Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość Karmelizowanaa
Ja właśnie idę robić sobie obiadokolacje - warzywa i jajko na twardo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja pracowalam z mama w ogrodzie drzewo skladalysmy na kupe:-) oj mama wyciagla kielbaski takie cieniutkie biale i kazala mi grilla robic:-) oj usmazylam i zjadlam dwie:-( ponakluwalam zeby wycieklo z nich wszystko-usprawiedliwiam sie:-) wiec dzis juz tylko herbata:-( super karmelku ze masz swoja kuchnie bedzie latwiej.witam pozostale chudzinki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
ja melduje kolejne 45 min hh brzuch mnie piecze ałć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Czarna gratuluje:-) dziewczyny macie przepis na ten spod pizzy z kalafiora? I sos? Bo kurde nie moge znalesc wszedzie maka kukurydziana sory ze pytam o to ale chciałam jutro zakupic skladniki z gory dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Składniki na spod na pizzę z kalafiora: 1 mały kalafior 1 jajko lub dwa 2 lub 3 łyżki otrębów sól do smaku pieprz do smaku Surowy kalafior zetrzyj na tarce lub zblenduj na małe cząsteczki. Wymieszaj go z pozostałymi składnikami na jednolitą masę. Rozłóż ją równomiernie na wyłożonej papierem do pieczenia blasze. Ja piekłam w 200C przez 20minut. Sos zrobiłam z przecieru pomidorowego, czosnku, ziół,soli i pieprzu. Jak podpieczesz spód to go wyciągasz ( sprawdź wykałaczką najlepiej czy stwardniał) i smarujesz sosem, a na górę dajesz dodatki jakie lubisz. Ja dałam podpieczoną cebulę, pomidora i mozzarellę i wsadzasz to do piekarnika, aż ser się rozpuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Dzieki Karmelku za przepis jutro na obiad bede robic zobacze czy wyjdzie:-) a moge jeszcze zapytac jakie kupujesz warzywa na patelnie takie w paczkach czy na wage? I jakiej firmy? Bo te z biedronki 750 gram ma duzo marchewki i ziemniakow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja kupuję zazwyczaj z Hortexu i staram się żeby nie było w nich oleju palmowego. Te z ziemniakami niestety mają olej palmowy, ale czasem je kupuję. Te na wagę podobno strasznie długo leżą w zamrażalkach i lepiej kupować takie z paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Wlasnie malo kiedy uda mi sie bez ziemniaków kupic a widzisz nie wiedziałam ze maja olej palmowy w sobie:-( wszystko teraz trzeba czytac bo takie syfy dodaja ze masakra:-( jutro jade na zakupy to poszukam tych z hortexu:-) dzieki za podpowiedz;-) a co ty karmelku jadasz najczęściej na sniadania?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja uwielbiam chleb i na śniadanie w 99 % jem jedną kromkę ciemną albo jedną bułkę ciemną np. z warzywami. Dzisiaj zjadłam z jajkiem i pomidorem. Owsiankę bardzo lubię, ale zwykle jem ją na II śniadanie albo na podwieczorek. Można też zjeść omleta, jajecznicę. Mi jest trudno wytrzymać bez chleba, więc się nie katuję i jem na śniadanie ;) Tyle tylko, że zamieniłam jasne na ciemne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsianka na podwieczorek bardzo nie mądrze. Jak człowiek się nie odchudza to może sobie pozwolić na owsianke później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Dzieki Karmelku ja tez będę jadac na śniadanie chleb ciemny bo tez bardzo lubie a jedna kromka nie zaszkodzi raczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Eeee tam póki chudnę jest ok. Nie mówię, że jem ją nagminnie, ale czasem mi się zdarzy i nie demonizujmy już zwykłej owsianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) U mnie koniec jedzonka na dziś a bilans zamknął się w 965kal.Jestem zadowolona.Zrobiło się chłodno i burza za oknem a chciałam wyjść sobie na długi spacer.No nic,będzie trzeba coś w domku kombinować :D. Póki co zumba i hh za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
