Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto jest teraz na nocce?

Polecane posty

Gość gość
1,08 jak masz cycki to ozenie sie z toba, jak masz wiezej ja 70 kilo niewykarmie cie a jak masz psa fo umre z glodu:-( zastanow sie czy jestes wiecej wara jak twuj pies:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mój wiek,ale jak ci o to chodzi to nie jestem już dawno dzieckiem i nie tylko ja tak tu pracuje,bo jak ja ide do domu tu przychodzą tu 4 osoby ale nie wiem co robią,bo z tego co widziałem to tylko chodzą po tych śmieciach tak do trzeciej,ale o tym już pisałem wcześniej. Ten kierownik z państwowych pieniędzy bierze na nasze wypłaty i podobno zarabia na tym 3000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy śmieciach też ktoś musi pracować. Dobrze że możesz na chwilę pogadać "ze światem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu kierownikowi i tak jest wdzięczny bo wcześniej piłem dużo i on zaczął mnie brać do różnych robót ale powiedział że nie mogę być pijany w pracy i ani na kacu.W zawodówce nie piłem bo nie miałem pieniędzy ale w technikum miałem kolegów którzy mi stawiali zawsze bez problemu i tak się wciągnąłem na dobrych kilka lat ale teraz już nie pije od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawa dla Ciebie. Mój ojciec pił. Dużo. Jak nie chciał to koledzy go wyśmiewali a on...zamiast wykazać się męską dojrzałością, wykazał się słabością. Nie daj się i trzymaj się z dala od takich "kolegów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ja to wiem ale przez nich nie skończyłem technikum,miałem opłacany internat z gminy i podpadłem bo byłem pijany na lekcji tam sie dowiedzieli i mi cofnęli te dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, czasami trzeba upaść w padół żeby zobaczyć skutki swojej bezmyślności. Nie mniej, co było się "nie odbędzie". Zmądrzałeś i to jest najważniejsze. Teraz masz pracę i wiesz co jest zgubne. Może kiedyś podejmiesz się jakichś kursów wieczorowych albo skończysz szkołę/fach jako dorosła osoba. Cele kończą się tam, gdzie sami wyznaczymy ich granice. Raz jest z górki, raz pod górkę. Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ptaki śpiewają,zlatują się na poszukiwanie jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze nic nie fruwa i nie śpiewa. Może za jakieś...6 godzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kimnęło,idę zaczerpnąć "świeżego" powietrza. Czemu za 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czerpaj i miłego spaceru :-) Dlaczego za 6? Bo ja mieszkam po drugiej stronie globu i dzieli nas czas. Wiele godzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Mieszkasz w USA? Ja już wyłączam komputer bo i tak zaraz idę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes nikt
Ja z 50tys miesiecznie zarabiam i jestem wasxym szefem,od jutra juz niepracujecie ,ja wam dam internety,hahaha.Ps.fabryka,1,7tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie w USA. "obok". :-) Dobranoc albo... miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×