Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

męża ciągle nie ma w domu przez delegacje

Polecane posty

Gość gość
a co innego napisac do takiej glupiej dziewuchy z prowincji jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie tez mnie to dziwi ale cały czas ktos usilnie probuje mnie i autorke wyzwac czyzby żabulec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje że królewna Alicja pisze pod "gościa " .Szczekaj Szczekaj. Pewnie nawet nie ma.i udziela mądrych rad... No chyba że ma a swoje foty na forum rozsyła. To już wszystko wiemy i Pani już po dziękujemy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak autorka wyzywa to nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma to dziwić jak nie ja tu zaczęłam szpile wbijac. Może przeczytaj sobie cały post .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Twojego faceta te foty wyslala ze sie podjaral i stad ten twoj jad teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jednak skromniejsze życie ? mąż będzie pod ręką tylko to ryzykowne bo w polandii mają w d***e pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet autorki trzepie sie pod foty Ali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala wyslij foty i do mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu właśnie chodzi o to ryzyko jak będzie z tą pracą. Wiesz w Polsce różnie bywa. A tym bardziej jeśli dom utrzymuje tylko jedna osoba.mamy małe dziecko j nie chcemy ryzykować póki ja nie będę mogła zacząć pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No.... i pilnuj chlopa bo jak bedzie dalej walil gruche do fot kafeterianek to zostaniesz sama. Ty deska jestes? To moze byc nieklawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o losie losie, autorko co za głąby tu siedzą olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże co za idiotyczny wpis.Skończ już z tymi wpisami o fotach do męża bo żałosne jest to maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mogę narzekać bo źle nie zarobi" X Widać , co autorkę trzyma przy mężu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i olewam bo to już zakrawa o patologie. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeciez autorka plula o foty do chlopow. Jak by byly brzydkie albo deska to by facet gruche nie walil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze zarabia, to moze i gruchę walić, a desperatka dalej z nim będzie. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Każda ma takiego męża, na jakiego sobie zasłużyla. Dla autorki najwazniejsza byla kasa, to teraz płacze że siedzi sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Sik! nikt was nie czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ale zalosna z ciebie dziewucha. slabo d**y dajesz jak facet do innych wali. naucz sie lepiej obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma kochającą, troskliwą żonę i ciepły dom to nigdy nie wyjedzie pracować w delegacjach. Jak nie ma ciepła w domu, to się zaczynają wtedy delegacje, wyjazdy i kochanki. Przecież facet też głupi nie jest, jak widzi, że robi w domu tylko za portfel, to się z niego zmywa. A potem są takie wielkie pretensje, że przy dziecko nie pomaga, tamto i sramto, a jak w końcu odejdzie to jest tym najgorszym. Straszna hipokryzja występuje u takich kobiet jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyzm. . Mój mąż mnie kocha. Wyjeżdża bo chce żeby niczego nam nie zabrakło a tu na miejscu nie potrafił znaleźć dobrze płatnej pracy . Spędza z nami każda wolna chwile. Gdy ją zacznę pracować to prace zmieni.a kto ma się dzieckiem zająć? Nie jestem na utrzymaniu bo mi się tak podoba a to już pisałam wcześniej także chyba ktoś się tu za dużo trudnych spraw naoglądał a później wam się pierdzieli w głowach. Bądź ciebie ktoś puścił kantem; ) idę spać szkoda uwagi na takie tępe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli. A kantem to puszczają (się) najczęściej na delegacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój mąż mnie kocha. Wyjeżdża bo chce żeby niczego nam nie zabrakło a tu na miejscu nie potrafił znaleźć dobrze płatnej pracy" X On cię kocha, on się stara, ale ty nie kochasz jego. Liczy się tylko DOBRZE PŁATNA praca. Bo ty musisz mieć ch... wie co i skromniejsza pensja by nie wystarczyła. Sprzedałaś za kasę wasz wspólny czas, rozwój waszego dziecka, to juz nigdy nie wróci. Tylko pieniądze i pieniądze. A tatuś nie uczestniczy w najwazniejszych chwilach życia dziecka. Taka rodzina to nie rodzina, taki związek to nie związek. gdy liczy się forsa, a nie miłość i bliskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis o braku ciepla w domu jest ponizej pasa, moj wujek bardzo kocha ciocię, ale nie ma wykształcenia i pracuje w Belgii, wybudowali dom, w zyciu by jej nie skrzywdził, nie ten typ faceta. I dajcie spokoj bo są w sobie zakochani, mimo, ze nie ma go po kilka miesiecy. Moze jak ktos ma dobrą posadę, i nie zna zycia to sobie moze takie dyrdymały pisać. Ale z czegoś trzeba zyc, a jesli tam lepiej zarobi i polepszy byt sobie jak i rodzinie ? to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by autorka nie napisala i tak bedziecie ją jebać.. napisała, ze nie chodzi o pieniadze a WY ZE JEJ NIE KOCHA I pewnie nie ma ciepla w domu i ma kochanke, napisala, ze ja kocha a WY ze ONA GO NIE TYLK PIENIADZE IDIOTKI I ZAZDROSNICE JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym sądze, ze po prostu zazdroscicie autorce, bo wy to niby z tych wyzwolonych co chca byc niezalezne, a gowno prawda bo maz albo przepija pewnie wypłate, albo dzieci podrosły i skonczylo sie '' w*********j do pracy'' gul Wam skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z drugiej strony nie pojmuję jak można zajść w ciążę w tak młodym wieku, kiedy nie masz nawet odpowiedniego stażu pracy by mieć macierzyński. Ba, nawet studiów nie skończyłaś tylko zaciążyłaś. Wpadka czy twój stary mężuś tak zarządził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×