Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co 40 letni facet może widzieć w 20 letniej przeciętnej urody dziewczynie?

Polecane posty

Gość gość
Nawet jak chodzi mu tylko o seks to ta laska musi mu sie podobac i go pociagac. Proste. Wg ciebie jest przecietna wg niego widocznie pociagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś " to go zapytaj bo ja osobiscie nie wiem i mogejedyne co wysuć100000 teori a i tak on tylko wie i za prawdę. Pytanie zamiast tu na forum powinnas skierowac do niego a onjesli bedzie chcial lub to udzieli ci odpowiedz ... napisałam "chciał" ponieważ nie a żadnegoobowiązku się tobie tłumaczyć dlaczego ja wybał zamiast innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdrościsz jej że wybrał ją facet którego wysoko oceniasz. Tu nie chodzi o zazdrość, owszem podoba mi się ten facet, ale raczej nic poza tym bo wiem że lubi kobiety, nie ma nikogo na stałe, i jest 15 lat po rozwodzie, a więc to chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie świadczy. Dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiadczy, ze jest niebieskim ptakiem i kobiety traktuje lekko. a ta 20 wydaje mu sie latwa, chce ja dziabnac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi
Jestem tego samego zdania, wreszcie ktoś prawdę napisał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dokładnie, gdyby mu na niej facktycznie zalezało to by sie starał o nią, a nie o jej dupę. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam się ... to tak jak z ufo, ... widywano, nic o nim nie wiadomo, ciezko sie "ufo" zapytać "dlaczego?po co? na co?" i jest na jego temat 100000 teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może ta laska mu sie nawet podoba, ale co z tego, skoro prawdopodobnie facetowi chodzi tylko o darmowe *****nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś noi? być może jej też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Święta racja, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry alejesli przystojny w moim typi zadbay fajy20 at starszy face chciał mnie przelecieć to czemu ne ... lubię seks wiec dla mnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś noi? być może jej też Tak oczywiście, ale tu jest mowa o odczuciach tego faceta, a nie tej dziewczyny, chodzi o to co nim kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może (kolejna teoria) lubi takie srednio urodziwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikedys spodobał sie koles bo mial usta ładne (brzydki był) i potrafił jedym słowem rośieszyć mnie ... inteligetny ale brzydki ... byłam z nim parą przez pewien czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska z wyglądu jest strasznie podobna do tej aktorki, która gra Melkę w Pierwszej miłości, i z figury i z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to faktycznie za ładna nie jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze, co cię to obchodzi? też tak chcesz? po drugie, czemu pytasz przypadkowych ludzi, którzy go nie znają, a nie jego? po trzecie, może widzieć dużo - przykładowo to, ze ma życie przed sobą i jest otwarta na świat, że nie ma bagażu emocjonalnego i życiowych doświadczeń, że jest otwarta na relację z nim i odrywa z nią siebie i relację na nowo, że jest jej z nim dobrze, że łatwiej o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* odkrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację, ale w jego przypadku to chyba nie do końca to tak wygląda. Spotykał sie kiedyś z dziewczyną, nie wiem ile lat ona miała, w każdym razie bardzo ładna była, od jakiegoś czasu już go z nią nie widuje, dla odmiany widuje go z tą panną 20 letnią, co tamtej jego byłej nawet do pięt nie dorasta, to jest zastanawiajace co taki facet szuka u pustej siksy jezeli miał u swego boku fajną i ładną dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tamta go olała i dlatego wział się za młodsza, bo była pod reką, a jeszcze sie dosc łatwa okazał, to co chłopu szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 40 latka młodość zyskuje na urodzie i atrakcyjności. Szczególnie jak porówna 20-latkę ze kobietami ze swojego pokolenia - zapuszczonymi, z powszechną nadwagą, pomarszczonymi, podstarzałymi po prostu. Natura podsuwa samcowi podświadome pragnienie rozmnażania, a w tym przypadku ma wokół 40-dziestki wychodzące z płodnego okresu i młodą, płodną 20-stke. 40-latek za to nadal jest płodny i za dekadę też płodny będzie. Ile jest zadbanych czterdziestek? Nie mówimy o ciuchach tylko o tym co zostanie jak się re ciuchy zdejmie. Ile, nawet zadbanych czterdziestek może się równać z przeciętna dwudziestką? Nie mówimy o gwiazdach podciągniętych kosmetyką, botoxem a potem jeszcze photoshopem. Mało który czterdziestolatek oparłby się dwudziestce (o ile ra nie jest gruba czy szpetna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jego "przesliczna i baaaardzo madra" kolezanka i robisz podchody? :D dziwna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ołł jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auoro przyznaj się ... chciałbys go dla siebie ... oczywiscie pewnie zaczniesz zaprzeczac le my tu na forum lepiej wiemy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie cciałabym go dla siebie, znam faceta od ładnych paru lat, mieszkam niedaleko, tylko naprawdę zastanawia mnie fakt co taki facet widzi w przeciętnej, zwłóczonej 20 latce, ta dziewczyna to naprawde nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w niej widzi? odpowiedź jest prosta, skoro mu dała to facet skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o moj boszzze czyżby charakter ... nie możliwe OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos tam musial widziec, nawet jak byla tylko do lozka to musiala go pociagac. faceci sa prosci i nie ma tutaj filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×