Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zimny dran

I wanna do bad things with you

Polecane posty

Gość gość
Acha.Czyli ty nie masz porównania,skoro cię to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkiem prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ty jesteś want,że tak cię pragną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam porównanie realnego loda z wirtualnym, bo w obu wersjach jest to dla mnie czysta przyjemność, a wirtualnie po prostu lubię to robić i robię to, bo chcę :) Widocznie mam w sobie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która spełnia się w realu nie wypisywałaby takich bzdur.Nie czekałaby tu,by żonatemu facetowi,jako któraś z kolei wirtualnie obciągnęła fiuta.Czuć od ciebie desperację.Po prostu.Dlatego dziw bierze,czym się tak cieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co want?Co masz w sobie?Tzn w tej kreacji z forum nic nie ma.Co?Te serduszka i motylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cie czytam kobieto i jedno przychodzi ma na myśl. Siedzisz tu w taką pogodę i dogladasz Zimnego; który ten czas spędza ze swoja żoną i dziećmi Nasuwa mi się pytanie- gdzie twój honor gdzie twoja klasa i szacunek dla samej siebie? Bardzo mi ciebie żal. Skończ przynosić wstyd kobietom 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ostatnia odp na komentarz. po 1. pracuję, po 2. u mnie jest dzisiaj pochmurno, po 3. na nikogo tu nie czekam, piszę, bo chcę, a to co robi Zimny to jego sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wszyscy.Ty na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusta zdzira.Przepraszam Gwiazda.:-D chyba jednak nie bedzie im potrzebna nasza pomoc.. wyglada na to, ze mocza fijutasy w wodach srodladowych albo innych want to want me dziś właśnie teraz ich nie ma, a potem się będą prosić, zobaczysz ostatecznie jeśli masaż fiuta ich nie interesuje to ich problem a ja nabrałam coraz większej ochoty ... Nie mów nic...gdy opuszkami drżących palców pieścisz moje włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie, bo takich rozbuchanych facetow to tu bez liku, a kobiety rzadko się takie trafiają. Nie twierdze, ze nie ma tu napalonych kobiet, ale tak nagrzanej na k****a tutaj nie pamiętam. Chyba, ze facetow, którzy podszywają się pod kobiety, to niestety się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o cennik to udaje,że nie rozumie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want widać bez tego,że nic do powiedzenia nie masz.Od pierwszej strony in love. No no.Szczęściarz z tego Zimnego drania,zwanego kotkiem. Kurwa tu nie można inaczej niż tęczą rzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja cie.....ta want naprawdę myśli że jest "fajna" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu robisz skoro potrzeby takie masz?Masaż k****a za pomocą klikania w klawiaturę ci wystarcza?Co za dno.Ludzie. Ty wiesz co to są duże potrzeby?Ty jęczysz,żeby cokolwiek,choćby literki przychylne przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bądź gwiazdą f8 rozchwytywaną przez facetów jak modele.Pośmiejemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja . dno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze z priva tu przyszli.Barbie i Ken wpadli na pomysł,by podnieść poziom forum. Tęczowo...ale resztkami.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim ty byś pisała want gdyby nie goście :-D buahhhaaaa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie nie oceniam, to Twoje zycie i możesz robic co chcesz. Moim zdaniem, jesteś bardzo zagubiona osoba. Brakowalo Ci czegos i teraz tak to sobie rekompensujesz. Nosisz maske takiej wyzwolonej luzaczki. Mysle, ze latwo Cie zmanipulować, jesteś latwowierna i infantylna. Nie oceniam Cie, tylko pisze jak ja Ciebie odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mnie odbierasz, nie jestem zagubiona, forum stało się rozrywką, troszkę wciągającą. Mój błąd polega na tym, że dałam się tu zaprosić, a następny jest taki, że kolejny raz wdałam się w niepotrzebną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że ma na sobie maskę. pierwszy jej awatar i stopka wskazywały że szuka szczęścia i miłości. po tym jak ktoś jej za to pojechał zmieniła na bardziej "wyuzdany i erotyczny" ? :-D bo nawet nie zatrybiła że tu niegrzeczne dziewczynki rzekomo miały być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ho ho ciekawe co na to zimny :-D jak się dowie że już żałujesz zaproszenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nieodparte wrazenie, ze szukasz akceptacji, nawet wśród gości którzy Cie atakują. Może glebiej się nad tym zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×