę, pożyczki u nich są bardzo wygodne i nie trzeba się męczyć z innymi niepotrzebnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tech

Spadaj opłacony trollu z tym fajfusem. Nachalna reklama lichwy. Masz ludzi za ...o/w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pożycza się pieniędzy ani rodzinie, ani znajomym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja

z rodziną to najlepiej na zdjęciu. jest teraz duzo firm pożyczkowych jak potrzebują pieniędzy to zawsze mogą się zwrócic do vivusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka

myślę że w tym przypadku jednak lepiej doradzić im firme pożyczkową taką jak vivus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghfh

Ile wam płacą za post o lichwiarzach? Nie bierzcie tam pożyczek, to strzał w stopę. Nachalna i w dodatku nieudana reklama, bo chyba tylko debbil się nie połapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym pożyczła, tylko stresowalabym się sytuacją w której ktoś zwleka z oddaniem, głupio by było się upominać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka

ja nie jestem za pożyczaniem dużych kwot rodzinie. Nie oddadzą i to wy będziecie mieć problem a jest tyle możliwości np vivus ma dobrą ofertę chwilówek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasina
Dnia 28.10.2019 o 02:54, Gość Grażynka napisał:

ja nie jestem za pożyczaniem dużych kwot rodzinie. Nie oddadzą i to wy będziecie mieć problem a jest tyle możliwości np vivus ma dobrą ofertę chwilówek 

Ja kiedyś byłam taka głupia, a skutki odczuwam na swoim zdrowiu do dzisiaj. Masz rację z Vivusem, nawet moja córka kiedyś pożyczyła od nich 2000zł i oddała tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka

Ja spróbowałam wczoraj i dostałam pożyczkę 3000zł :) RRSO 0% w Vivusie, dostałam pieniądze praktycznie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd

Ale kur wa reklama vivusa, masakra już nie macie gdzie się ogłaszać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze tak

Zaproponuj zeby cala rodzina sie zlozyla. Czemu tylko Wy macie ryzykowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
Dnia 8.11.2019 o 09:10, Gość Wstyd napisał:

Ale kur wa reklama vivusa, masakra już nie macie gdzie się ogłaszać 😂

W miarę normalne że ludzie piszą o vivusie. Dużo osób tam pożycza, zwłaszcza teraz jak święta idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
Dnia 16.12.2019 o 06:47, Gość Kucia napisał:

W miarę normalne że ludzie piszą o vivusie. Dużo osób tam pożycza, zwłaszcza teraz jak święta idą...

Często korzystam w razie nagłej potrzeby i bardzo sobie chwalę. Jak dla mnie nalepsza oferta na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×