U mnie dzisiaj też ok. Zjadłam 1100 kcal, ale jakaś napchana byłam i nie miałam ochoty więcej zjeść. Wypiłam też chyba z 2 litry wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Mi trudno jest liczyc kalorie wiec nie licze:-) tak na oko jadam ale mysle ze 1300 nie przekraczam :-) jutro kolejny dzien walki a zwazyc sie chce w piatek oby mnie jutro nie skusilo bo brak efektow podcina skrzydla:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję się dziś mi przyszlo hula hop.Czarna podziwiam Cie bo ja krecilam z 20min i cala mokra byłam na dodatek jak chcialam pozniej jeszcze pocwiczyc to z tylu plecy mnie bolaly.Bede cwiczyc zeby dojsc do takiej perfekcji jak Ty:)Odezwe sie jutro bo miałam stresujący dzien i chce polozyc sie spac zeby juz nie myslec.Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczesną porą :) Melduję kolejny dzień dietowania.Póki co wypiłam małą kawę z odrobiną mleka i mały jogurt naturalny a teraz biegnę do pracy.Szukam fajnego przepisu na małokaloryczne ciasto bo idą moje urodzinki za kilka dni a ja nie chcę przerywać diety :).na obiad planuję sałatę z pomidorem i pierś kurczaka. Czarna-podziwiam Twój czas kręcenia hula-hop bo mnie póki co nie idzie zbyt dobrze i często koło spada.Kręcenie na rękach to luzik ale na biodrach już gorzej :D Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgag
Witam z rana ja jeszcze w łóżku mam dzisiaj trochę latania załatwiania spraw i jeszcze ponownego pakowania ubrań itp,kalorii nie liczę nie wiem ile zjadam ale nie jem jakiś tłustych ,słodkich potraw wiec może nie jest źle. Wczoraj u nas nawet obiadu nie było nie chce mi się nic robić to moje menu wyglądało tak rano kawa,potem serek wiejski .potem butelka kefiru,2 plastry arbuza.Wczoraj byłam u fryzjera następnie pojechaliśmy do decatlonu to potem zakupów nie chciało mi się robić w domu ani owoców ani warzyw po naszym przyjeździe lodówka praktycznie pusta wiec musze iść dzisiaj na zakupy. Pozdrawiam Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny ja nie wytrzymalam i sie zwazylam a tu katastrofa 85 kg przed @ bylo 83 kg wiec nie wiem juz moze to jeszcze woda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgag
Dziewczyny a bierzecie coś w rodzaju hydrominium bo ja brałam i powiem wam że na początku brania tych tabl to mało ze non stop spodoba chodziłam to jeszcze co chwila siku potem się chyba wszystko wróciło do normy i tylko częściej toaletę odwiedzalam w dodatku ja bardzo lubię wszelkie herbatki tetaz np pije sobie ekologiczną herbatkę na oczyszczanie organizmu polecam i uprzedzam ze może coś wyskoczyć na twarzy bo u mnie tak jest skóra tez mi się oczyszcza. Ta moja herbata jest bardzo dobra w smaku i tania.Polecam takie herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Dziewczyny z tym hh to ja już z przerwami kręce ok roku-na początku to było po 5 min w każdą strone a co 2-3 okrążenia spadało. Myśle, że Wy sobie radzicie dużo lepiej, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie u mnie dieta wygląda ok żołądek się skurczył pozwalam sobie na małe grzeszki ale zawsze z umiarem :-) Nie wytrzymałam i się zważyłam a tam już 58,2 :-) mam nadzieje że już w czwartek pokarze równe 58 :-) Zgadzam się