Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

męża ciągle nie ma w domu przez delegacje

Polecane posty

mój wpis nie był wredny, tylko bezpośredni. wredne to były wjazdy personalne autorki na mnie. X "Durnym to trzeba być żeby zdjęcia wysyłać obcym ludziom na kafe smiech.gif a później lamentować " X o sobie piszesz? :) bo ja nie mam się czego wstydzić. X zdaje się, że tylko jedna laseczka z forum latała za mną niegdyś i przeżywała ciężko fakt wysyłania przeze mnie zdjęć. ale z tego co mi pisał ktoś, kto ją widział, sama urodą nie zachwycała i może stąd ten ból d**y :) i kulturą, wbrew deklaracjom, też podobno zbytnio nie grzeszyła :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj mu d**y przez tydzien a gotuj mu obiad w stroju jak ta panienka z filmika gwarancja ze zapomi o tej ktora teraz w jego sercu i bedzie chcial tylko ciebie na zawsze 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy dalej w tym temacie piszecie? Kurde wchodzę sprawdzić ile idiotycznych postów jeszcze napisanych a tu już od rana twarda konwersacja. Nawet ropuszka co innym jedzie o utrzymywaniu o 9 w domu na d***e w siedzi.pewnie na wagarach albo bezrobotna. Ale na tym forum.są pustaki. Już nigdy nie założę tu tematu. Wredne ludzie którzy się potem dziwią, że się do nich źle odnosi. .. Myślcie co chcecie. Mąż dziś wraca wiec kafeteria mi zbędna; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ty sprawdz czy Twoj chlop gdzies w ukryciu fotek Ali nie trzyma i moze sie trzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do alicjadonnikowa -weź ty się puknji w ten pusty czerep na miejscu głowy ze swoimi wypowiedziami i naucz się czytać ze zrozumieniem idiotko -hejtujesz wszystkich i ubliżasz wszystkim naokoło - poczytaj sobie swoje wypowiedzi i zastanów się nad sobą, bo jad wylew się strumieniami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"-hejtujesz wszystkich i ubliżasz wszystkim naokoło - poczytaj sobie swoje wypowiedzi i zastanów się nad sobą, bo jad wylew się strumieniami..... " X oh, rly? :) a w którym to zdaniu na tym topie hejtuję i ubliżam? :) zdaje się, że w żadnym, w przeciwieństwie do osoby, która z uporem maniaka ubliża mi. X w ogóle autorka przypisuje mi jakieś rzeczy, których nie napisałam i gada sama ze sobą. ciekawe, czy w kłótniach z mężem też tak robi :) biedny facet, współczuję mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym kobietom, takim jak autorka, zawsze w d***e źle. Sama nie pójdzie do roboty, bo po co. Lepiej siedzieć na d***e i narzekać, że mąż w delegacji. A do dzieci to są opiekunki i żłobki, ale jak ktoś ma dwie lewe łapy do roboty, to każda wymówka jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te baby teraz leniwe i roszczeniowe. kiedyś kobita bez pomocy męża potrafiła kilkoro dzieci wychować, a nie było pampersów ani innych udogodnień. teraz to by taka chciała, żeby facet po robocie leciał do domu, sprzątał, gotował i dziecko bawił. całkiem się paniusiom we łbie poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście autorka nie wzięła sobie chopa ze wsi który po robocie idzie z kumplami na piwo a potem babę tłucze. Zazdroscicie ludziom którzy maja szczęsliwe związki i taka jest prawda. Tutaj chodzi tylko o tęsknotę a nie o to że ciężko samej coś zrobić . Kaleki życiowe jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawnygosctegoforum
Zabojadzie zamknij tę spr*****ała jadaczke bo czytać Cie nie idzie, stworzyłaś jakis zenujacy twór na kafeterii i stękasz nierobie jeden, siedzisz w domu całymi dniami i wypisujesz gowna na kafeterii. Tak masz niby wyj****e a odpowiadasz na kazdy zarzut :D i sie żenująco tłumaczysz, jakim trzeba byc nudnym czlowiekiem zeby prowadzic dochodzenie o jakiejs typiarze ktora ogladała Twoje niby zdjecia haha ''bo ktos widzial, urodą nie grzeszy '' Ty też nie a ze prawiki z forum sie podjarały ? Pokazesz im najgorszą maszkare a Oni i tak bedą zachwyceni . Puknij sie w caban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z postem powyzej, nigdzie nie napisała przcież, że nie chce sie jej pracować, tylko, że tęskni. A to chyba róznica, ja też tęsknie za facetem, dzieci nie mam i pracuję - tu nie chodzi o pieniądze. A tu dochodzi jeszcze opiekunka na ktora poszłaby zapewne cała jej wypłata. A ta cała Donnikowa/ doniczkowa (chuj wie co to, bo i tak pusta jak doniczka) to tylko sie pogrąża, bo same sprzeczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, kto zieje aż taką nienawiścią do Alicji xD Normalnie sama kultura w wypowiedziach z kogoś wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żelek jeszcze nie wyrosłaś z ''xD '' ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doniczka czy nie ale facet autorki trzepie sie pod foty ali. sama autorka napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie autorka tylko ja i nie pod jej foty bo nie ma pod co :) czytaj ze zrozumieniem ALU i skoncz sie dowartościowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak nie mogła, potrzebuję seksu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×