Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

męża ciągle nie ma w domu przez delegacje

Polecane posty

Gość gość
Autorko bezmozgu steropianowy piszesz sama ze soba? To sie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie wyjedziesz do niego? W tym kraju niczego się dorobić nie da.Ludzie gdy tylko mają szansę to wyjeżdżają. Tym bardziej że on tam już jest trochę czasu i będzie ci łatwiej no i będziecie blisko siebie.no ale wiem że są ludzie ,którzy boją się wyjechać lub ni chcą. Np. Przez rodzinę tutaj i ogólnie swoja ziemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moze pisać ze sobą jak ja z nią pisze kretynie ? A co czyzby ropuszka pisze z gościa ? autorko ja to ta z 21:58 i 22:09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjadę bo nikogo tam nie znam, nie znam angielskiego na tyle by móc sie bezproblemowo dogadać, musiałabym rzucić wszystko a co jak mnie kopnie w doope ? Dopuszczam każdą ewentualność, wtedy co zrobię ? Tutaj nie bede miała już do czego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jakas wywloka z prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzięki za dobrą radę, Tobe zyczę powodzenia :) przetrzymasz ten okres, zobaczysz szybko zleci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszkoropuszko
Spieprzaj żabojadzie już. Z ''goscia'' kazdy umie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:38 W sumie to ci się nie dziwię .Niczego nie można być pewnym.ja tez nie wiem czy pojechała bym za chłopakiem. No i język tez trzeba znać. Ja tak tylko pytam czemu nie ale też postąpiłabym tak samo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ruszają mnie juz obraźliwe posty jakoś szczególnie. . Tutaj to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamki z prowincji ublizaja komu popadnie bo same wywloki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co czyzby ropuszka pisze z gościa ? " X od razu widać, że gadam z kimś, kto nie siedzi non stop na kafeterii i nie zna mojego starego nicka, buahahahahahah :D w dodatku wcaaale nie ma psychozy na mój temat i nie widzi wszędzie moich postów. to się chyba jakoś leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszkoropuszko
oo no znow przylazła ta co tu siedzi 24/h nierób :D spadaj żabolcu :D :D :D czytam wlasnie twoje posty na innych tematach i nie moge z beki hahaha hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ropuszkoropuszko dziś czytam wlasnie twoje posty na innych tematach i nie moge z beki hahaha hipokrytka. xx Alicja ma fanke co czyta jej wszystkie posty. Alicja nie peknij z dumy. Nie kazdy ma fanki co czytaja wszystkie jego posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz skoro ubliża cały czas innym to ciekawe jest poczytać sobie te "mądre " wypociny. Ja zajrzałam tylko na chwilkę zobaczyć czy dla innych też ma takie dobre rady. Nie wiem jaka musisz być w realu ani dlaczego jesteś taka.poprostu nie wchodź mi na ten temat i masz problem z głowy. Załóż sobie swój i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszkoropuszko
Tak, tak sobie wmawiaj. A kim Ty tu kurwa jesteś ? ha jeszcze sie przyznaje nierób, ze tu siedzi od kilku lat ja pierdole aleś Ty głupia, kobieto. Psychoze ?Spędzasz czas od rana do wieczora pisząc wywody z dupy, bo ani to mądre ani elokwentne i jeszcze smiesz sapać ? Hahaha to zabrzmialo jak cos w stylu '' Ty nie wiesz kim ja tu jestem '' :D hahaha dzięki za poprawę humoru, dawno nikt mnie tak nie rozbawił na kafe od czasów jennifer8787, i słonicy carrie :) Nie wspomnę o czasach wczesniejszych, ale tam przynajmniej ludzie byli inteligentni . A nie jakaś podrzedna ropucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszkoropuszko
autorko skadże, przecież Ty nie wiesz kim ona tu jest :D jak mozemy jej tu nie znać, my swieżaki :D hahahah to mi poprawiła humor no, do rana :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ha jeszcze sie przyznaje nierób, ze tu siedzi od kilku lat ja pie**ole aleś Ty głupia, kobieto." "A tak na marginesie jestem nickiem od 2006 r," X jedna durniejsza od drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie masz argument :D żelek, srelek . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnym to trzeba być żeby zdjęcia wysyłać obcym ludziom na kafe :D a później lamentować :D tyle wtop tu mialaś dziecko, że nie ośmieszaj się już, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak ktomus się nie podoba temat to porostu z niego nie zniknie? Musze chyba konto sobie założyć bo potem niektórym ludziom myla się moje odpowiedzi z innymi użytkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jak autorce nie pasuja wypowiedzi to ubliza? glupia dziewucho z prowincji nie umiesz kulturalnie dyskutowac to nie zakladaj tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Wysłała swoje zdjęcia? Tutaj?O boże to już czysty akt desperacji musiał być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie autorka to pisała tylko ja. Prowincjonalna wieśniaro, autorka ma jednak racje, że wieś z człowieka nie wyjdzie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ali zdjeciami tak sie faceci zachwycali? Bo duzo pisalo, ze ladna dziewczyna i cycki w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo nudzi mi sie i NIE MAM CO ROBIC 24 na dobę ją sledzę księżną tego forum i natknęłam sie na jakis temat stary gdzie wysłała komus zdj a ktos te zdj wstawił. Ale juz ich tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jednak potrafię. Póki mnie ktoś nie w*****a. Sorry ale teksty typu ciesz się ze cie utrzymuje i dzieciaka był chamski . Z dziewczyną która wypowiadała się tutaj normalnie o swojej sytuacji rozmawiałam normalnie i z kulturą. Bo w przeciwieństwie co do niektórych chamska nie była. A wiecie dlaczego? Bo ma podobnie rozumie o czym ja tutaj pisze a nie że się żale nad swoim losem.a ludzie nie mający o tym pojęcia się wypowiadają. Z takimi to już trzeba dosadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie autorka to pisała tylko ja. Prowincjonalna wieśniaro, autorka ma jednak racje, że wieś z człowieka nie wyjdzie nigdy xx z autorki wies nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż można powtarzać jeden tekst. "Dziewucha z prowincji "....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×