z czarna41 z czasem kręcenia też zaczynałam powolutku i troszeczkę a teraz już 30 min myśle że jeszcze z 2 tygodnie i uda mi się godzinkę bo boli mnie a do spadania kółka to w pierwszy dzień spadało a pużniej się skupiałam nad tym bardzo i zwiększyłam prędkość kręcenia i już nie spada chyba że zahaczę ręką powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej :) Grubsia ja polecam sernik z galaretka i owocami, ale jakis odtluszczony. Ja kiedyś robiłam ciasto z fasoli z puszki i wyszło pycha :) dzisiaj na śniadanie kromka ciemna z pomidorem i kawa z mlekiem ;) gratuluję spadków wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zważyłam się dzis rano i pokazuje 71.9 także cieszę się ze powolutku co raz mniej pokazuję.Ja juz po kawce ,na sniadanie dojadłam po dziecku kawałek kiełbaski gotowanej.Po hula hop juz mi się pokazały siniaki .Na obiad nie mam pomysłu może zupa pomidorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homeopata
Myślę, że do diety można też podejść w zgodności z metodami naturalnymi dlatego może warto zainteresować się dietą niskiej entropii. Niedługo w Centrum Medycznym VERDE odbędzie się szkolenie w tym temacie info z fb Kurs dr Marka Rolanda odbędzie się 29 sierpnia 2015 r. w Centrum Medycznym Verde w godzinach 10:00 do 16:00. Tematy : 1.Wyklad na temat zycia oraz Diety Niskiej Entropii 2.Wykład na temat medycyny Holistycznej i jej metod. 3.Kurs / instrukcje jak uzywac BioScan 4.Podpisanie umów i rozdanie urządzeń. Kurs będzie odbywać się w Centrum Medycznym Verde ul.Bonifraterska 3/11 m.76 , 00-203 Warszawa. Koszt 1-dniowego kursu 400 PLN, w cenę wliczony jest lunch zrobiony przez nas Wpłaty do 20 sierpnia 2015. W dniu kursu / seminarium opłata będzie zwiększona do 500 PLN. Wpłaty należy dokonać na konto organizatora CENTRUM MEDYCZNE VERDE, 00-094 Warszawa, ul. Wierzbowa 11 • Numer konta 49 1140 2004 0000 3802 3606 8280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :). Ja dziś załapałam jakiegoś dołka bo za dwa m-ce odwiedza mnie koleżanka,z którą dawno się nie widziałyśmy i zaczynam się bać ile schudnę(wiadomo-chcę ładnie wyglądać). Ona zawsze była taka smukła,elegancka.Piękne włosy,cera i wszystko a ja mam przed sobą jeszcze tyle pracy.Jeszcze z bratem przyjedzie,który zawsze mi się podobał i też chce się spotkać :P. Oczywiście diety się trzymam,śniadanie mały jogurt naturalny+mała kawa a na drugie śniadanie jabłko i banan. Z hula-hop muszę potrenować bo jeszcze często mi koło spada ale staram się jak mogę :D.Zumba też wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po diecie, to ile wytrzymałaś na tej głodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Grubsia nie ma co się załamywać bo pomyśl sobie, że jakbyś się za siebie nie wzięła to za dwa miesiące koleżanka i tak by przyjechała,a Ty byś miała taką wagę jak przed odchudzaniem. Nie myśl o tym ile schudniesz bo to może Cie dołować, a po co ;) ? Rób swoje i się nad tym nie zastanawiaj. Ja właśnie zjadłam arbuza - pycha był, taki zmrożony z lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku dzięki :).W sumie racja tylko ona mnie pamięta taka normalną i pewnie będzie to dla niej szok.Ale cały czas do przodu i czuję,że waga spada.Kupiłam baterię do wagi ale coś się dalej w niej chrzani i po wypłacie kupuję nową.Myślałam tez o takim masującym hula-hop a nie zwykłym.Polecacie takie? Gość-nie wiem o co Ci chodzi ale ciągle piszesz komentarze nie na temat.Pomyliłeś/aś tematy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×